Sari la conținut

Turbo Hayabusa


turbo1300gsxr
 Share

Postări Recomandate

salut , sunt nou membru pe site aici am cateva poze cu motocicleta mea . eu locuiesc in houston tx. probabil va intrebati ce caut aici pai ca si voi sunt un baiat inrait de motoare tunate cand vine vb despre hobby. astept parerile voastre pro si contra despre motorul meu si sa vb despre ce se intampla acolo si ce aici in comunitatea motociclistilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D) drag nu fac aplicatia este pt autostrada. treb sa facem si noi ceva nu si asa sunt toyota supar si viper tunate la peste 1000 de cai si neavand cu cine sa faca concurs ma refer intre masini au inceput sa ne incinga pe noi. da vb ft serios o masina de peste 1000 de cai pe autostrada incepand cam de la 120 km - 300km , deci nu vreau sa jicnesc pe nimeni, ii da rusine la un gsxr1000 cu cateva masini bune in fata. asa ca nu treb sa ne lasam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

preturi 3000-5000E fara manopera.era un site romanesc, era ceva cu 400 numele.in fine turbo ala cica ridica cu 50% puterea.apropo vrei sa pui pe Ducati?eu nu am gasit pe net ducati turbo :moto:

Editat de Geo_pitesti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mishto rau turbina...sa o stapanesti sanatos...is curios cum se aude...

daca ai fost atent in una din poze nu am esapament numai unul ft mic care iese din turbo prin platic intr-o parte:)

destul de galagioasa si de la 4-5 mii de ture in sus exact ca un motor de avion si galagie dar mai mult fluerat de la turbo

SSJ Alex nu stiu ca nu ma interesat cand vine vb de performanta nu mai tin cond de consum.

am incercat sa pun ceva filmulete cu turbo-busa dar cred ca sunt prea mari nu mi le ia.

daca stie cineva alt mod mai usor spuneti-mi cum. nu-s asa expert in comp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...SSJ Alex nu stiu ca nu ma interesat cand vine vb de performanta nu mai tin cond de consum.

Ai dreptate ...dar ma gandeam k poate i-ai schimbat si rezervorul ca sa faca fata :baldy: .Apropo de ce o vinzi?Vrei sa ti-o iei pe aia cu 6 in linie sau un zx14r sa il modifici si p ala? :bounce: ...in final:e super tare :lol: bafta si asfalt uscat:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate ...dar ma gandeam k poate i-ai schimbat si rezervorul ca sa faca fata :baldy: .Apropo de ce o vinzi?Vrei sa ti-o iei pe aia cu 6 in linie sau un zx14r sa il modifici si p ala? :bounce: ...in final:e super tare :lol: bafta si asfalt uscat:wave:

nu tin neaparat ca nu imi sta mototru in spinare numai am zis ca poate cine stie o sa fie intr-o buna zi turbo-busa si in ro.

personal urascc zx14r sunt "funn" suzuki si la motor si la piese de schimb gasesti tot ca la nici una alta.

am mers cu amundoua originale si pot spune ca nu este diferenta totul depinde de cine conduce ba chiar busa mi sa parut ca raspunde un pik mai repede la turatii joase.

daca o vand tot busa o sa-mi iau, imi place gsxr1000 numai ca nu este asa confortabil pt mine.:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , sunt nou membru pe site aici am cateva poze cu motocicleta mea . eu locuiesc in houston tx. probabil va intrebati ce caut aici pai ca si voi sunt un baiat inrait de motoare tunate cand vine vb despre hobby. astept parerile voastre pro si contra despre motorul meu si sa vb despre ce se intampla acolo si ce aici in comunitatea motociclistilor

 

 

uite un filmuletz q BUSSA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...