Sari la conținut

naspa


vrajitorul din oz
 Share

Postări Recomandate

AU! EXACT asta ma intrebam si eu, dupa ce am vazut acum ceva vreme poza asta pe alt site. Groaznic. :what: :lol: :laugh: :lool:

mana, chiar si cu protectii, mi-e cam -din nou-groaza sa ma gandesc - cred k ..... :laugh: B)

Dar dupa cum se pare, celalt motor l-a lovit in cap cu partea stanga a carenei. si avand in vedere vitezele cu care se merge.... casca sau nu...

Sincer sunt si eu curios. Si chiar rog pe cei ce pot aprecia mai bine, sa dea cu ochiu' si cu o parere.

OMG-poor guy!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum are capul indoit, si inca nu-l luse cu motoru, tot ce se poate B) :laugh: :laugh:

Oricum, pozitita e super aiurea. nici nu-mi pot sa explic cum dreq a putut sa ajunga asa, si ma ma uit la curse (alea de 500,in general). Repet super nasol :what: Sa asteptam si alte pareri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beton B) ma refer la prietena ta

ea tot spera ca singele sa devina apa si sa te lasi de bike.... si nevasta-mea ....

 

nasol faza cu accidentul si daca nu ma insel poza am vazut-o anul trecut pe net undeva era si urmare ... da mai bine ca nu o ai .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primul de sus e super de cacao..ma gandesc cum i-a trecut cu scarita si schimbatorul ala prin el....

iar pe wrecked exotics gasesti si multe facaturi B)

nu prea arata motoreta aia a motoreta accidentata la cat si in felul in e de stramba masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar pe wrecked exotics gasesti si multe facaturi :what:

nu prea arata motoreta aia a motoreta accidentata la cat si in felul in e de stramba masina.

B)

 

Poate ai dreptate, dar nu se shtie niciodata. Totushi la un impact ca ala, motoru' trebuia sa arate ca cel a lui Zsolt (Dumnezeu sa-l odihneasca).

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima poza de sus, de la inceput, e facatura

la o marire puternica se observa o zona prelucrata prost in sona de contact a castii cu roata fata. In plus circuitul arata iesirea dintr-o curba de stanga - atunci ce cauta motocicleta de jos culcata pe dreapta, asa de aproape de interior? Nu trebuiau sa zboare si cel de jos si motorul spre exterior? Daca ar fi fost insuficient aplecat atunci cadea pe dreapta motorului si pleca pe exterior.

Gresesc cu ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima poza de sus, de la inceput, e facatura

In plus circuitul arata iesirea dintr-o curba de stanga - atunci ce cauta motocicleta de jos culcata pe dreapta, asa de aproape de interior?

daca te uiti atent o sa vezi ca motorul culcat e cu spatele, poate sa rotit in alunecare, dar cred ca tot ai dreptate si e facatura poza

 

 

 

Nucu

 

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...