Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutari flacai!!! pacat ca a plouat aseara... poate data viitoare avem mai mult noroc. dar,totusi,nu v-ar conveni mai mult sa mutam intalnirea in ziua de marti sau joi,ca miercurea sunt ceva evenimente la care una lume participa si nu prea poa' sa vina! sunteti de acor? sa ne vedem cu bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut man !

Si eu am stat pana acum 2 luni in caminele din tei , mai precis in c3 :banana:... Ce bine imi pare ca inginerii de la constructii au inceput sa aibe pasiuni pentru motoare .

Cu motorul am fost in bucuresti si l-am parcat in spate la c2.

Cand iti iei motor da-mi un semn , poate iesim la o plimbare :friends:

 

Ride Safe :moto:

salut.scuze nu am mai intrat pe aici.pasiune cred ca au multi dar ori nu dispun de bani ori le e frica sa isi ia...eu mai am de stat un an in camin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem sa facem un poll, sa vedem cam ce-ar vrea lumea :)

 

Gata bre... aici sa ne dam cu voturile.

Eu as vrea Marti si de preferinta poate ne gasim alt loc, nu stiu inca dar mai vedem noi :)

Editat de Piramidon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.scuze nu am mai intrat pe aici.pasiune cred ca au multi dar ori nu dispun de bani ori le e frica sa isi ia...eu mai am de stat un an in camin.

 

 

Te-ai mutat din tei acum?ce fac ai terminat?

 

Salut man !

Si eu am stat pana acum 2 luni in caminele din tei , mai precis in c3 :banana:... Ce bine imi pare ca inginerii de la constructii au inceput sa aibe pasiuni pentru motoare .

Cu motorul am fost in bucuresti si l-am parcat in spate la c2.

Cand iti iei motor da-mi un semn , poate iesim la o plimbare :friends:

 

Ride Safe :moto:

 

Te-ai mutat din tei acum?ce fac ai terminat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La momentul actual, se pare ca ziua de Marti este cea aleasa prin poll.Locatia vad ca ramane aceeasi..

Daca nu ati votat inca, va rog s-o faceti, pana la urma trebuie sa ne exprimam cu totii parerea :)

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La momentul actual, se pare ca ziua de Marti este cea aleasa prin poll.Locatia vad ca ramane aceeasi..

Daca nu ati votat inca, va rog s-o faceti, pana la urma trebuie sa ne exprimam cu totii parerea :)

 

Asfalt uscat

 

Daca se voteaza bine... daca nu eu o sa incerc sa trec diseara pe acolo, care vine bine.... care nu.... asta e :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari domnilor! deci,pana la urma ramane ziua de marti sau miercuri!!!? in caz ca nu stie toata lumea,ar mai fi varianta ca dupa ce se voteaza si in caz ca iese alta zi,maine,miercuri,sa ne revedem acolo pt ultima data miercurea si sa facem anuntul oficial,atat pt cei ce au votat cat si pt cei ce nu stiu dspre vot si vor veni poate totusi maine,desi poate mult mai putini! deci,pana la urma cum ramane? azi,maine,sau si azi si maine pt saptamana asta?

saluari,viata lunga,bani in punga si,

bine'nteles ,logicul asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari domnilor! deci,pana la urma ramane ziua de marti sau miercuri!!!? in caz ca nu stie toata lumea,ar mai fi varianta ca dupa ce se voteaza si in caz ca iese alta zi,maine,miercuri,sa ne revedem acolo pt ultima data miercurea si sa facem anuntul oficial,atat pt cei ce au votat cat si pt cei ce nu stiu dspre vot si vor veni poate totusi maine,desi poate mult mai putini! deci,pana la urma cum ramane? azi,maine,sau si azi si maine pt saptamana asta?

saluari,viata lunga,bani in punga si,

bine'nteles ,logicul asfalt uscat!

 

cel mai bine asa, maine daca e facem anuntul oficial daca ne vom vedea tot miercurea sau ne vedem martea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns aseara pe acolo,cativa oameni doar! sa inteleg ca de acum s-a inteles treaba si e toata lumea de acord sa ne vedem martea la ora 20.la locul stiut! ok? va doresc week-end placut si asfalt uscat pana atunci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns aseara pe acolo,cativa oameni doar! sa inteleg ca de acum s-a inteles treaba si e toata lumea de acord sa ne vedem martea la ora 20.la locul stiut! ok? va doresc week-end placut si asfalt uscat pana atunci!

eu zic ca da, Martea la ora 20 :) :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are vreun vecin o honda rr de 600 sau 900 si poate veni cu ea marti sa vad si eu cam care-i treaba cu ea,caci vreau sa-mi iau si eu una. multam mult. week-end placut si asfalt uscat la toti!

 

deci,maine la 20.00 suntem pe baricade la circ,ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are vreun vecin o honda rr de 600 sau 900 si poate veni cu ea marti sa vad si eu cam care-i treaba cu ea,caci vreau sa-mi iau si eu una. multam mult. week-end placut si asfalt uscat la toti!

 

deci,maine la 20.00 suntem pe baricade la circ,ok?

 

Salutare tuturor!

 

Vin si eu pe la 8, sa ne cunoastem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane asa... pe la ora 20 la circ.. ci mic cu mare cu moto suc si seminte :P :friends:

Vin si eu sper sa ajung la fix, si daca e sa discutam posibilitatea sa facem ture de cartier gen Joia Moto, sau plimbari pana la o carciuma ceva sa bem un cico.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Nah ca azi am reusit sa ajung si eu eu...dar tu n-ai mai ajuns :P

 

Una peste alta, intrunirea a fost frumoasa.

Multumim domnului Piramidon pentru povestiri :peace:

 

Asfalt uscat si ne vedem din nou saptamana viitoare.

 

Numai bine

 

 

:lol: nu mai minti ma lumea...mereu zici ca vi si ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Nah ca azi am reusit sa ajung si eu eu...dar tu n-ai mai ajuns :P

 

Una peste alta, intrunirea a fost frumoasa.

Multumim domnului Piramidon pentru povestiri :peace:

 

Asfalt uscat si ne vedem din nou saptamana viitoare.

 

Numai bine

 

Pentru mine a fost prima intrunire si mi-a placut :)

 

Intradevar, povestirile au fost fun dar si utile... acum stiu ce e de facut cu politistii :laugh:

 

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai asa ca piramidon mai are multe de zis,aseara n-a fost asa in forma! dar de acum ai si grija ce faci cu politia,ca daca sunt 4,nu stiu daca mai scapi asa usor,ca fiecare va fi specializat pe ceva:unu sa citeasca,altul sa scrie,inca unu sa vorbeasca si ultimul sa asculte.... iar roata de rezerva ii va pazi pe cei 4 oameni de stiinta... asa ca ai grija....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...