Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:burnout: sunt curios ..... cati veti merge ?!!

 

si eu sunt curioasa cati.... mai ales ca ieri m-am cam dezumflat cu mersul...

eu nu prea le am cu concertele... as fi mers numai pentru voi si pentru ca mergem cu motoarele...

dar prietenii mei trag sa-si ia liber in weekend sa mearga la mare si, daca or sa reuseasca, o sa merg cu ei...

si cum nu sunt o ipocrita, sa spun ca merg sigur si apoi sa nu apar... mai bine va spun adevarul si sunteti liberi sa ma balacariti cat vreti...

m-oi revansa eu cumva :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg :burnout: Nu stiu cu cine o sa merg si nici sa ajung la circuit nu stiu,dar gasesc eu drumul,in caz ca nu se merge in grup.Oricum,abia astept concertele.

 

Poti sa vii cu noi daca vrei, de fapt toti daca vreti si puteti merge in grup sunteti bine veniti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut pe cineva serios kre sa imi aduca un motor din italia din anunturile d p moto.it

un suzuki gsr600 sau kawasaki er6n

 

Septimiu 0752447970 sau ID: septimiu_21

:angryfire:

 

 

 

Eu l-am adus cu niste tipi din IASI - Aveau si firma de transport "Q Max"

E adevarat ca am avut cateva dubii dar au fost seriosi - cam scump - m-a costat 550 sau 450 Euro. Nu mai stiu precis.

l-am adus anul trecut.

 

Aici ma refer ca aveam motorul si imi trebuia doar transportul.

 

Spune-mi daca vrei sa iti gaseasca ei motorul. In acest caz iti mai spun la ce sa fi atent. Sunt destui care se ocupa cu asta. E dificil totusi sa ai incredere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ babicu and other guy :angryfire: :P))))))) ;)

 

 

lope primitzi si oameni d-astia seriosi cu masina in grup ? :P ... (nu cu doua rotzi cum mergetzi voi sa va riscatzi vietzile si sa va distratzi si sa va simtzitzi bine si ... si.... lasa ca`mi iau io pemisu :blbl:))) ) :D

Editat de BeerBelly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur Lope,merci de invitatie.Anunta-ne cand si de unde se pleaca.

 

Sambata ora 10:00 dim. Academia Romana , langa Casa Poporului

 

@ babicu and other guy :angryfire: :P))))))) ;)

 

 

lope primitzi si oameni d-astia seriosi cu masina in grup ? :P ... (nu cu doua rotzi cum mergetzi voi sa va riscatzi vietzile si sa va distratzi si sa va simtzitzi bine si ... si.... lasa ca`mi iau io pemisu :blbl:))) ) :D

 

Primim , primim maestre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa vin si eu chiar daca nu am reusit sa ajung la intalniri??? :angryfire: pt cei care sunt de aici din cartier si veniti maine sa ma trageti si pe mine de maneca...nu de alta dar eu nu va stiu si mi-ar placea sa imi cunosc si eu "vecinii" motorizati...semnalmente: tipa....blonda...pe un yamaha thundercat gri/galben... B-86-VJJ ca sa va cunosc si eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa vin si eu chiar daca nu am reusit sa ajung la intalniri??? :( pt cei care sunt de aici din cartier si veniti maine sa ma trageti si pe mine de maneca...nu de alta dar eu nu va stiu si mi-ar placea sa imi cunosc si eu "vecinii" motorizati...semnalmente: tipa....blonda...pe un yamaha thundercat gri/galben... B-86-VJJ ca sa va cunosc si eu :D

 

chiar te rog sa vii. si daca ai nevoie de tractare, ma ofer voluntara!!! :kali:

ai nr de tel jos, suna-ma, si vorbim.

ca vad ca baietii sunt timizi.... :D zic eu ... ca vad ca nu s-a oferit nimeni pana acum ....

o zi buna!!!!

 

 

PS> Care imi spuneti si mie cum a fost la Ciolpani???????

ca eu am avut numai peripetii weekendul asta... sa vezi cum a mers gs-ul meu pe drum de enduro.... vreo 30 de km... din care 10 fara ambreiaj..... si sa vezi ce frumos e pe serpentinele de la vidraru fara ambreiaj..... dar am reparat-o la curtea de arges, si n-am mai avut placerea sa vad cum e si pe autostrada fara ambreiaj... si a oprit langa mine (cand am oprit sa-mi mai linistesc creierii) un tip din anglia cu enduro, care venea tocmai de la timisoara... si intr-un sfarsit mi-a urat succes si a zis "anyway, clutch is boring!!!" :hug:

 

hai va pup!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut onoare sa il cunoasc doar pe poopy, la academiei, sambata...o sa fac tot posibilu sa ajung si eu vineri...cine trece pe calea ferentari imi vede motanu parcat pe acolo :D si mereu stau cu ochii pe geam sa vad daca mai este in fata scarii...deee...frica asta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti si fete... daca aveti timp sa va uitati pe link-ul asta, ok...

 

/index.php?...p;#entry1331010

 

sper sa fiti de partea mea, daca se ia termopan asta de mine :(

sa nu mi-o iau prea tare in freza de la el :D

:kali:

ca dupa aia s-ar putea sa veniti cu flori la mine :hug:

:D

 

Hai va pa!

O zi buna in continuare!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti si fete... daca aveti timp sa va uitati pe link-ul asta, ok...

 

/index.php?...p;#entry1331010

 

sper sa fiti de partea mea, daca se ia termopan asta de mine :kali:

sa nu mi-o iau prea tare in freza de la el :D

:hug:

ca dupa aia s-ar putea sa veniti cu flori la mine :hug:

:hug:

 

Hai va pa!

O zi buna in continuare!!

 

:( :D Ies,Ina ai perfecta dreptate,dar cum si ce sa facem,ca si pe mine ma iritat stirea si pe deasupra si dl.termopan cu retarzii lui cu tot,cred ca el este un retard si nu se vede pe el,dar asta e nu ai ce sa-i faci nu toate decetele de la o mana seamana,asa ca laso asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan ce zici de accidentul de la piata resita .......BMW-ul si masinile R.A.T.B.................................. AM AFLAT CA AVEA IN JUR DE 150 KM/H

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic la Mc ca e mai in drum si avem posibilitati :kiss:

 

si eu tot la mc donald's vreau.

pana vin toti, mor de sete la parc....

asa, la mac, mai iau un mc flurry...si mi-l papa pedro... sau o cafea... si va astept linistita...

la ora 20.00, da????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atzi fost la mec ? :crack: sau raiderii din rahova, care este, s-au imprastiat? :laugh:

io vineri mesteream de zor la noua mea mobra :laugh: next time ... bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...