Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

nop KTM, sorry :D

 

 

Oooooooo, a aparut si vecinul dracusorul. :P

Un endurist e in blocul de langa mine. Nu ma intreba ce are ca nu stiu.

 

Azi eu m-am plimbat pana la ploiesti :) ...si pe drum m-am intalnit cu marius cu virago care era conservar si se oftica pe tema asta. Nu m-am putut abtine sa nu-i fac o poza.

 

post-9641-1203948279.jpg

 

:) o sa ma omoare pentru asta.

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@dan ......sa-ti traiasca ZZR-ul !!

 

 

 

:) Mersi John haide poate vii si tu saptamana asta........Salut.

 

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 17:45 -------------</small><br/>:) Salutare la toate lumile dupa cum vad se face din ce in ce mai mare grupusorul nostru,asa e bine dracushorule bine ai venit, sper sa fie si enduristi,daca nu sant asta e,esti tu singurul si care e treaba,sa nu zici ca te vei supara?te vom astepta vineri la Mc.sper sa vii. ptr.ca eu tot pe jos vin:baldy: :P

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu si eu in vara pe enduro dar intai sa imi iau carnetul si mobra :) Mai dureaza din lipsa banilor... Eu vinerea nu pot sa ajung k la 6 sunt deja la munca. :P

Prezentare: Elena(Ella sau Leana), pasager momentan, sebastian 0720054833...

Puteti sa veniti dupa prin Iron City(aka La Paw), desi avand in vedere k e vineri va fi cam plin... Ma gasiti pe acolo fie cu mopul in mana fie cu sticle si scrumiere....

 

In alta zi vin cu placere dar vineri si sambata dupa 5 juma sunt la munci :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Damn...incepe sa se contureze treaba si la noi in rahova...iar eu acum vand motorul :D :jump: :haha: ...mai e un pic si iau A si o sa fiu prezent in fiecare saptamana( si asa frec menta degeaba:)) )

:) :P :) plimbati-va si pentru mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Nu-i nimic alexutzzz,daca trebuie sa-l vinzi asta e tu vezi sa-ti iei altul si plasticu si ne vedem la Mc.ca doar nu a intrat zilele-n sac,ca si eu :) :P tot pe jos vin deocamdata sper ca nu ptr.mult timp.

Wild_Rose bine ai venit in micul nostru grup,Ella daca nu poti veni vinerea, asta e, vedem ce putem face sa ne mai intanlim si in alte zile si atunci vei putea sa vii si tu,deocamdata noi incercam sa ne grupam pana mai incolo cand vom scoate toti mobrele de la naftalina,iar altii isi vor lua plasticurile,alte mobre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe Ella nu vreau sa o mai vad pana nu-si ia permisul ala odata. :P

Si oricum m-am saturat de ea. Peste tot Ella. Ba la Ursu, ba la Paw. :)

 

Hello...azi a fost primul Arc pe anul asta. Cel putin pentru mine. Pe unde ati umblat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe Ella nu vreau sa o mai vad pana nu-si ia permisul ala odata. :jump:

Si oricum m-am saturat de ea. Peste tot Ella. Ba la Ursu, ba la Paw. :D

 

Hello...azi a fost primul Arc pe anul asta. Cel putin pentru mine. Pe unde ati umblat?

 

 

 

 

Gata!!!! azi am bagat dosarul si luni incep poligonul!!!!

si in vara imi iau si motorul!!! deja am inceput sa pun bani deoparte pt el!!! :) :P :)

Dupa examen ma fac bucatzi macar sa stiu pt ce am asteptat atat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am plimbat prin zona ,ca de obicei - parcul carol,viilor , progresu ,ferentari si fac mereu oprire la fantana (cam intre orele23:30-01)

 

Tu ai niste ore tare ciudate de plimbare! :crack: La vara cand or sa fie 40 grade ziua, o sa fie placut sa te plimbi la ora aia.

 

eu din pacate nu pot scoate motoru din curte ,au sapat astia pt canalizare :burnout: :wave:

 

Mai stiu un caz in zona. Naspa treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ lazarm.....cred ca asta am sa patesc si eu in curand

.........deea la ora aia ies de la ocna ,e liber pe strada ........iar plimbarea asta ma pregateste de un somn linistit , ma relaxeaza..

