Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu stau cam la 15 minute de obor,deci e departe pentru mine sa fac 30 min doar dus-intors pana la motor.cu aia 100ron mai repede ii fac casco,iau o husa si lant.chiar si asa tot sper sa gasesc un loc mai ferit unde sa o tin aproape de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut aseara prin fata caminului 7(cred) facultatii de constructii si langa celelalte motoare parcate de obicei acolo mai era si un kawa ca al meu, model 2005-2006, verde. Care esti? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dan.c. ? o tii in paracarea subterana de la obor? super. mai au locuri? cum se procedeaza? se tine evidenta daca ai iesit si cand ai intrat? intreb ca sunt bolnav cu frica de a nu fii furata? :D

stiu sunt dus la cap irecuperabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dan.c. ? o tii in paracarea subterana de la obor? super. mai au locuri? cum se procedeaza? se tine evidenta daca ai iesit si cand ai intrat? intreb ca sunt bolnav cu frica de a nu fii furata? :D

stiu sunt dus la cap irecuperabil.

 

 

Mai sunt locuri. Intrarea si iesirea se face pe baza de cartela, deci undeva se inregistreaza. Sunt si camere video la intrare si iesire. In plus cand vii (ca pieton) sa iei motorul si apoi cand il aduci ii spui celui de la intrare numarul locului pe care este parcat si el te noteaza intr-un caiet :blink: . Ca bonus ai o spalare pe luna in spalatoria din incinta parcarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate cry pana acum trebuia sa se usuce si mama picaturii si sa-ti mearga ok dupa spalarea aia.

sa inteleg ca tot asa nashpa merge?...

ne vedem pe la 18:30 prin bikers daca vii. o sa vin sa zabovesc cateva minute dupa ce o vizitez pe paula. :D

sau daca tot ai bleme cu tarcata, da-o dreaq de bere si hai sa le rezolvam daca te pot ajuta cumva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate cry pana acum trebuia sa se usuce si mama picaturii si sa-ti mearga ok dupa spalarea aia.

sa inteleg ca tot asa nashpa merge?...

ne vedem pe la 18:30 prin bikers daca vii. o sa vin sa zabovesc cateva minute dupa ce o vizitez pe paula. :D

sau daca tot ai bleme cu tarcata, da-o dreaq de bere si hai sa le rezolvam daca te pot ajuta cumva!

 

merge tot intrerupt dar mai bine ca ieri.

i-as scoate fisele sa le curat putin dar nu prea am scule.

o mai las astazi sa vad daca-si revine si maine o duc la doctor, poate schimb si bujiile.

incerc sa vin in biker`s diseara, sau la arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu merita casco in nici un fel pentru motoare. mai ales motoare cu ceva ani in carca.

 

cry unde ai fost tata?... n-ai mai venit la meci!

 

un prieten cu sv 650s 2006 il are asigurat la asiban si acopera si furt si vandalizare.i l-au asigurat la 4700E si plateste 100ron/luna asigurarea.

 

eu vreau sa fac la cbr-ul meu din 2001 si probabil mi-l asigura undeva pe la 3000-3300E si o sa platesc cam 75-80ron/luna ceea ce e mai mult decat rezonabil si ii caut un loc mai ferit langa bloc unde sa o tin cu husa pe ea legata cu lant si probabil ii montez si o alarma

Editat de Geo_pitesti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur hai sa ne unim... Treceti batalioane romane Carpatii.... oops, dar in ce directie???

Mai bine ne-am uni la o vodca decat asa ... topicurile... :)

 

Rog persoanele de sex feminin si mai putin de 50 de ani varsta sa nu participe. Toata lumea stie doar ca motociclistii e (este care este pe persoana fizica adica) violatori de babe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mea, prea tarziu postul la ora 3 ca sa ne strangem la 8 :crack:...

dar trebuie sa ne strangem si noi cei din colentina. suntem codasii cartierelor :crack:

 

tu ai fost la valea doftanei ? cand .. cum .... culmea e ca si eu tot acolo am ajuns :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai fost la valea doftanei ? cand .. cum .... culmea e ca si eu tot acolo am ajuns :crack:

 

dap am fost :crack: nu ne-ai vazut?... am ajuns pe la 2-3 cred si am plecat inapoi spre bucuresti pe la 6 seara.

 

cry sa ne vedem sa-ti dau banii aia in pana mea ca vroiam sa merg cu tine dar te-ai topit inainte sa apuc sa dau noroc cu baietii sub pod :crack:

 

Sambata viitoare chopperistii pare-se ca pleaca la Ruse :agree: Clar vii cu noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...