Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ Adolf Macar prinde-ma acum,cand am rezervorul gol :D

@ Beerbelly Asa-ti trebuie mah betivule :lol: Eu daca am baut coca cola si bere fara alcool,nu ma doare nici-unde :D

Si sa ma laud acum,am cateva ore de cand am renuntat la tutun...Aplauze va rog :)

Editat de Pupila Dilatata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am chiulit ci nu mi-a zis si mie nimeni pe la ce ora se aduna lumea !!

daca aveam eu nr tau de tel, te sunam, ca am fost si noi.

si te sunam si duminica, cand am fost la clinceni si am facut un zbor cu mig-ul... sa zicem ca as fi vrut sa fie un mig, dar tot un avionash a fost...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si sa ma laud acum,am cateva ore de cand am renuntat la tutun...Aplauze va rog :D

 

BRAAAAAAAAAAAVOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

ti-am luat-o eu inainte cu lasatul fumatului...

asta ca ai dat vina pe mine pentru ca te-ai apucat de fumat.

daca te lasi si de tutunul celelalt, atunci chiar ca ai fi cel mai tare.

si sa vedem cat te tine.

si nu te mai uita in gura altora, ca-s ofticosi. ca isi dau seama cata economie ai sa faci, si ca banii astia ai sa-i dai pe reparat motorul si ai sa te plimbi toata vara cu motorashul. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAAAAAAAAAAAVOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

ti-am luat-o eu inainte cu lasatul fumatului...

asta ca ai dat vina pe mine pentru ca te-ai apucat de fumat.

daca te lasi si de tutunul celelalt, atunci chiar ca ai fi cel mai tare.

si sa vedem cat te tine.

si nu te mai uita in gura altora, ca-s ofticosi. ca isi dau seama cata economie ai sa faci, si ca banii astia ai sa-i dai pe reparat motorul si ai sa te plimbi toata vara cu motorashul. :D

2 pachete pe zi,inseamna vre-o 5 litri de benzina :kiss: M-am scos :D

 

Rahova,ferentari,magurele,iese cineva la plimbare in dupamiaza asta?e asa frumos afara,ce ziceti? :lol:

Mergeam eu,dar din pacate inca nu mi-am reparat motorasul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca m-am apucat eu de mesterit la motor ... si a aruncat porcu benzina veche la canal.... LA CANALU CU TZEVILE DE APA CALDA SI ACUMA PUTE IN TOT BLOCU A BENZINA FUTUL IN GURA CA M-A BAGAT IN GURA VECINILOR !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca m-am apucat eu de mesterit la motor ... si a aruncat porcu benzina veche la canal.... LA CANALU CU TZEVILE DE APA CALDA SI ACUMA PUTE IN TOT BLOCU A BENZINA FUTUL IN GURA CA M-A BAGAT IN GURA VECINILOR !!!!

Super tare!O sa-i dau o bere cand ma vad cu el :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi plac ma vitezanele ..................de ceva vreme au inceput sa mi se scurga ochii dupa choppere ( alea mari peste 750 cc. ) si cred ca as da bine cu unu dasta' :D cred ca mai intai o sa strang niste banuti apoi il scot pe monstru la licitatie

............+ ca trebuie sa mai repar la e ca ai vazut si tu ca mi se strica mereu , cand nu mai are benzina :D . ma intreb oare chiar sunt prost de fac pene deastea mereu ?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ma poate ajuta si pe mine cineva? M-am mutat de curand pe calea ferentari (langa petrom) si numai am unde sa tin moto.

Stie cineva in zona un garaj de inchiriat? sau daca vre unu din voi aveti un garaj si as putea sa o aduc si eu acolo,bineinteles platesc chirie..

Ce stiti de petromul de aici de la Salaj? e un loc sigur pt moto?Ma gandeam sa o las cateva nopti pe acolo pana gasesc un loc sigur..

 

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi plac ma vitezanele ..................de ceva vreme au inceput sa mi se scurga ochii dupa choppere ( alea mari peste 750 cc. ) si cred ca as da bine cu unu dasta' :P cred ca mai intai o sa strang niste banuti apoi il scot pe monstru la licitatie

............+ ca trebuie sa mai repar la e ca ai vazut si tu ca mi se strica mereu , cand nu mai are benzina :D . ma intreb oare chiar sunt prost de fac pene deastea mereu ?? :)

 

Da da da ia-ti ciopar :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ma poate ajuta si pe mine cineva? M-am mutat de curand pe calea ferentari (langa petrom) si numai am unde sa tin moto.

Stie cineva in zona un garaj de inchiriat? sau daca vre unu din voi aveti un garaj si as putea sa o aduc si eu acolo,bineinteles platesc chirie..

Ce stiti de petromul de aici de la Salaj? e un loc sigur pt moto?Ma gandeam sa o las cateva nopti pe acolo pana gasesc un loc sigur..

 

Merci

Decat acolo, mai bine in spatele blocului, macar nu o vad toti smecherasii de cartier care trec pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ma poate ajuta si pe mine cineva? M-am mutat de curand pe calea ferentari (langa petrom) si numai am unde sa tin moto.

Stie cineva in zona un garaj de inchiriat? sau daca vre unu din voi aveti un garaj si as putea sa o aduc si eu acolo,bineinteles platesc chirie..

Ce stiti de petromul de aici de la Salaj? e un loc sigur pt moto?Ma gandeam sa o las cateva nopti pe acolo pana gasesc un loc sigur..

 

Merci

Man,eu stau la curte si nu a-r fi problema sa-l ti la mine,nu se pune problema de vre-o plata...Singura problema e ca stau destul de departe de salaj,stau pe la penitenciarul rahova...Daca te multumeste locatia,da un semn. Si nu am garaj,dar in curte e in siguranta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...