Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

.... deci ...... ce facem acum ?!

 

stii unde am fost miercuri seara?

pana la mc donald's otopeni, apoi pe centura pana la complexul turistic Miorita, unde am baut o crema de ciocolata calda foarte buna, apoi am intrat pe berceni si ne-am dus la casele noastre. Zicea Andrei ca am facut vreo 40 km...

de pe la pantelimon au mai dat astia cu grebla prin asfalt, dar drumul a fost bun si a fost... altceva!

Oricum, muuuult mai altceva decat piata victoriei si ikea...

 

Azi nu pot sa vin la mc pt ca sunt singura cu piticul...cata vine la 10 seara... si e si ziua lui.. asa ca, daca nu aveti alt drum dupa ora 10 pm, va astept la o urare in spatele blocului.

 

O zi buna in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stii unde am fost miercuri seara?

pana la mc donald's otopeni, apoi pe centura pana la complexul turistic Miorita, unde am baut o crema de ciocolata calda foarte buna, apoi am intrat pe berceni si ne-am dus la casele noastre. Zicea Andrei ca am facut vreo 40 km...

de pe la pantelimon au mai dat astia cu grebla prin asfalt, dar drumul a fost bun si a fost... altceva!

Oricum, muuuult mai altceva decat piata victoriei si ikea...

 

Azi nu pot sa vin la mc pt ca sunt singura cu piticul...cata vine la 10 seara... si e si ziua lui.. asa ca, daca nu aveti alt drum dupa ora 10 pm, va astept la o urare in spatele blocului.

 

O zi buna in continuare!

 

La multi ani sotului mami, sa fiti sanatosi toti 3 :cheers: :*

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec azi la nicolovo la petrecareala motociclistica facuta de aia de la spirit of freedom :) care vii ne vedem pe acolo bagam o blonda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sotului mami, sa fiti sanatosi toti 3 :cheers: :*

 

Multumesc mult!

 

La Multi Ani Catalin !!!

 

Multumesc la fel de mult!

 

La multi ani si din partea mea ! :cheers: :friends:

 

Si inca odata: Multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult! :hug:

sapt asta cred ca urmeaza Constanta la pozat , mai nasol ca o sa fac dus intors in aceiasi zi !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu un pont , pe unde echilibram roti moto in zona ??

......ca nu stiu ce sa-i mai fac si ei ca de mers , merge bine :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WARNING: TRADUCERE DE BALTA !

 

 

Bulgaria TT 2011 - douăzeci şi şapte - 29 mai

Moto Club "Kamikaze", în colaborare cu Letnitsa Municipalitatea a organizat pentru prima dată în Bulgaria "TT Bulgaria - cursa va avea loc pe douăzeci şi şapte-douăzeci şi nouă mai 2011.

 

Segmentul rutier din satul Krushuna Karpachevo lungime de 6.8 km. Ne dorim ca această cursă care va avea loc de două ori pe an, primul coincide cu sărbătoarea de gr.Letnitsa care are loc trei zile 29.05.2011g 27.

 

Evenimentul este de aşteptat să aibă o audienţă mare pentru potrivirea vacanţă Letnitsa oraş şi din cauza unicitatea şi interesul ridicat la aceste concursuri.

 

Cerinţe pentru participare in cursa:

 

 

oricine doreşte poate participa Taxa: motor 35lv: anvelope punct de vedere tehnic corect: slik, poluslik echipa: o echipa in jurul sau zatsipen, cizme, casca mănuşi Concursul se va desfăşura într-un traseu sigur, ca securitatea sportivilor vor fi furnizate de ajutor medical, mareşali poliţie şi de asistenţă.

Clasele de a participa la concurs va fi de două - şi 1000ss 600ss.

 

 

 

 

 

 

 

Premiul Fondului:

 

Locul 1 - 600 BGN locul 2 - 400lv treilea loc - 200 BGN pentru sponsori!

