Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

salut! imi poate comunica cineva cam cat de sigura este zona strazii Moldovita (Aparatori) in ceea ce priveste furturile? Mentionez ca sunt viitor motociclist si implicit viitor membru :burnout:

e sigura...nu s-au raportat acte de vandalism si furturi de mobre in zona!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Restaurant cu terasa '' La Provance''. Intri pe straduta care e perpendiculara cu trecerea de pietoni si care duce in piata din spatele Culturalului. E in stanga unde se afla si parcarea aia. Sper ca nimeresti .... de ce nu ai si tu o sportiva ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Restaurant cu terasa '' La Provance''. Intri pe straduta care e perpendiculara cu trecerea de pietoni si care duce in piata din spatele Culturalului. E in stanga unde se afla si parcarea aia. Sper ca nimeresti .... de ce nu ai si tu o sportiva ? :D

 

deocamdata nu mai am nimic :D

batrana doamna a capitulat, segmenti/supape, d-astea de "vara "

 

multam de pont,

 

 

ps: sportiva ? e in plan, astept sa mai imbatranesc un pic...

 

 

bafta ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Restaurant cu terasa '' La Provance''. Intri pe straduta care e perpendiculara cu trecerea de pietoni si care duce in piata din spatele Culturalului. E in stanga unde se afla si parcarea aia. Sper ca nimeresti .... de ce nu ai si tu o sportiva ? :rolleyes:

 

Mai explica-mi si mie odata, mai clar, ca nu stiu de ce trecere e vorba.

 

Cum e cu evacuarea noua?

Editat de jucarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terasa-restaurant este "lipita" de Mega-Image.

Practic este intre Mega-Image si drumul prin care se face accesul in piata. (Str. Aliorului)

 

post-33250-1236076790_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terasa-restaurant este "lipita" de Mega-Image.

Practic este intre Mega-Image si drumul prin care se face accesul in piata. (Str. Aliorului)

 

post-33250-1236076790_thumb.png

 

Era mai usor de ajuns la Mac...

Chiar daca m-am mutat din Berceni in Titan, tot o sa ma prezint la intalnire, cel mai probabil peste 2 saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la vara intalnirile constau in "socializari" la un pahar de ceai, bere, suc, etc..., :cheers: ceva papica(cine pofteste) si (speram noi cat mai curand!!!) intr-o mica plimbarica dupa ;) . La Mc' nu e spatiul necesar, de acolo doar se pleaca in plimbari vara. Te asteptam! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si, sper ca la prima plimbare din sezonul asta, sa fim toti "echipati" cu emblemele brodate.

Deasemenea "ma lupt din greu" sa-mi mai aloc niste timp pentru dezvoltarea site-ului.

Asta ca sa incepem sezonul cu o fata noua :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

daca stau in giurgiului si am o Africana se poate considera ca-s bercenar ?

exista club organizat sau doar sunteti un grup de cunoscuti ?

cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

daca stau in giurgiului si am o Africana se poate considera ca-s bercenar ?

exista club organizat sau doar sunteti un grup de cunoscuti ?

cele bune

Un grup de cunoscuti foarte organizati :D si da se considera bercenar asa ca te rog sa vii la intalniri daca doresti :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un grup de cunoscuti foarte organizati :) si da se considera bercenar asa ca te rog sa vii la intalniri daca doresti :lol:

de un pic mai mult de juma' de an m-am mutat( cu tot cu cbr :D ) pe brancoveanu.ce ziceti ma primiti si pe mine?

macar la niste beri pana se incalzeste mai bine.

bafta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de un pic mai mult de juma' de an m-am mutat( cu tot cu cbr :) ) pe brancoveanu.ce ziceti ma primiti si pe mine?

macar la niste beri pana se incalzeste mai bine.

bafta :lol:

Cu cea mai mare placere boss :D Te asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand si unde se face intalinire ?

Restaurant cu terasa '' La Provance''. Intri pe straduta care e perpendiculara cu trecerea de pietoni si care duce in piata din spatele Culturalului. E in stanga unde se afla si parcarea aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Bd-ul Alex Obregia(fost Metalurgiei) este un Mega Image pe partea stanga,cam pe la jumatatea bulevardului, venind dinspre Big Berceni. Restaurantul cu pricina are perete comun cu Mega Image-ul. Va asteptam in fiecare Vineri incepand cu orele 19 !!!

PS: Pt detalii mai amanuntite vizualizati topicu mai in spate !

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRIMA PLIMBARE A SEZONULUI(organizata ) :cheers: :

Duminica, 15.03, se pleaca pe traseul: Bucuresti-A1.km60-Calarasi-Oltenita-Bucuresti=cca250km. Adunarea are loc la ora 10:30 la OMV-ul Eroii Revolutiei.

Cine doreste sa participe sa se anunte prin sms la 0767.023.777 pt a sti pe cine sa asteptam (max la ora 11 se pleaca ) :friends: .

Participanti(anuntati pana acum):

1.BigDuke(+2 prieteni)

2.the Lord :lol:

..

PS: TREZITI-VA SI SUS PE MOTOARE ca incepem sezonul! :)

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit!

 

Din pacate nu pot sa onorez iesirea de astazi (ies de la munca la ora 09:00 AM), dar voi fi bucuros sa particip la viitoarele intalniri. Stau pe Str. Straduintei, nr. 6 (in spate la Cultural, legatura Mladinovici - Emil Racovita - localnicii stiu unde :friends: ) Pentru a vedea cine sunt puteti consulta si:

 

/index.php?showtopic=282674

/index.php?...t&p=1759110

 

Asftal uscat la plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare....sper sa nu fie k vara trecuta, am cautat de nebun tot cartieru,,... suntem multi in berceni culmea si io stau f aproape de metrou brancoveanu.. si m.am tot intalnit cu voi prin trafic...sper sa ne intalnim si in alte situatii, si mai i.au si pe altii cu mine.. noroc numa ` bine :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...