Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Ce vama frate! te bate soarele-n cap, iti intra nisip in slip, gagici dezBracate indecent...

 

La Brasov a fost misto! Daca nu ploua nu era fain! Si cand s-a lasat si noaptea a fost exceptional pe DN1 ne dadeam cu barca! Pasagerii au adormit si visau ca-s pe dunare cu jet-skyu` sub clar de luna ascunsa dupa nori! Unora le-a fost si putin frig... ce invide ma rodea cand ii vedeam cu tricourile groase pe sub armuri! Voi nu stiti unde-i dicstractia maxima :P Pacat ca s-au terminat bateriile la aparatele foto, ca va aratam si fulgerele de pe cer... o frumusete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

unul din motivele pt care nu pot inca sa ies la drumuri lungi este lipsa echipamentului... :P

o csaca si aia openface, si un costum de blugi nu e suficient..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unul din motivele pt care nu pot inca sa ies la drumuri lungi este lipsa echipamentului... :jump:

o csaca si aia openface, si un costum de blugi nu e suficient..

 

 

Hai bey logane, te-ai simtit in nesiguranta cand am mers la lehliu?... Drept e ca nu ai zis de drumuri lungi daca-s in grup sau nu. Dar presupun ca te refereai la cele in grup.

 

... ca si berea-i mai buna in grup :P

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

departe de mine gandu!

mersul in grup este excelent..insa imi batu in vant si in casca si in textile de clantaneam din dinti nu alta :P

ideea e ca macar un costum de piele si o casca mai buna tre sa-mi iau, sa fiu si eu minim protejat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti!

 

Haideti sa avem un singur forum ca deja am obosit sa le urmaresc pe amandoia "Tei" si "Colentina".

In fond suntem in aceeasi zona... gravitam in jurul aglomeratiei de la rond D-na Ghica :jump:)

 

Pe cativa ii cunosc deja! Sper ca vara asta sa va cunosc pe toti!

 

 

O zi buna :jump: , beri multe :jump: , si Hai Romania! :P:D :jump:

 

sorry de lipsa majusculelor in titlu dar nu pot edita... si se pare ca forumul are o autocorectare sa faca literele mici dupa " - " :jump:

cine mai locuieste in yona doamna ghica si are suyuki gs 500,as vrea sa ne cunoastem.

 

e cineva cu suyuki gs 500 in yona doamna ghica_Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vezi daca se anuntza fete, ce o sa inceapa lumea sa vina!... eu am incercat sa mai inviorez treaba prin colentina, dar nu prea am reusit decat asa sporadic. dar... dar... dar nu sunt fata :P

 

din pacate azi ma sare, si in principal motivul e ca nu s-a anuntat mai devreme. nu trebuie cu 3 zile inainte, dar in cursul zilei mai devreme ar fi bine, ca daca ne facem deja plan pentru seara, e greu sa-l mai intoarcem.

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu martea in principal am o socializare cu alti prieteni ... ne intalnim in bluzz.. asa so intamplat sa pice intr-o marti aceasta socializare..dar dupa cum vedem si auzim ..a cam plouat..noroc ca avui husa cu mine

insa in restul saptm is liber si putem hoinari :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai la fete va e gandul! ..rusine sa va fie! :blbl: :laugh:

cand i-am zis lui geo ca iesim numai noi cu fetele..ma refeream la fetele noastre...astea de 600, rosii :bigstar:

eu am mari probleme cu zilele libere...ca nu prea se nimeresc sa fie in weekend...asa cum are toata lumea...dar duminica poate organizam ceva, cu conditia sa fie vremea buna :crack:

(ca aseara ne-a prins fix ploaia aia torentiala de 10 minute..m-am despartit de geo prin regie si cu greu am gasit drumul catre casa)

asa ca...sa-i dam bataie! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai da ce rusini mi so facu??? :bigstar:

apai acu is si eu barbat..doar nu moi da la alt barbat..nu?

si cand e vorba de fete pe motor e tocmai frumos!!! :laugh:

si aseara am mers si eu pe ploaie :crack:)... foarte placut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne strangem astazi ... :crack: ... propuneri ceva ? eu ziceam de un mihailesti la mici sau macar o intrunire de cartier.

vezi ca e ziua lu @krane :laugh: io dau iamma peste ei la george la bloc, la rau la colentina mai tarziu :bigstar:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iaca ne-am gasit la ursu-n bikers matei voievod. io logan orl si dezu. cry probabil ca a adormit la loc :crack:

 

@amandina: poi cine se gandeste la prostii, de prostii sa aibe parte! =)) oricum uite, cum ai postat tu, cum am avut de citit pe thread-ul asta o pagina si ceva, seara dupa o zi fara net... ceea ce nu se intampla inainte! deci am avut dreptate? :bigstar:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine, hai...desi nu obisnuiesc sa fac lucrul asta...dar, da...ai dreptate! :crack:

ma duc cu asta mica sa i se monteze alarma...dupa aia sunt free :bigstar:..asa ca, daca va hotarati la ceva...bagati si aici, sa vada si ochiu' meu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...