Sari la conținut

NE INTILNIM ...


R_MARCE
 Share

Postări Recomandate

Ne intilnim si VINEREA asta pt inca "un suc, o bere, o tequila la metru, o atentie.... o bomboana" ?

 

Ce ziceti de o noapte in discoteca Twice dupa ce in prealabil am facut deschiderea la o terasa (eventual tot Etrusco).

Sau propuneti alte variante originale ...

B)

 

PS am facut topic nou ca sa fie mai usor de citit si accesat ..o noua intilnire - un nou topic :what:

Editat de R_MARCE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

B) Citesc ce planuri va faceti voi pentru week-end-uri si despre intrunirile voastre de "la Arc" si imi vine sa :what:  cine p...alaria mea ma pus sa ma mut din Bucuresti ?!?!

@Bazil ... oriunde ai fi daca ai o gasca cat de mica ..te poti simti foarte bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Bazil ... oriunde ai fi daca ai o gasca cat de mica ..te poti simti foarte bine.

am 2 camarazi pe cinste motociclisti adevarati dar stau rau la capitolul finante si nu prea ies la plimbari mai lungi ca nu au bani. si atunci ma resemnez :laugh: si mai ies de unul singur :laugh: dar nu-i misto daca nu-i o gasca :what: B) :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: ce e rau in a nu vrea sa mergi baut pe motoreta?  :laugh:  poate fiecare stie cat il tine bibilica si poate dupa o bere nu mai apreciaza distantele bine..... :lol:  :lool:

si mie imi place berea si beau mereu :what: B) cate una, doua sau chiar trei dar STELA "fara alcohol".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem la etrusco, bem un suc, mancam o prajitura, si dupa aia mergem la cea mai apropiata plaja, facem foc bem si dormim acolo B)

revenim cand avem kef.

cine se baga ?

nimeni... numa pensionari... etrusco e un everst mai mic :what:

 

Sorin "daca ploo macar flame sa fie"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaaa gata stiu !!!  Si pe la ce ora va intalniti voi acolo ? ma primiti si pe mine ? :what:

NUUUUU!

Sa nu cumva...!!!

 

Evident ca oricine e binevenit!

dupa 8 seara... cred.

B)

Editat de Hannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...