Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Takke Noi Suntem in Zona Petre Ispirescu Strada De Legatura cu Salaj (Pecineaga) Zimi Ce Motor Ai ca noi stam foarte prost cu spatiu Sunt 13 Motoare in Garaj Aproape toata RAHOVA :)...Trimitemi un Pm ca nu prea intru pe topicul Asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lope ma primiti in CA daca imi iau chopper ?? :D

 

takke eu stau pe ferentari 2 statii de ratb. mai incolo (biserica Sf. Ion ) ..........dar sa sa stii ca au stat multe motoare in Petrom vara trecuta si am impresia ca poti sa si platesti paznicii sa o aiba in vedere !!!

 

inca ceva ..........ieri de dimineata , o gagica imi face cu mana din masina ( eu ma gandeam , daca cu casca in cap sunt frumos sa vezi ce fugi matale' cand o scot ) dar cand crap ochiu' un pic mai bineeeeeeeee imi dau seama ca e INA . :)

deci Lenesul meu nu vrea deloc dimineata ieri sa oprit prin spate la Liberty Mall cand plecam la munca apoi trebuia tinut din acceleratie ca sa nu se opreasca , iar aseara cand am plecat acasa a mers perfect .............deci ce sa inteleg ca si motoarele nu au chef de munca dimineata ................???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si eu sunt din rahova si sunt interesat de o varianta unde as putea tine motoru. Mai precis stau pe Malcoci.Daca am reusi sa stabilim o zi si o ora fixa la fiecare sfarsit de saptamana sa ne intalnim la Mall sau la Mac sr fi super.Dar mai intai sa-mi spuneti daca sunt binevenit pentru ca nu am decat un 250.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am iesit inca cu cei din Rahova, da' il stiu pe beer belly si am impresia ca nu-s gasca asa elististo-fitistico-iritanta incat

sa nu fii binevenit doar pentru ca ai 250 :friends:

 

:cheers: 'neata copii! Azi poate da dracu' si ajung si io

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si eu sunt din rahova si sunt interesat de o varianta unde as putea tine motoru. Mai precis stau pe Malcoci.Daca am reusi sa stabilim o zi si o ora fixa la fiecare sfarsit de saptamana sa ne intalnim la Mall sau la Mac sr fi super.Dar mai intai sa-mi spuneti daca sunt binevenit pentru ca nu am decat un 250.

In fiecare vineri de pe la 19-00 la Mc trafic greu...Dar daca ai doar 250 cc e chiar grav :friends: Glumesc evident,nu suntem nici raceri si nici fitzobikeri,esti binevenit oricand...Eu o sa fiu pieton si-n seara asta :cheers: Poate apari si tu...Sper sa ne strangem mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul care terorizeaza Mc ul a devenit grupul pensionarilor chiulangii :cheers: Sunt din ce in ce mai putini prezenti...Poate e prea la inceput de sezon,sper sa reluam plimbarile de anul trecut si poate chiar mai des...Maine fac si eu motorul si vineri sper sa iesim la plimbare :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un stapan care sa ma adopte , ofer iubire neconditionata si nu cer decat o bucata de paine si un cotet. Numele meu este Lucky si am fost salvat de la moarte, acum caut un camin si un stapan iubitor

post-35082-1237031483_thumb.jpg

post-35082-1237031498_thumb.jpg

post-35082-1237031511_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all ! mai primiti membrii in gasca? locuiesc in Magurele si detin un Pegaso 650...bft !

Salut! Bine ai venit in grupul nostru!

 

Mi-am facut insfarsit motorul,m-am dat putin cu el,dar cred ca am pana pe fata :friends: Oricum,macar m-am racorit :cheers: Dupa ce fac asigurare si i.t.p. ies iar cu el...Pana atunci plang pe langa el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am si eu motoreta(e) de vreo 6 ani si stau in rahova de si mai mult.

Caut si eu un garaj sau un loc in garaj pt motoreta ca s-a imputit treaba, ma blocheaza tot timpul vecinii binevoitori si a mai venit si vanghelie asta cu gardurile lui. Stau pe langa bolintineanu (str Oltina). Daca e ceva PM me!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care`mi da si mie 4 litri de motul 15 w 50 sau 20 w 50 ? :rolleyes:

daca nu aveti 15/50 poate aveti 7100 (100% ester ) 10/50 tot vreo 4 litri pt mine :kiss:

acum serios ....beerbelly da-mi maine un tel. ca io marti ma duc sa-mi iau de la importator Motul( preturi mai mici ca in magazine ) ulei si poate mergi cu mine !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...