Sari la conținut

Aduc Aprilia Rs La Comanda


Postări Recomandate

pret corect... 4000 cam mult zic io. Dupa mine pretu corect cam 3500

iti dau io unu la 2800 ... 1600 km,toba gianelli din carbon ,2006 alb

 

Bonus , tata e actionar OMV si un an iti dau card sa pui benzina cata vrei moca ...

si de craciun te invit la mine acasa la cina ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau io unu la 2800 ... 1600 km,toba gianelli din carbon ,2006 alb

 

Bonus , tata e actionar OMV si un an iti dau card sa pui benzina cata vrei moca ...

si de craciun te invit la mine acasa la cina ...

Si daca vine la tine la masa de craciun eu ii dau banii cu care a cumparat motorul,sa nu aiba impresia ca il jecmanste cineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 2800 io zic ca motoru a fost facut praf:))) si il vinde ca sa scape de el:)) si iti da si o masa strica de craciun ca sa te simti bne: :D :welcome:

JOKE MAN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu zic k pretzul e corect dar merg pe princiul unde dai mia dai si suta mai ales ca e 0km e alta senzatzie dar in fine,repet pretzul e ok adik nu m am trezit ieri si zic ca totzi neinteresatzii ca vezi doamne "dincolo e mai ieftin" astea sunt tehnici de guerillamarketing de obor de mult apuse,nu mai tzin tzaraniile astea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprox 3400e 11 kw varianta poggiali

daca vrei din 2004 pot sa iti aduc si in 3000e modelul ala negru cu leu pe el sau negru cu jante aurii

Editat de erol..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

scz k ma bag desi vad k a trecut kam un an si de la ultimul post dar te mai ocupi de adus rs la comanda?daca nu asta e......inca odata scz ca postez dupa un an si......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simti nevoia sa faci posturi??? parca ziceai ca vrei ktm nu rs..

:burnout:

din cate vad tu vrei sa faci posturi.era o intrebare din curiozitate,sa vad daca e mai rentabil sa aduci o motocicleta,sau sa o cumperi din tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

din cate vad tu vrei sa faci posturi.era o intrebare din curiozitate,sa vad daca e mai rentabil sa aduci o motocicleta,sau sa o cumperi din tara.

 

eu ? fratiuc vezi ca esti cam nou pe forum si iti cam iei nasu la purtare :hug: daca vrei sa vezi daca se reteaza uitate pe site`urile de afara si iti dai singur seama :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...