Sari la conținut

Ploua. Venitzi la Arc?


floricel
 Share

Postări Recomandate

@Floricel: cred ca au fost mai putini ...

 

S-au speriat de ploaie. Man oamenii sunt impermeabili. Ce va intra motorul la apa?

 

Fricosilor. Au picat 2 stropi si voi repede in pat cu ceaiul cald la telenovele.

 

Pai la iarna ce faceti? Va luati concediu?

 

RUSINICA MARE.

 

Eu am ajuns acasa pe la 14:00 ... mi-am uscat pantalonii cu fierul de calcat, manusile in cuptor ... m-am uitat la un DivX si hopa repede la arc,,, sa nu pierd.

 

A... cei care au lipsit au absenta nemotivata. Sa vina cu paritii B) :what: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Marce: n-am fost surprins. Cand am ajuns acolo, cu inca doi pretini (pe la 06.45 pm), eram primii, ceea ce de obicei nu se intampla. Dupa aceea au mai venit catziva MOTOCICLISHTI, iar pe la opt fara ceva a inceput iar ploaia. Laudabil este ca au venit shi catziva vitezishti care nu s-au spariat de umezeala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: Din pacate la ora aia eu caram niste dulapuri prin ploaie si noroi :laugh: Asa ca poate nu-mi scadeti nota la purtare pt absenta :laugh:

 

Si a zis cineva mai sus cum ca motocicleta nu este un mijloc de transport. B) Spre surprinderea unora, este.Si inca unul foarte eficient si placut.Mai ales in oras unde poti sta cu covrigul in mana ore in sir la semafor, de trece viata pe langa tine, asa, caldut si placut uscat cum e :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am ajuns la arc pentru ca am lucrat, dat pe la 9 fara un sfert am dat o fuga pe la Etrusco, ma gandeam ca motociclistii de week-end sunt pe acolo.... dar era pustiu... SI AM PLECAT DE ACASA PE PLOAIE DEGEABA!!!

Da' lasa ca recuperam maine.

 

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bineantzeles dar daca se merge vineri la Etrusco incerc sa vin si eu (Promit) B)

Mai Vlade, "bineinteles" nu se scrie cu "î" din asta ? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...