Sari la conținut

Suceava Accident Grav - 16.06.2007


power_yzr
 Share

Postări Recomandate

ce ar fi sa pui textul ca sa nu ne facem toti cont acolo doar pt o stire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cu durere in suflet va anunt ca azi s-a intamplat pe drumul sucevei un accident deosebit de grav!

o motocicleta honda cbr 600f s-a izbit intr-o masina care vira la stanga......factorul naspa a fost ca virajul masinii se executa dupa culmea unui deal (mai precis pe acolo unde virezi spre danila)

Florin Scheul,(sper din suflet sa scape de aceasta cumpana) a suferit numeroase traumatisme si a fost ars grav deoarece motocicleta a luat foc dupa impact. la ora actuala nu se stie exact starea lui dar nu pot sa cred ca un baiat atat de tanar va trece pe lumea cealalta si ma gandesc din ce cauza si cum s-a intamplat o asemenea nenorocire....

Acum este in coma la iasi si trebuie sa-i amputeze un picior care este carbonizat, are o grava hemoragie la cap dar totusi a miscat mainile! Deabia maine doctorii vor da un verdict care sper sa fie imbucurator!

toate aceste informatii le-am aflat si eu de la altii si ami cer scuze daca nu sant reale sau deplasate si as fi chiar bucuros sa aflu maine ca de fapt este o gluma proasta...."

 

"bah....acu' am aflat si eu..... a murit florin...gura ma-sii de viata!

nu stiu ce sa mai zic! aveti grija fratilor....si sa se odihneasca in pace!"

 

R.I.P. :D :welcome: :thanks:

 

 

accidentul a fost sambata 16.06.2007

post-15331-1182147782_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:agree: Deci nici zona noastra nu e ferita de accidente urate, pana la urma! :D

 

Daca e in zona de la han spre Siret acolo ai limitare la 50 la ora! [N-o prea respect nici eu... :funny: ]

Oare cum de a luat foc? Urat mod de a muri! :welcome:

 

 

 

R.I.P. :thanks: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-i fie tzarina usoara...sa ai accident si sa iti mai si ia foc motorul...o parere personal,dupa ce esti in coma,tre sa iti amputeze un picior si revenirea ta in picioare este imposibila,eu zic ca mai bine asa de cat sa se chinuie...dumnezeu sa il ierte...poate ii este mai bine acolo unde s-a dus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este ca si "tras la indigo" cu accidentul de pe centura arad de duminica...

 

:D

 

R.I.P.!

 

Odihneasca-se in pace! Accident tipic datorat unui "left turner"! :welcome:

Editat de Vladisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri in jurul orei unu este inmormantarea la care vor participa si motociclisti din Radauti, cei care vor sa fie aproape de ei si familia indurerata pot sa li se alature

 

 

 

si grija mare la viteza baieti ca nu cred ca e asa urata viata asta de aici incat sa plecati tintre noi ca si Florin

 

*dintre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...