Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut !

"Bercenarii" sunt un grup de prieteni motociclisti, nu toti acei ce stau in Berceni se poate spune ca sunt si Berecenari. Pentru a te numi cu adevarat Bercenar te asteptam la inatalnirile noastre motorizate ce au loc in fiecare Vineri la ora 19 intre intrarea de metro Brancoveanu si parcarea McDonald's(dupa 19:30 se pleca la cate o mica plimbarica, cei ce doresc). Nu trebuie sa faci nimic special pentru a accede in grupul nostru dar macar sa te vedem si noi, sa ne cunostem :makeout: , si ramane de vazut daca si apoi doresti sa te numeri printre Bercenari.:wink:

 

iO vine azi la intalnire, altcineva ?!....poate bagam o Oltenita sa mai bem o bere pe ponton....FARA ALCOOL, fireste !

 

am un singur mesaj pentru tine :blbl: in rest toate cele bune :)

 

ps: oricum nu vroiam sa fac parte din grup, doar numele imi placea

Editat de terowf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un singur mesaj pentru tine :blbl: in rest toate cele bune :)

 

ps: oricum nu vroiam sa fac parte din grup, doar numele imi placea

Oricum si noi doream acelasi lucru din partea ta, bine ca ne intelem !

Sanatate si ...atat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca are placerea careva sa vina mai tarziu pe la 20:30 la rond la carol la o barfa eu cu inca un baiat cu motor o sa fim acolo si inca cativa baieti cu conserve,care n-are ce face si are chef de un suc ,o vorba ceva :cheers: ne gasiti acolo

 

0785636199

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine bag o bulgaria,ceva doritori?

La ora 8am.ma vad cu un amic la petromul Jilava daca se baga careva eu vin cu scuterul si nevasta,deci nu merg mai mult de 150km/h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine bag o bulgaria,ceva doritori?

La ora 8am.ma vad cu un amic la petromul Jilava daca se baga careva eu vin cu scuterul si nevasta,deci nu merg mai mult de 150km/h

 

Bulgaria , unde ? Eu voi fi liber , ma bate gandul .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu recomanda-mi si mie un loc de cazare in Cluj,la o pensiune sau o gazda ceva, caci trebuie sa stau fo' 3-4 zile la Cluj . Ceva in jur de 50-80 RON pe noapte ca-s cam saracut in perioada asta. Nu-s prea pretentios : un patut si o baie unde sa scap de transpiratia de peste zi si o eventuala tavaleala, prin praf :))) .Bucataria poate sa fie optionala ca nu stiu sa gatesc decat salam si ochiuri. Marturisesc ca nu am cautat nimic pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic clar :P

Am o problema si vroiam niste sfaturii de la persoane care poate au patit ceva de genul, desi poate o sa pic de prost cu ce o sa scriu...

 

Am iesit de la munca in jurul orei 22:15, cu bicicleta ca deh numai am asigurare la mobra, pe la jumatatea drumului spre casa, ma opreste un nenea cu un hyundai coupe ca cica i-am zgariat masina...Ideea este ca el nu era la masina, si cica i-a zis unu de pe strada ca i-as fi lovit-o eu, dar eu nu imi amintesc sa fi lovit ceva, si plus daca loveam dus eram :)))) si ma mai gandesc cum a vazut el zgarietura pe intuneric..

 

Si revenind, imi spune ca sa mergem la politie sa dau declaratie ca i-am lovit-o, ca nu e problema ca are casco, doar sa dau declaratie.. omu ma luase tare, putin mai avea si ma si batea ... si deh ca m-am lasat intimidat, si i-am lasat nr de telefon, ca altfel numai plecam de acolo! Acum ca m-am linistit si am inceput sa mai gandesc,am pus lucrurile si faza e ca zgarietura era la nivelul oglinzii deci automat as fi lovit-o cu mana, si este in forma de z, deci eu daca ii atingeam masina, sigur faceam linie dreaptasau vreo aplecata ceva, nicidecum z!

 

Sunt usor de intimidat- defectul meu, si as vrea niste sfaturii...ideea e ca nu trebuie sa semnez declaratie la casco, ca ma indoaie aia dupa !!! :|

Tipul parea cu banii si pare genu de maniac care m-ar putea urmari ca sa imi traga o bataie, si nu imi doresc sa patesc asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@chellaru: din pacate, cum n-am fost de 2ani decat in vizite scurte, nu prea stiu ce sa-ti recomand

singura chestie la care ma pot gandi este pensiunea colibri, undeva in spate la iulius mall. ar trebui sa o gasesti pe net

@off: daca te suna ala, si insista, io zic sa mergeti la politie si sa le arati la aia ce si cum, si sa le zici ca sub nici o forma nu i-ai zgariat tu masina (nivel, forma de z, etc). N-ai ce sa recunosti daca nu ai facut, ca apoi aia o sa te faca de bani prin tribunal.

succese

 

maine ceva populatie la arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...