Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

hai sa ne intalnim atunci. eu am de mers la mymoto, trecem si pe la televiziune, ar trebui sa avem timp pana tzaraie telefonul. pasagerul iese din bodega pe undeva pe langa foisorul de foc. eu la 5:15 sunt la d-na ghica la rond.

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sal`tare...si eu am placerea de a locui in zona D-na Ghica... :D

Noroc cu motorasu k la traficul din aceea zona inclusiv pipera ar fi "criminal" un drum home-workplace sau invers cu masina.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde iti tii motorul? unde anume locuiesti in zona?

 

azi am vazut o husa louis in incinta benzinariei LukOil din fata palatului Ghica-Tei... proprietarul este pe aici? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mea... vin bashtanii cu bani si construiesc case care mai de care mai casa.

 

poate ma pacalesc, dar dupa revolutie s-a tot curatat zona an de an din ce in ce mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...o sa vina Berbecali sa plateasca populatia predominanta din zona, de etnie rroma k sa faca pasi...k sa-si cladeasca el un nou cartier de case...poate ar fi mai bn...makr sa asfalteze k numa eu stiu cat chinui motorasu pe strazile alea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ar fi super scurtatura de la petricani din capat, sa o iei pe langa lac, si sa iesi direct in colentina!

dar pe langa ca-s gropane ca la kosovo, au mai pus si idiotii bariera aia in spatele parcului!

daca ar amenaja si ar da drumul la artera asta, nu ar mai fi coada asa mare la d-na ghica la rond!.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ar fi super scurtatura de la petricani din capat, sa o iei pe langa lac, si sa iesi direct in colentina!

dar pe langa ca-s gropane ca la kosovo, au mai pus si idiotii bariera aia in spatele parcului!

daca ar amenaja si ar da drumul la artera asta, nu ar mai fi coada asa mare la d-na ghica la rond!.

 

 

eu ajung la arc pe la 18:30

ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde iti tii motorul? unde anume locuiesti in zona?

 

azi am vazut o husa louis in incinta benzinariei LukOil din fata palatului Ghica-Tei... proprietarul este pe aici? :crack:

deci voi avea coleg de benzinarie? :friends:

astept si io sa vad cine isi tine ''scula '' la luk oil, ca sa imi dea o parere . tot in benzinarie ma gindeam si eu sa o las.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!...sunt un mare INCEPATOR!...am drujba mea de o luna, si carnetul de vreo 2 sapt...e o Dragstar 400, Yamaha, cadru alb, alba, cu cob-uri negre, mari, de piele...

am stat in Lacul Tei toata viata - vreo 28 de primaveri - , iar acum stau pe Mihai eminescu, dar vin in vizita la fratimiu, in Tei in fiecare zi...

 

de ce sa bem o bere in vre-un bar, sau terasa cu trafic...hai sa facem o bere la halba, foarte buna, in Studentesc, langa terenul de rugby...se intra linistit cu drujbele, nu deranjam pe nimeni, ba dimpotriva, e un loc chiar ideal consider...terasa, bar, nocturne, dust si iarba pentru aventuri...sau doar expo, sau doar bere...si niciodata politie...

 

si cine mai umbla noaptea, oricand, m-as alatura si eu cu placere...ma plimb oricum, dar parca e mai frumos cu mai multi...

 

id de mess: ioanhoriaolar@yahoo.com / 0724647470 (dar raspund greu ziua)

 

asflat uscat!

Editat de Ioan Horia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fraticule vezi ca ne-am unit TEI cu Colentina... e un forum pentru toti acum.

 

Bine ai venit printre noi... cred ca tot de noi esti cel mai aproape chiar daca stai la Eminescu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de curand am cumparat o Honda CBR 600 F4i sport 2001 si eu fiind din pitesti momentan o tin acasa la garajul unei cunostinte pana ii fac identificarea,iau numere dar in vreo saptamana vreau sa o aduc la bucuresti(sunt student la UTCB) si nu am unde sa o tin.stau pe colentina intre sectia 7 si d-na ghica,langa santierul ala unde se ridica locuinte. daca va cautati garaj si nu aveti cu cine sa impartiti chiria m-as baga si eu sau orice alta solutie sa nu o tin in strada dar nici foarte departe,ca am vedere fix la soseaua colentina si mi-e tare teama,e rosie si atrage atentia de la distanta.

 

id-ul meu de yahoo messenger este ionescu_george2003

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-as face 10 min pana la motor nici daca ar insemna sa o tin in casa :)

 

PS: fac 10 minute pana la servici doar daca am motorul langa casa :bigstar:

 

jos palaria pentru cei care le tineti la obor nu stati in intersectia obor!... bine ca puteti. eu n-ash putea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e o noutate ca e parcare subterana la obor... :), ca sa ajungi in parcare trebuie sa intri in pasaj...

....initial am vrut si eu sa o tin acolo pe asta mica, dar era departe si nu-mi era bine sa n-o stiu langa mine :cheers:, in plus as fi mers pe jos 10 min cu tot echipamentul...si mi-ar fi fost cam greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde e parcere subterana la Obor?

am stat vreo 2 ani acolo... de cand m-am mutat vad ca am ramas in urma cu noutatile :cheers:

 

 

Parcarea este chiar in pasaj. Cei care isi lasa masinile si motoarele acolo spun ca nu au nicio problema, in afara de praf (husa ar fi de ajutor).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...