Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Nu aveti nimic in plan pentru Sambata seara. Nu-i bai, AVAST CLUB organizeaza :BAUTÃ DEZORGANIZATÃ.

 

Ofertele serii:: la 9 tequilla primiti 1 moca

La 5 Beri primiti 1 moca

 

 

Atractia serii: Maco pe dezbracatelea

 

Avem si concursuri surpiza, printre care unul de umflat camera de motocicleta. Iar ca premii o revizie moto gratuita la DAMBLA Motors.

 

 

AVAST CLUB – Mosilor Nr 34, in spate la magazinul Cocor pana in Mag. Mimalaya.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca ma ai doar pe mine,nu-i grav...Dar sa nu-mi mostenesti si cazierul meu :bounce: Poate mergem la apasu dupa Mc,sa bem un cico, doua, trei...

la cat ajungeti la mac sa ma sunati...

pt voi nu ma mai duc la cursuri ...

 

acum plec acasa...sa bag o ora somn...macar...

si daca mergem la plimbarica dupa papa la mac, eu sunt pentru... si-l iau si pe puppy.

 

astept tel.

 

pa! (costelor ce sunteti!!!) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce multi 5 inshi am fost LOL

Si nu a fost O.K. si asa? :bounce: Saptamana ce vine duc motorul in service si cum il scot, merg la plimbare...Desi nu mai e valabil i.t.p. ul. Bineinteles depinde si de vremea de afara,ca nu am de gand sa ies pe frig :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca a fost bine se putea si mai bine ( daca nu ne zgariau aia timpanele ) si nici nu am apucat sa imi iau la revedere aseara ..............in rest motorul a mers muci , sper ca bujiile noi sa rezolve treaba asta .

sapt viitoare poate ne plimbam mai mult !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca a fost bine se putea si mai bine ( daca nu ne zgariau aia timpanele ) si nici nu am apucat sa imi iau la revedere aseara ..............in rest motorul a mers muci , sper ca bujiile noi sa rezolve treaba asta .

sapt viitoare poate ne plimbam mai mult !!!

Mie mi-a placut si muzica :cheers: Cat despre saptamana viitoare si eu sper sa ne plmbam mai mult...Bineinteles daca ma ia careva pasager... iar... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pupila .. de ce kilu lu oancea duci motoru la service sa dai bani? ...

 

adolf... incearca sa faci o tura lunga ... de 50 - 60 de km sa apuce motoru sa mearga si el sa`si faca damblaua si poate nu e nevoie sa schimbi bujiile :rolleyes:

 

hai ca usor usor o pun si io pe picioare... am oglinzi si scut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man in seara aia imi functiona un singur cilindru ( nu mai mergea o bujie deloc ) .........acum am pus bujii noi si merge ok oricum am sa-l calaresc toata saptamana pana la munca si acasa ca sa se mai dezmorteasca si el

aproposssss.............vineri ce facem ???!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa da :rolleyes: pai hai repede repede sa facem o tura mai lunga si noi pe weekend :cheers: poate o punem de un gratar o jmecherie ceva pe undeva pe la o padure... un loc frumos ceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man in seara aia imi functiona un singur cilindru ( nu mai mergea o bujie deloc ) .........acum am pus bujii noi si merge ok oricum am sa-l calaresc toata saptamana pana la munca si acasa ca sa se mai dezmorteasca si el aproposssss.............vineri ce facem ???!!

 

mai e pana vineri... ideea e sa ma sunati si pe mine... ca de data asta treb sa ajung la cursuri... si faceti si voi un traseu pt vineri...

ne intalnim la 20.30... ca n-am cum mai devreme... stam 15 min, cat bem una-alta, apoi mergem...

sau, daca nu vreti sa ma asteptati, ma sunati (un bip e suficient) sau un sms si-mi spuneti unde va gasesc.

 

ideea e ca o sa plecam din mac si o sa ajungem iar intr-un bar... macar sa fie biker-otopeni, ca e si plimbarica pana acolo... sau biker-ul lui ursu...de pe matei voievod... sau apashu...desi numai la apashu am mers in ultimul timp, ca a fost mai aproape...

ce-i drept, apashu are preturile cele mai bune pana acum! (ca urmare a testarii de piata pe care am facut-o) :rolleyes:

 

dar cum e bine s-o luam din timp, veniti cu propuneri de plimbarica de vineri.

si mai sunati-i si voi pe rahovarii nostri adormiti...scoateti-i din barlog... eee comedieeeee!!!!!!!

 

hai o saptamana buna!!!

astept martisoarele vineri!!!!!!!

 

:cheers:

 

iaute mha cine s-a trezit de la ora asta :)

 

alooo... de la 6 dimineata sunt la serviciu!!!

 

si weekend-ul asta am tot mers la plimbari... ba biker's otopeni... ba oltenita...

tu crezi ca am stat vreun pic???

unii am raspuns ieri la sms...cand v-am invitat pe toti la plimbare spre oltenita...

unii au raspuns ca sunt in alte parti...unii au sunat... unii nu au dat nici un semn...

 

iar acum a inceput saptamana si eu iar o sa dorm la serviciu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e pana vineri... ideea e sa ma sunati si pe mine... ca de data asta treb sa ajung la cursuri... si faceti si voi un traseu pt vineri...

ne intalnim la 20.30... ca n-am cum mai devreme... stam 15 min, cat bem una-alta, apoi mergem...

sau, daca nu vreti sa ma asteptati, ma sunati (un bip e suficient) sau un sms si-mi spuneti unde va gasesc.

 

 

 

 

alooo... de la 6 dimineata sunt la serviciu!!!

 

si weekend-ul asta am tot mers la plimbari... ba biker's otopeni... ba oltenita...

tu crezi ca am stat vreun pic???

unii am raspuns ieri la sms...cand v-am invitat pe toti la plimbare spre oltenita...

unii au raspuns ca sunt in alte parti...unii au sunat... unii nu au dat nici un semn...

 

iar acum a inceput saptamana si eu iar o sa dorm la serviciu...

Merci pt invitatia de ieri Ina,insa aveam pupilele mult prea dilatate,ca sa fac fata une-i plimbari :cheers: In ce priveste ce vo-m face vineri...chiar nu stiu :) daca-mi fac motorul pana atunci,o sa vin si eu cu o propunere,daca nu-l fac,propuneti voi si eu vo-i fi de :rolleyes: acord

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...