Sari la conținut

Plecare La Artmania (sibiu)


abil-psihic
 Share

Postări Recomandate

Pleaca cineva vineri dimineata (9-10) din Bucuresti spre Sibiu, pentru festivalul ArtMania? Daca da, poate facem un grup si o luam la drum impreuna... Cel mai scurt traseu - prin Pitesti si Ramnicu Valcea (270 km).

E putin of topic dar s-ar putea sa te ajute: Ce se vinde acolo? ce fel de arta, cit timp si in ce conditii?Avind in vedere ca sint sub 200 km poate vin si eu citeva ore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta ar fi ora de plecare si pentru mine deci ma bag... Cu passagier asa ca viteza :lol: .

 

Pentru Galen: se vinde arta sub multiple forme... una dintre ele consta in concerte: My Dying Pride (sau Bride, cum era... :finger: ), The Gay-thering (sau Gathering cum zic unii), Hac-in-gard (sau Haggard), An_al-thema (a se citi Anathema) si alte asemenea. Mai multe informatii se pot gasi pe: http://www.artmaniafestival.ro/program.php

 

Servus ...

 

Mai ramane sa :lol: si apoi sa :lol: acolo.

 

Rock frateeeeeeee :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galen, n-am mai stat sa specific cu ce se mananca ArtMania intrucat ma astept sa mearga acolo doar cei care stiu despre ce e vorba si care si-au facut planuri in acest sens. Intre timp am vazut ca ti-a explicat Rechinul `imaculat` :lol: despre ce e vorba (cu umorul de rigoare).

 

Vezi ca drumul nu e sub 200 de km. Am mentionat clar ca sunt vreo 270.

 

 

Domnu` Rechin, si eu vin tot cu pasagera, asa ca viteza de croaziera ma astept sa fie in jur de 100 km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu citeasca pe aici vreun fan infocat sa ma ia la bataie! :lol:

Disclaimer: a te amuza nu inseamna a da cu bata... :lol:

 

Daca mai sunt vreunii care ar veni dar le e lene sa scrie... intalnirea vineri (adicatelea poi-mai-ne) la ultimul Petrom inainte de Carrefour Militari.

Ora nu s-a stabilit 9 - 10... Mai o sa scriu eu pe aici sau Abilul cand ne hotaram!

 

:lol:

 

 

Galen, n-am mai stat sa specific cu ce se mananca ArtMania intrucat ma astept sa mearga acolo doar cei care stiu despre ce e vorba si care si-au facut planuri in acest sens. Intre timp am vazut ca ti-a explicat Rechinul `imaculat` :lol: despre ce e vorba (cu umorul de rigoare).

 

Vezi ca drumul nu e sub 200 de km. Am mentionat clar ca sunt vreo 270.

Domnu` Rechin, si eu vin tot cu pasagera, asa ca viteza de croaziera ma astept sa fie in jur de 100 km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta ar fi ora de plecare si pentru mine deci ma bag... Cu passagier asa ca viteza :lol: .

 

Pentru Galen: se vinde arta sub multiple forme... una dintre ele consta in concerte: My Dying Pride (sau Bride, cum era... :lol: ), The Gay-thering (sau Gathering cum zic unii), Hac-in-gard (sau Haggard), An_al-thema (a se citi Anathema) si alte asemenea. Mai multe informatii se pot gasi pe: http://www.artmaniafestival.ro/program.php

 

Servus ...

 

Mai ramane sa :finger: si apoi sa :lol: acolo.

 

Rock frateeeeeeee :lol:

 

:finger: merci pt explicatii si link si umor :eek: , rechinule acum sint lamurit- e o cantitate apreciabila de rock acolo-stiam eu ca daca bat apa-ok m-am lamurit -si poate si altii-pai de aia-ziceam ca poate ajut-pe mine si pe altzii- ca exista la orice happening un inceput pt fiecare-chiar daca nu anusul asta-ca am postuniversitare vineri, simbata si duminica cite 8 ore-poate ma strecor sa vin macar simbata seara la concertul din piatza- cam 200km is de la mine din CLUJ :baldy: - drum bun! poate ne vedem si sigur la anul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...