Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nerabdator mai esti ... esti deja la circ?:)) iar zici ca vi si ... ?

 

Salutare!

 

As veni si eu in seara asta..Aveti chef de o plimbare?..pe seara eu trebuie sa ajung in zona Leu/Iuliu Maniu..si ne putem opri la "JEG"(pentru cei care cunosc zona :D ) la un cico

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va propun ceva mai interactiv :

 

/index.php?/topic/231161-ture-pe-amckart/page__st__520__gopid__2939849#entry2939849

 

Se poate si doar sta la un suc daca nu se doreste intarea pe circuit.

 

Eu va astept acolo daca vreti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adik unde? la Amkart?

si ca sa va raspund si eu.... data trecuta am stat cuc solo cu comunitarii :P asa ca poate mai vine careva azi.

Dap, la circ la intrarea principala ne adunam de obicei, de baut ceva am vazut in partea cealalta un barulet care avea ceva mobre langa el si putem trage acolo cred.

Cat despre alte intalniri in alte locuri le vorbim direct acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri pe la ora 11 (cred) mergeam pe sos. Andronache indreptandu-ma spre centura . Plec de la semafor frumos linistit dar totusi suficient de tare ca sa fiu primul merg putin si il intalnesc pe 1 care mergea cu 20 km/h , vreau sa il depasesc vad ca vine de pe contrasens o masina revin inapoi pe banda mea dupa intru in depasire si brusc imi apare un caine in fata franez destul de violent reusesc sa il feresc . imi continui drumul mai prudent iar in timp ce stateam in spatele altei masini (asta mergea mai tare) imi apare in fata un canal fara capac reusesc sa il feresc si pe ala pana la urma . Deci aveti grija in zona aia ca nu se stie niciodata ce poti intalni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorinele,ce faci tata,vinzi mobra? cum asa? treci la alta categorie sau te lasi?

Nu....dar sunt si eu in trend cu lumea....cica asa e la moda sa ai si anunt de vanzare pe bikeshop :crack: ....Am refuzat (evident) pe toti cei care m-au sunat....Mi-as mai cumpara (in plus) ceva vitezana neinmatriculata si as lasa-o langa circuit (poate,poate asa as invata mai multe despre trase,timpi,gume race,etc...)...dar in momentul asta nu imi permit o a doua mobra....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...