Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rmane in picioare toata treaba?

 

Bai baieti eu ma duc acolo si va astept. Daca apare careva e bine, daca nu... o sa ma pitesc pe undeva pe acolo si o sa plang ca mi-ati dat teapa! :))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu, dar ajung la 8:15, deci la circ pe partea cu Stefan cel Mare ? sau pe Lacul Tei ?

 

stefan cel mare, chiar langa cladirea circului. e un autobuz parcat,pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Sper sa ajung si eu, pe jos ca de obicei (stiu ca radeti in sinea voastra). :P

 

Normal ca radem biggrinbandit.gifricky.gif

 

 

Prezent maine friday.gif

Editat de Geros1988
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu, lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper că pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta cu parere de rau nu am pututu nici eu ca am stat la birou pana la 9:30 :angryfire:. Maine sunt prezent dar propun sa ne strangem undeva pe langa o bodega, stam si la un suc, nu doar calare pe mobre prin parcari :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta cu parere de rau nu am pututu nici eu ca am stat la birou pana la 9:30 :angryfire:. Maine sunt prezent dar propun sa ne strangem undeva pe langa o bodega, stam si la un suc, nu doar calare pe mobre prin parcari :friends:

 

Subscriu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic altfel... Ne vedem la Circ, stam ~15 minute sa asteptam intarziatii dupa care dam o tura prin oras (stabilim un traseu la circ de cam ~15-30 min)

dupa care mergem la o bodega.. cum zice ZYB.

 

Cum vrea poporu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cine vine si unde mergem ?

 

-----------------------------------------

 

Ne strangem azi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marti ~20 - 20:30 era??? Posibil si eu cu husky :X ..pe role, vedem. Sei ? ZYB ? Dam o bashina la Circ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=J1RdjUDC-r4

 

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu, lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper că pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

 

Ai gresit sectorul, scrie Colentina-Tei in titlu (sector 2). Iuliu Maniu e in sectorul 6.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am putea sa facem o schimbare sa ne vedem in parcul Studentesc, ca este si terasa "La Misto", putem bea un suc/bere dupa preferinte :) Tot pe la un 8:30 ...parerea mea

 

Se pare ca e pustiu azi :) Eu ma retrag, ca am optiunea sa ma balacesc :06Biker:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...