Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da de ce nu o duci fratioru si tu mai devreme ? :cheers:

Pai nu poate decat in weekend...El lucreaza la alfamotors in cursul saptamanii :rolleyes: Oricum, e bine si asa,are garajul la Cornetu,deci e aproape. Mai mult o sa dureze urcatul si coboratul motorului in papuc,decat drumul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti??

luci si puppy, daca tot aveti timp de frecat pe net, va rog s-o frecati cu folos...si veniti cu propuneri pt vineri

unii stau si muncesc... si nu-i corect

Eu nu prea sunt in masura sa propun...Ca nu o sa vin cu motorul si...Nu pot sa fac planul pt ceilalti :rolleyes: Dupa mine,a-s merge cat mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ pupila cat de departe pana la capatulll..........................tramvaiului 32 ??

vineri vin la 20;30 in mc. si as propune sa mergem pe la Ursu si poate dupa aia si prin Otopeni ( sau poate se lasa cu clubareala toata noaptea in Suburbia )................ce ziceti ??!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ pupila cat de departe pana la capatulll..........................tramvaiului 32 ??

vineri vin la 20;30 in mc. si as propune sa mergem pe la Ursu si poate dupa aia si prin Otopeni ( sau poate se lasa cu clubareala toata noaptea in Suburbia )................ce ziceti ??!!!

Ursu si Otopeni, suna foarte bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man la mine sa ivit ceva dar pe la 21:30 scap si am sa te sun pe tine sau pe Beerbely ca sa vad unde sunteti .

deci in principiu am sa apar si eu !!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man la mine sa ivit ceva dar pe la 21:30 scap si am sa te sun pe tine sau pe Beerbely ca sa vad unde sunteti .

deci in principiu am sa apar si eu !!!!!!!!

O.K. man,astept semn de la tine,desi inca nu stiu cine mai vine si unde mergem,daca mergem :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,citesc de mult pe forum dar de curand mi-am facut si cont.

Stau in Salaj in spate la Petrom si ma gandeam sa ma alatur si eu gastii din cartier.

am o honda cbr f 3 si mai am un prieten vecin cu mine cu o honda f4i

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,citesc de mult pe forum dar de curand mi-am facut si cont.

Stau in Salaj in spate la Petrom si ma gandeam sa ma alatur si eu gastii din cartier.

am o honda cbr f 3 si mai am un prieten vecin cu mine cu o honda f4i

Salut man, poate apari la Mc donalds-ul de la trafic greu in seara asta,sa ne cunoastem si live.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei baieti si fete care veniti azi pe la Mc.Haideti ca a inceput sezonul ce mai asteptati. :cheers:

 

Hei baieti si fete care veniti azi pe la Mc.Haideti ca a inceput sezonul ce mai asteptati. :ok:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spunetimi si mie cum fac sa imi apara poza in stanga deasupra la id,ca am incarcat una da nu stiu sa o postez acolo. :lol:

Si scuze ca nu am putut veni aseara si eu,dar sunt nerabdator sa imi cunosc toti vecinii de cartier pe 2 roti :D

vremea este inca nefavorabila :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) mersii poopy pt benzina :D !!!!

2 ) la ce ora mergeti la Apasu' !!

3 ) Neutral , poza tr sa aiba sub 150 kb ca sa o incarce , citeste la profil/update avatar

 

aaaaa e si 4 ) bllueus vezi ca te vede umea ca stai pe forum si spionezi !! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...