Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...mai draga...as baga si eu un biker's...sa vb si cu Geo :blink:..si s-ar putea sa mai vina cineva...we'll see :blink:

problema e alta...cum ne recunoastem?

 

 

geo ne stie... si ne intalnim oricum la d-na ghica inainte sa mergem in bikers. bey geo da` stiu ca ai acaparat amandina ca numai de tine vorbeste si numai cu tine iese! :baldy: ce-ti mai plac dulciurile! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mai draga...as baga si eu un biker's...sa vb si cu Geo :blink:..si s-ar putea sa mai vina cineva...we'll see :blink:

problema e alta...cum ne recunoastem?

Dupa motoare, desigur. Eu chiulesc o saptamana, ma duc la Iasi la iubi mea :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-o sa nimeresc adresele... Las' ca o sa le vizitam impreuna :blink: Doar Mc-ul il stiu, ca-l vad de pe geam :blink:

 

Unde pixda masii stai ma nasparliule ? Daca ma superi si stai aproape de mine dau cu chiftele de la geamul del a baie direct la tine in dormitor :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19:00 la d-na ghica in rond! in mijlocul mijlocului intersectiei :baldy: acolo unde e linia de tramvai dezafectata!

 

am vb cu cry eu si el vom fi acolo la 19! haidati cu mic cu mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau un suport de scarita stanga pt pilot (de zx6r), 3 litri de ulei ,putin lichid de frana :blink: si vin si eu :blink:

 

daca o trimiti in locul tau pe gagica din avatarul tau, tu poti sa intarzii :blink: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am mancat nici ieri savarine... :baldy: si nici GEOlogie n-am facut... :blink: am fost in bikers pana la urma 4 motoare adica 6 colentinari adica aia mai bravi! :blink: doar asa sa va atac la baioneta sa va miscati la intalnirile colentinarilor :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, nu fiti rai! :blink: eu am o scuza bine intemeiata! am zis sa dorm un pic...si cand m-am trezit...se facuse deja 20.00...si cum la 22.00 se da stingerea...n-am mai iesit...geo era la gagica-sa si nu avea cum sa vina...deci...imi pare cu regret :baldy: ma revansez eu soon :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeee....eu aveam pofta si de doo :lol: :box:

mie chiar imi plac amandinele....cand eram mic la eforie cu ai mei, ii rugam sa ma duca sa imi ia amandine :D si mancam de rupeam prajiturile astea...

 

ce-ti veni cu nickul asta? :P daca esti la fel de dulce precum o amandina, prefer sa nu te cunosc...nu vreau sa dau in diabet, sau mai grav, sa salivez "la vitrina" :lol:

 

bune amandinele, ..da prefer savarinele.. :cheers:

nebuneee, te creeed...si mie imi plac "savarinele"... :kiss: da nu mai mult ca amandinele(fav mele)

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, nu fiti rai! ;) eu am o scuza bine intemeiata! am zis sa dorm un pic...si cand m-am trezit...se facuse deja 20.00...si cum la 22.00 se da stingerea...n-am mai iesit...geo era la gagica-sa si nu avea cum sa vina...deci...imi pare cu regret :box: ma revansez eu soon ;)

 

Tu stai cumva in spate la banca transilvania ? de la rondul Ghica ? :lol: ... ca am trecut aseara cu "niste baieti" si am avut un flash ...

 

mie chiar imi plac amandinele....cand eram mic la eforie cu ai mei, ii rugam sa ma duca sa imi ia amandine :D si mancam de rupeam prajiturile astea...

 

ce-ti veni cu nickul asta? :D daca esti la fel de dulce precum o amandina, prefer sa nu te cunosc...nu vreau sa dau in diabet, sau mai grav, sa salivez "la vitrina" :lol:

 

 

nebuneee, te creeed...si mie imi plac "savarinele"... :kiss: da nu mai mult ca amandinele(fav mele)

 

 

Ce texte de agatat ai in tine :P

De ce nu ii zici pe fata ca iti este dor de savarina si ca vrei sa o gusti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu stai cumva in spate la banca transilvania ? de la rondul Ghica ? :lol: ... ca am trecut aseara cu "niste baieti" si am avut un flash ...

Un lindiciu sau o refelatie? :kiss:

 

 

Cum a fost bah nebunule la Ikea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...