........incerc sa vin si eu vineri !! ma simt norocos pt ca saptamana asta am primit o gramada de mail-uri in car sunt anuntat ca am castigat la diverse loterii (la ultima verificare ajung la 15000000000....... de lire:)) :crack:) :burnout: :wave:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gashca mare in rahova dom'le!!! am incercat sa ajung si eu la intalnirile de pana acum dar.....s-a nimerit ca toate vinerile sa le petrec pe drumul cluj-bucuresti cu sosire la ore destul de tarzii......incerc sa ajung maine.....vad ca sunt destui fara mobre...apropos!!! ma poate ajuta cineva cu niscaiva piese de gsxr 600 din 2001???...nu de altceva, dar as vrea sa vin si io cu mobra!!! heeelpp!!

numai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gashca mare in rahova dom'le!!! am incercat sa ajung si eu la intalnirile de pana acum dar.....s-a nimerit ca toate vinerile sa le petrec pe drumul cluj-bucuresti cu sosire la ore destul de tarzii......incerc sa ajung maine.....vad ca sunt destui fara mobre...apropos!!! ma poate ajuta cineva cu niscaiva piese de gsxr 600 din 2001???...nu de altceva, dar as vrea sa vin si io cu mobra!!! heeelpp!!

numai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gashca mare in rahova dom'le!!! am incercat sa ajung si eu la intalnirile de pana acum dar.....s-a nimerit ca toate vinerile sa le petrec pe drumul cluj-bucuresti cu sosire la ore destul de tarzii......incerc sa ajung maine.....vad ca sunt destui fara mobre...apropos!!! ma poate ajuta cineva cu niscaiva piese de gsxr 600 din 2001???...nu de altceva, dar as vrea sa vin si io cu mobra!!! heeelpp!!

numai

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 15:59 -------------
vroiam sa zic : "numai bine!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat în 28 Feb 2008

 

Gata!!!! azi am bagat dosarul si luni incep poligonul!!!!

si in vara imi iau si motorul!!! deja am inceput sa pun bani deoparte pt el!!! :burnout: :wave: :crack:

Dupa examen ma fac bucatzi macar sa stiu pt ce am asteptat atat!!!

 

 

 

 

Cred ca erea si timpul nu crezi?

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 17:34 -------------

 

 

Hello...azi a fost primul Arc pe anul asta. Cel putin pentru mine. Pe unde ati umblat?

 

:lol: Ete pe ici pe colea. Crezi ca toate lumile are cu ce sa se dea,binenteles doar ptr.un moment sper cat mai repede. :crack: :lol:

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 17:29 -------------

Cred ca erea si timpul nu crezi?

 

Ba da... D-asta am zis k orice ar fi fac odata scoala desi nu stiu cat timp o sa am sa ma tin de ea(dar o sa imi fac timp), pt k am si munca si licentza la facultate si destule probleme pe acasa... dar imi doresc de prea mult timp sa fac scoala si sa imi iau motor asa k: cel mai bun moment este acum!!! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gashca mare in rahova dom'le!!! am incercat sa ajung si eu la intalnirile de pana acum dar.....s-a nimerit ca toate vinerile sa le petrec pe drumul cluj-bucuresti cu sosire la ore destul de tarzii......incerc sa ajung maine.....vad ca sunt destui fara mobre...apropos!!! ma poate ajuta cineva cu niscaiva piese de gsxr 600 din 2001???...nu de altceva, dar as vrea sa vin si io cu mobra!!! heeelpp!!

numai

 

 

Aghi ar fi bine daca ai putea sa ajungi si tu maine,te asteptam.

 

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 17:50 -------------

Ba da... D-asta am zis k orice ar fi fac odata scoala desi nu stiu cat timp o sa am sa ma tin de ea(dar o sa imi fac timp), pt k am si munca si licentza la facultate si destule probleme pe acasa... dar imi doresc de prea mult timp sa fac scoala si sa imi iau motor asa k: cel mai bun moment este acum!!! :burnout:

Asa,nu te da batuta fa tot posibilul,stiu ca iti este greu, dar mai programeazale si tu in ordinea prioritatilor si poate mai renunti la ceva,de exemplu la trebirile de pe acasa,ca doar nu ai ore in fiecare zi (ma refer la orele de scoala moto) si totusi trebuie sa o faci odata si odata daca vrei sa ai plastic si sa te si folosesti de el :wave:

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluthare nou venitziloer in Mcgrupul nostru:))) deci...care vineniti azi?...eu tot cu conserva sau pe jos am sa vin:((..oricum pe 8 primesc banii sa repar motorishca:D a avut cineva din grup motoru in service la kaore? nu de alta dar acolo m-am hotarat sa il duc shi sa nu am surprize...saluthari shi vant in plete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...