Sari la conținut

CREATURA ENORMA


robychopper
 Share

Postări Recomandate

rezervorul e totusi prea mic pentru cata banzina manca ala ... si as vrea eu sa il vad pe Rambo care se incumeta sa intoarca ghidonul ala. si chestia aia daca se rastoarna cred ca numai cu macaraua o mai pui la loc ... si ... si ... etc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e unic, e o constructie ciudata, m-as da o tura cu el cu tot ca nui stilul meu de motor, macar nu e asa de plictisitor ca f6c-ul care poate fi de gustul cuiva dar sa zici ca e de gust bun e o exagerare.

filmul elefant man nu l-am vazut dar acuma cred ca vreau sa-l vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt rezultatul dorintei de "mega" tipica americanilor......si sunt functionale,merg pe strada ca oricare altul....

mi-e nu-mi plac,dar admir tehnica.

 

vrajitorule ...iar bati campii....dragster pe dreq!

la asa motor ,ce dreq de cauciuc vrei sa puna pe spate?

 

 

 

Blackrider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai ca alea nu sint de mers pe strada. Prima e motocicleta de drag racing. N-are nevoie de benzina decit pentru 1/4 mile sau ceva pe acolo.

nu e drag star este un motor ca toate motoarele numai ca este super incarcat de putere si pt drumurile lungi si drepte care le au in afara de orase america itit zic eu sigur ca tipul nu la facut ca sa participe la drag racing .....chestia e ca la noi in europa cind vedem motoarele asa de mari ...nu intelegem de ce.....dar daca am merge in america pt un timp sigur neam obisnuii cu monstri ca asta...sunt mii si mii de motoare in america cu motoare asa de mari si super exagerate pt dimensiunea motorului

asa ca las drag racingul....de o parte

te salut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...