Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Copii, va rog frumos sa aruncati un ochi pe linkul de mai jos. Este foarte important.

 

/index.php?/topic/664304-se-cauta-martori-pentru-accident-mortal-sos-cotroceni/page__view__findpost__p__2897320

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 100 de m de Sectia 7 este parcat un BMW R1100 RT, cu husa pe el, dar luminile de pozitie aprinse (farul si stopul) de cel putin o ora, cand m-am plimbat eu p-acolo... :unsure:

 

Poate vrea proprietarul sa-si stinga luminile, ca ramane fara baterie, si e cam greu sa impingi ditamai vaca. Deh, eu is paranoica in cand e vorba de lumini aprinse si de baterie.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari! vom incerca sa ajungem si noi,marian si serghei! sper ca de data asta sa nu mai trebuiasca sa plecam asa devreme! salutari

 

mai nene,mai am si eu o mica nedumerire. cum baschetii mei pun un motor la vanzare pe site-ul asta? nu gasesc cum si unde in pana mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine din zona asta merge maine la mars? Daca mai sunt doritori zic sa ne strangem la locul nostru si de acolo plecam grupati spre locul de adunare al marsului.

 

Cine vine maine la locul obisnuit?

Sa stim cam cati o sa fim pe acolo, sa ne luam scaunele, masute, table si ceva apa minerala.

Ocsa iau si aparatul ala mai bun si daca e mai facem ceva pozne :P

 

miane seara sa anuta careva prezent? sa stim si noi daca vine lume sau nu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine din zona asta merge maine la mars? Daca mai sunt doritori zic sa ne strangem la locul nostru si de acolo plecam grupati spre locul de adunare al marsului.

 

Cine vine maine la locul obisnuit?

Sa stim cam cati o sa fim pe acolo, sa ne luam scaunele, masute, table si ceva apa minerala.

Ocsa iau si aparatul ala mai bun si daca e mai facem ceva pozne :P

 

miane seara sa anuta careva prezent? sa stim si noi daca vine lume sau nu :)

Ce mars?

Intalnirea la ce ora este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate, si in urma unui accident, nu ma pot prezenta cateva saptamani la intalniri.

soer sa ne vedem cat mai curand cu bine

sanatate maxima si sa ne vedem cu bine. :)

diseara posibil sa trec si eu pe acolo dar nu promit nimik, depinde cum am treaba si daca plec de la munk pe moto sau cu masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ m3ca_07 : Voineasa - Obarsia Lotrului - drumul este rau spre foarte rau. Obarsia - Ranca - Novaci e de vis(personal cred ca e mai ïnteresant"invers"adica de la Novaci spre Obarsia). Am vazut ca ai pus cu semnul intrebarii Ocnele Mari...nu le ratati, e pacat sa nu intrati macar o ora doua (fie si doar sa stai la racoare si sa mancati ceva) (14 lei intarea,1 leu cafeaua,8 lei ciorba,cam 10 lei "distractiile" adiacente). Pregatiti-va pentru orice fel de vreme daca stati la cort (10 grade sau mai putin noaptea nu sunt excluse la acea altitudine). Mai aveti in zona 3 lucruri daca aveti timp de ele : pestera Polovragi, pestera Muierilor si atelierele de creatie de la Horezu. Distractie maxima.

 

 

@ SwatGuard : Deci mai apare cineva si azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...