Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

diseara vine cineva la McDonalds? ploaia s-a oprit .. pe jos s-a uscat .. vantul nu bate :) o cafea o tigara ... si mai vedem care cum mergem maine la Blacl Helmets Mars .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!


Eu acum am ajuns acasa. Spuneti voi unde si la ce ora sa ne intalnim. Eu stau pe langa Luica. Baietii de la Hottel Moto se intalnesc la 14,00 la rondul de la Alba Iulia, asta daca vreti sa dam o fuga acolo si mai departe cu ei spre Miorita ;).

 

Seara buna!
A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ajuta careva mai experimentat cum sau la cine pot monta chestiile astea pe tobe ? dau o bere...doua daca e mai mare deranjul

post-56511-0-35537200-1459669246_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca e putin sau mult depinde de fiecare. Google zice 10 ore, dar exagereaza, la un mers normal scoti macar o medie de 60, deci drumul efectiv va insemna 8h30-9h. Punem masa 1h-1h30 si ajungem la vreo 10 ore. Mai punem 1h pentru alte mici opriri, alimentare, poze, etc. si inca 1h pentru neprevazute. Rezulta un total de 12 ore.

 

Daca se pleaca pe la un 9-9:30 avem macar 12 ore de lumina, plus ca de la Ploiesti se poate merge ok si noaptea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tarziu dau o tura pana la giurgiu,daca e careva dornic sa vina poate sa anunte.

» Post actualizat in 09 Apr 2016 05:18

Nu mai pune intrebari ...ca vin zeii motociclismului si te trag de urechi...mai bine intreaba si tu : ''nu mai incapeau inca 200 km ???'' :lol:

sa vina,dar asa nu ai timp nici sa ti se aseze mancarea dupa masa sau sa spui o gluma,sa mai vorbesti una alta,presupun ca plecati devreme....mie unu mi se pare obositor pentru o zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tarziu dau o tura pana la giurgiu,daca e careva dornic sa vina poate sa anunte.

» Post actualizat in 09 Apr 2016 05:18

sa vina,dar asa nu ai timp nici sa ti se aseze mancarea dupa masa sau sa spui o gluma,sa mai vorbesti una alta,presupun ca plecati devreme....mie unu mi se pare obositor pentru o zi

As merge eu, dar sunt incepator si am inteles ca vin si ploile :(...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diseara ploua,nu e problema ca esti incepator,merg incet,oricum chiar daca da o stropeala mica nu e bai,o sa fiu insotit doar de Gopro

» Post actualizat in 09 Apr 2016 08:09

pe la 12-12:30 plec,cine doreste ma poate suna ,0729 496 182

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diseara ploua,nu e problema ca esti incepator,merg incet,oricum chiar daca da o stropeala mica nu e bai,o sa fiu insotit doar de Gopro

» Post actualizat in 09 Apr 2016 08:09

pe la 12-12:30 plec,cine doreste ma poate suna ,0729 496 182

Asfalt uscat :) .. as fi mers si eu ca sunt liber , da nu mai am buget :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...