Sari la conținut

Cauciuc Spate? De Unde?


Postări Recomandate

am fost astazi in bucuresti si am cutat in vreo 3 magazine plus telefoane date pe la pneurom !!! parca, si nu am reusit sa-mi gasesc si eu un cauciuc de spate. chiar asa penurie de cauciucuri este???

eu asi fi vrut ori pirelli mt32 ori un kenda trakmaster II dar sa fie 120/100/18 sa nu trag ca nebunul cand bag musul, si prefer sa stea mai lasat ca eu ma dau mai mult pe teren tare, bolovani, radacini... dar nu am gasit. mi s-a spus de undeva sa astept pana sapt viitoare ptr kenda... o sa astept...

dar sunt curios, cei de prin tara: brasov, cluj, harghita, ..... de pe unde isi iau cauciucuri??? au/aveti ceva dealeri seriosi cu cauciucuri pe stoc??? imi puteti da si mie ceva informatii???

mersi, si scuze daca tema asta cu cauciucurile o reped sau este off-topic.

stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai 140 nu sunt decat cele enduro fim care au crampoanele mici si se duc repede. cum am musul de 140 caut un cauciuc cu balonul cat mai mare, ca sa nu trag de el ca nebunul la schimbat si ca sa nu stea prea teapan. asa ca marimea max pe care o pot gasi ar fi 120/100, plus ca pe teren tare nu ma deranjeaza ca-i un pic mai lat.

 

am vb cu laurentiu, si avea mt32 dar 110/100.

 

chemtraders aduc numai mitas!!!

dar sunt curios cei din centrul sau vestul tarii de unde isi procura cauciucuri???????

 

mersi oricum de raspunsuri,

stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Kenda avem mereu pe stoc minim 20-30 buc pentru enduro/cross.(pe langa celelalte modele)

 

MOTOBOOM SRL

Iuliu Maniu 9-11 (langa BGS GYM)

0727 285 805 :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am testat Kenda si merita din plin!

 

inca nu cunosc toata oferta lor, dar ce am eu sunt din cele de cross cu sens de montare recomandat:

 

-un sens off-road hard

-altul off-road(altfel decat primul :wave:)

 

in concluzie:fata sta unde o pui, spatele rupe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...