Dacă doriţi pentru a ajuta la această idee, şi poate fi realizat la 100% va rugam sa ne contactati:

Pentru informaţii:

 

mail: lerios2@abv.bg

 

 

tel 0878 75 98 75

 

 

 

Ideea

 

Rasă ca un concept este împrumutat de la concursuri a avut loc în o.Man. "MAN TT"

Informaţii

 

Segmentul rutier din satul Krushuna Karpachevo lungime de 6.8 km.

Perioada în care concurenţa va fi organizat astfel încât să coincidă cu gr.Letnitsa de vacanţă care are loc trei zile 29.05.2011g 27.

Clase: 600cc si 1000cc

Premiul Fondului:

Locul 1 - 600 BGN

Locul 2 - 400lv

Locul 3 - 200 BGN

Program

 

Vineri: Comisia record

Sâmbătă: antrenament gratuit

Duminica: lansează

Editat de micron
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WARNING: TRADUCERE DE BALTA !

 

 

Bulgaria TT 2011 - douăzeci Âşi Âşapte - 29 mai

Moto Club "Kamikaze", în colaborare cu Letnitsa Municipalitatea a organizat pentru prima dată în Bulgaria "TT Bulgaria - cursa va avea loc pe douăzeci Âşi Âşapte-douăzeci Âşi nouă mai 2011.

 

Segmentul rutier din satul Krushuna Karpachevo lungime de 6.8 km. Ne dorim ca această cursă care va avea loc de două ori pe an, primul coincide cu sărbătoarea de gr.Letnitsa care are loc trei zile 29.05.2011g 27.

 

Evenimentul este de aÂşteptat să aibă o audiență mare pentru potrivirea vacanță Letnitsa oraÂş Âşi din cauza unicitatea Âşi interesul ridicat la aceste concursuri.

 

Cerințe pentru participare in cursa:

 

 

oricine doreÂşte poate participa Taxa: motor 35lv: anvelope punct de vedere tehnic corect: slik, poluslik echipa: o echipa in jurul sau zatsipen, cizme, casca mănuÂşi Concursul se va desfăÂşura într-un traseu sigur, ca securitatea sportivilor vor fi furnizate de ajutor medical, mareÂşali poliție Âşi de asistență.

Clasele de a participa la concurs va fi de două - Âşi 1000ss 600ss.

 

 

 

 

 

 

 

Premiul Fondului:

 

Locul 1 - 600 BGN locul 2 - 400lv treilea loc - 200 BGN pentru sponsori!

Dacă doriți pentru a ajuta la această idee, Âşi poate fi realizat la 100% va rugam sa ne contactati:

Pentru informații:

 

mail: lerios2@abv.bg

 

 

tel 0878 75 98 75

 

 

 

Ideea

 

Rasă ca un concept este împrumutat de la concursuri a avut loc în o.Man. "MAN TT"

Informații

 

Segmentul rutier din satul Krushuna Karpachevo lungime de 6.8 km.

Perioada în care concurența va fi organizat astfel încât să coincidă cu gr.Letnitsa de vacanță care are loc trei zile 29.05.2011g 27.

Clase: 600cc si 1000cc

Premiul Fondului:

Locul 1 - 600 BGN

Locul 2 - 400lv

Locul 3 - 200 BGN

Program

 

Vineri: Comisia record

Sâmbătă: antrenament gratuit

Duminica: lansează

uuuu ce interesant :D

 

La noi in tara nu s-ar organiza in morti mami lor de parlamentari. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numele meu e Marian si stau la Rahova,pe Pucheni,am un ZXR600.Ma bucur ca v-am gasit si asi vrea sa intru si eu in grup cu cea mai mare placere!La ce ora va intalniti?Astept un semn de la voi!0722453077/0760879498

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate acum 15 minute a picat un tip cu un cbr aici la teius/sos. alexandria din cauza unei babe care trecea aiurea, motorul are carenele zgariate si curge ulei din el, omu e putin shifonat cateva sgarieturi, nimic grav.. baba nimic :finger: . erau 2 bmw de la rutiera alea pe 2 roti si multa lume ca la rahova, bagatori de seama... mai multe nu am stat sa obsv ca ma apucau :angryfire: tara lu papura voda

 

tot motociclistu are de tras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...