Sari la conținut

Renasterea Regelui ! .. Hayabusa .. 2008


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

Dak vrei tourer ia-ti bmw, io vreau un muscle-bike radical, asta asteptam de la suzuki, cava care sa fie in 2008 ce a fost gsxr 1100 in 88.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

.... :moto: ...io cred ca v-ati dilit...sau a-ti tras ceva?... :lol:...oricum acum ca v-ait mai domolit sa stiti ca fiecare are dreptate in felul lui!!...tre sa-i intelegem si pe bucuresteni ca nici pt ei nu-i usor sa locuiasca in ruina aia de oras dar si ei tre sa inteleaga ca de acolo doar se da ora exacta nu se dirijeaza o tara si asta nu-i face cu 2 perechi de OO...

...parerea mea!..hic!... :rock:

 

 

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Highlander stai sa ne lamurim .

Sa inteleg ca in viziunea ta un FZ1 2006 are 150 cai si fuge de rupe este mai supersport decat un R6 din 99 care cred ca are in jur de 100cai ? Tata, daca are 500 cai nu inseamna ca e SS intelegi ? Ca daca ne dam amandoi pe circuit virajat (tehnic) iti demontrez practic ca nu ai nici o sansa cu balaurele tau si eu cu "ascutitoarea" de fz6 . La drag ma rupi in doua dar la manevrabilitate afla ca te rup pe genunchi :rock:

La clasa asta nu caii conteaza si viteza maxima , ti-am mai scris si pe alt topic al aradenilor .. Pacat ca nici acum nu ai invatat ceva din ce am scris . Pentru tine nu conteaza decat "care baga mai tare " . Pacat . Asa s-a dus pe apa sambetei imaginea de motoreta suprema a busei ca sport TOURER cand unii ca tine o cumpara sa vada cand scrie 301 !!! Nu uita ca busa asta a kilarit multa lume si are o mortalitate de invidiat , mai ales in randurile celor care nu o folosesc in scopul pt care a fost construita .

 

ps : ai grija cu numele tau cum il interpretezi .. mai bine o iei ca cel din tara de sus .. scotian .. si NU nemuritor !!! Busa aia cu 200cai si 400/h poate sa te contrazica ..

oricum ma bucur nespus ca ai scos topicul asta din "Arad" si l-ai dat in toata tara :moto:

Asfalt uscat si mult succes !!!

Editat de Schuberth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Highlander stai sa ne lamurim .

Sa inteleg ca in viziunea ta un FZ1 2006 are 150 cai si fuge de rupe este mai supersport decat un R6 din 99 care cred ca are in jur de 100cai ? Tata, daca are 500 cai nu inseamna ca e SS intelegi ? Ca daca ne dam amandoi pe circuit virajat (tehnic) iti demontrez practic ca nu ai nici o sansa cu balaurele tau si eu cu "ascutitoarea" de fz6 . La drag ma rupi in doua dar la manevrabilitate afla ca te rup pe genunchi :lol:

La clasa asta nu caii conteaza si viteza maxima , ti-am mai scris si pe alt topic al aradenilor .. Pacat ca nici acum nu ai invatat ceva din ce am scris . Pentru tine nu conteaza decat "care baga mai tare " . Pacat . Asa s-a dus pe apa sambetei imaginea de motoreta suprema a busei ca sport TOURER cand unii ca tine o cumpara sa vada cand scrie 301 !!! Nu uita ca busa asta a kilarit multa lume si are o mortalitate de invidiat , mai ales in randurile celor care nu o folosesc in scopul pt care a fost construita .

 

ps : ai grija cu numele tau cum il interpretezi .. mai bine o iei ca cel din tara de sus .. scotian .. si NU nemuritor !!! Busa aia cu 200cai si 400/h poate sa te contrazica ..

oricum ma bucur nespus ca ai scos topicul asta din "Arad" si l-ai dat in toata tara :lol:

Asfalt uscat si mult succes !!!

 

 

:moto: :rock: :wink:

 

Wow .. stai ca nu inteleg .. ce cauta aci un FZ1 care e naked ? .. cred ca ai incurcat borcanele .. iar cat despre pista, te invit oricand la Arad sa ne facem pe pista .. ultima oara am tinut busa deodata cu R1 care intradevar este conceputa pentru piste .. despre imaginea busei, cred ca ramane intacta si ca SPORT si ca TOURER .. (care tourer mai are performantele busei? ) (sau care sportiva ?)(top speed, demaraj, siguranta si manevrabilitate) .. iar cu "kilaritul" cred ca nu motorul e de vina daca pica cineva ci riderul sau altii din trafic ..

 

:lol: ps. .. cat despre "nick"-ul meu .. lasa-ma sa-l iau cum cred ca mi se potriveste .. si cu FZ6 poti crapa oricand si oriunde .. ti-am mai zis .. nu motorul te ucide ci neatentia ta sau a altora ..

 

Asfalt uscat .. si te astept la Arad .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fraierilor deja ne-am imprietenit . :rock: :wink: :lol:

Ba sincer eu nu aveam unde sa dorm cand treceam prin Arad spre UE , si m-am bagat in seama cu voi m-am certat ca sa ne impacam , si sa ne imprietenim :drink: :lol: :drink: :D :lol:

 

ps :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tata repet : NU CONTEAZA ACCELERATIA SAU TOPSPEED ca sa fie SS intelegi ? La tine daca are putere si fuge tare e supersport . Pe curbe stranse rau ( serpentine ) unu cu 125 face pishu pe noi intelegi ? ca e mai manevrabila . La iesirea din viraj ii da gaz BLANA . Tu daca ai facut asta .. esti istorie . Tata NU le ai . Daca le aveai nu scriai tampenii pe forum .

 

Daca ai stat in spatele la R1 pe care mergea unu care nu avea vreo treaba .. Pe un circuit foarte strans cilindreea mica este avantajata . Pe amkart de ex 125 e mai fast ca 600 si mult mai fast ca 1000.

Cu cat o mobra e mai usoara o arunci pe succesiuni de viraje mult mai usor . Nu inteleg ce e asa grei de nu pricepi .

 

Te pup dulce si crede-ma ca o sa dau curs invitatiei tale si cum vin prima data in Arad te caut sa ne dam pe circuit . :moto:

Editat de Schuberth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fraierilor deja ne-am imprietenit . :wink: :lol: :D

Ba sincer eu nu aveam unde sa dorm cand treceam prin Arad spre UE , si m-am bagat in seama cu voi m-am certat ca sa ne impacam , si sa ne imprietenim :wink: :drink: :drink: :lol: :lol:

 

ps :rock:

acu iar o sa t-o iei! :rock:

:moto:

Editat de tacanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schuberth, eu cred ca te plictisesti tare de tot.

De fapt e normal, e vineri...

Cred ca nu pot sa te contrazic . Am dat o tura dimineata pana la Targoviste si m-am intalnit cu un amic care zicea de un accident cu motorul pe centura . Zicea ca au murit 2 soti si am venit fast acasa sa citesc . Pana in momentul asta nu se confirma si de bucurie m-am luat la brice cu lumea cu busa :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine iesim diseara la o plimbare, da-l dracu' de net.

Tu nu stai langa scoala aia noua a lui Vanghelie? Parca ti-am vazut motorul acolo.

Stau pe aproape . Acolo sta sora mea . Hai sa-ti vad the ultimate hooligan bike :rock: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah plm,miticii posteaza plimbari la noi pe forum...da noi ce dreq pazim?noi nu futem o plimbare amu sara?

Te tine sa ne vedem la jumatatea drumului ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...