Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bre uratilor colentinezi :)) ... plecare la Mare (2 mai - Vama Veche) maine seara .. adica VINERI SEARA ... care se baga ? Facem grup ? Sunt si masini ... alte motoare .. deci se pleaca organizat. Hai si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre uratilor colentinezi :)) ... plecare la Mare (2 mai - Vama Veche) maine seara .. adica VINERI SEARA ... care se baga ? Facem grup ? Sunt si masini ... alte motoare .. deci se pleaca organizat. Hai si noi.

 

Eu merg, da' din lipsa de fonduri o sa plec cu yamanu si zanu cu masina.

Editat de psycho_vox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai bine la constitutiei, la meci.....canta cargo :)

 

dezule, io as veni, da n-am foande....mai bine ma duc la ziua panterei :P

 

WTF ,.......... CARRRGOOOOOOO !?!!?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite cine-i aici :P

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: catul, ninja_skija, Yaman

 

hai mama, ia-ti inima-n dinti si hai diseara la o bauta :)

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost in bikers n-a venit decat dezu si cry. ba maaare lenea pe colentinar sa moara trei gandaci!

dezu s-a dus la cargoooooooo

si noi la meeeeeeeci

 

oricum castigul a fost ca l-am cunoscut pe dezu :kali: mare om... mare caracter :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare om...

sa stii :kali:

bre, io am baut cu @krane si am mesterit la doo scutere ale unor amici curieri, in fata blocului...chiar n-am avut cum sa ajung :kali:

 

@dezu: bre, am auzit ca a reusit cracky sa se ridice cu tine pe roata din fata :kali: cum asa? :kali:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost in bikers n-a venit decat dezu si cry. ba maaare lenea pe colentinar sa moara trei gandaci!

dezu s-a dus la cargoooooooo

si noi la meeeeeeeci

 

oricum castigul a fost ca l-am cunoscut pe dezu :kali: mare om... mare caracter :kali:

 

Astia au ajuns si ei la Cargo la concert , la intoarcere am fost iar in bikers cam inca 1 ora.

Revin ... PLECARE LA MARE IN SEARA ASTA !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre uratilor colentinezi :kali:) ... plecare la Mare (2 mai - Vama Veche) maine seara .. adica VINERI SEARA ... care se baga ? Facem grup ? Sunt si masini ... alte motoare .. deci se pleaca organizat. Hai si noi.

 

 

cred ca mam trezit prea tarziu...mergeam 100% daca citeam mai devreme....

 

 

APP: eu stau pe grigore ionescu...si nu cunosc pe nimeni cu motor in zona asta...daca mai e careva in situatia mea SharQue99 este id meu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu (Stefan cel Mare, langa Circ), m-am dat 2 ani pe scutere(aprilia sonic si rally-negru cu toba fisurata :kali: ), intr-o saptamana cu permisul in buzunar, calare pe o moto de 150cc.

Daca va adunati pe undeva, anuntati-ma si pe mine :kali: ID ymess: matran_vlad_shtefan

 

 

Bafta! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai aici e buba... ca da, s-au daramat inclusiv in spatele blocului meu toate garajele.

spilul e locatia... e in capu` blocului, un mic-mare C format din zidurile blocului. trebuie sa inchidem C-ul cu o poarta tzapana (stalpii ii avem deja infipti... trebuie doar poarta in sine) si sa mai punem un acoperis sa nu se pipi de la balcon pe noi.

 

acu te-am luminat? :kali::kali:

 

singura problema e aprobarea scarii... pe care sper sa o iau, si nevoia de zgomot cat mai putin ca sa nu ne punem locatarii in cap si sa ne dea afara.

mane, o amica ce are functie la astia cu saltatul garajelor si altor nebuneli de pe domeniu public tocmai a devenit cioparista cu carnet si motor, si am apucat sa vb cu ea referitor la treaba cu garajul de te bate gandul sa-l faci...din pacate, tot ce e pe domeniul public se darama...chit ca e in acel U al blocului :kali: singurul spatiu care nu are treaba cu primaria, este acea poteca de 1 metru de langa bloc(am uitat cum ii zice), iar pt a construi acolo un minigaraj pt motor, trebuie sa ai semnaturi ca toata lumea, dar absolut TOATA lumea din bloc sa fie de acord...daca unul nu e de acord, adios...deci, e cam aiurea rau :kali:

 

cauta undeva la curte in a[propiere, si va bagati mai multi si platiti chirie..e cel mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acusica picai si eu din vama..

mah..multeeee motoare pe acolo..tre sa ajung si eu cu calutu acolo..dar as vrea sa merg pe drumul vechi...eventual cu bacul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...