Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

Alo , colentinarilor , mai traiti ?! Nu prea mai vad niciun motociclist pe zona Carrefour - Obor..

 

Traieste lumea pe aici :D, eu stau pe Masina de Paine langa Policlinica si sunt cel putin 2 mopede in zona, azi am vazut un cbr-rica langa scara mea, mai e un Transalp, un BMW si sper sa-mi fac timp si intr-o saptamana maxim 2 sa apara si Transalpul meu in zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mama, s-a reanimat topicul asta :)

 

Salutare noi mutatilor :) :cheers:

 

PS: din septembrie ma re-mut, ca acum stau in afara orasului, si atunci sa "te tii" :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor,stau in caminele din tei,inca nu am motor sper sa imi iau cat mai repede.asfalt uscat

 

 

Salut man !

Si eu am stat pana acum 2 luni in caminele din tei , mai precis in c3 :banana:... Ce bine imi pare ca inginerii de la constructii au inceput sa aibe pasiuni pentru motoare .

Cu motorul am fost in bucuresti si l-am parcat in spate la c2.

Cand iti iei motor da-mi un semn , poate iesim la o plimbare :friends:

 

Ride Safe :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pun aceeasi intrebare :P

 

Si unde se intalnesc motociclistii din Colentina ?

 

Salut,

 

Acum 5 min am auzit o trosnitura.O motoreta parcata in fata sectia 7 de Politie a cazut de pe cric, cred.

Cred ca e un naked negru.Acum o ora era in picioare.

Daca cunoaste cineva proprietarul,sa-i dea un tel sa vina sa vada care e treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OUCH!!!! Speram ca moto e ok, problema la noi e ca la caldura asfaltul revina la starea de turnare :D (moale)

Speram ca se va reanima forumul aici, cat despre un loc de intalnire va rog nu veniti cu idei precum Sereno....., o sa gasim noi ceva frumos si pe gustul nostru.

Mi-am adus si eu TA-ul acasa si acuma astept fondurile sa continui inmatricularea :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pun aceeasi intrebare :P

 

 

 

Salut,

 

Acum 5 min am auzit o trosnitura.O motoreta parcata in fata sectia 7 de Politie a cazut de pe cric, cred.

Cred ca e un naked negru.Acum o ora era in picioare.

Daca cunoaste cineva proprietarul,sa-i dea un tel sa vina sa vada care e treaba.

 

 

Am venit eu aseara din Sereno pe la 4 dim si inca era trantit am vrut sa il ridic,dar un cap de creta mi-a zis "Nu te atinge domnule de el."

 

Pacat.

Pacat.

Pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit eu aseara din Sereno pe la 4 dim si inca era trantit am vrut sa il ridic,dar un cap de creta mi-a zis "Nu te atinge domnule de el."

 

Pacat.

Pacat.

Pacat.

 

Pai da, ca, in cazatura, motocicleta a "atins" o masina si un scuter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent si eu :)

 

De mentionat este ca trebuie sa si avem unde parca.

Parca as contiuna traditia si as propune sa ne vedem tot la circ.( La Sereno am lasat motocicleta langa florarie si cat am baut un suc plus jucat ceva biliard a devenit stand de flori. )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe 16 am examen la sala. Poate pana atunci ne vedem undeva.

Inca nu detin permis,de moto nu imi fac pb ca am de unde dar nu ies fara permis :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca era un cap de fonta....cel putin asa ni se spune celor de la ordine publica ; cap de creta sunt circulistii ; asta ca sa fim intelesi, sa nu mai facem confuzii

 

miercuri la ora 20 ma prezint in fata circului, cu mobra de la profil .... lasati-va si voi id de ym la profil ; cred ca e mai simplu un mass, uneori decat o tura pe forum

 

Stie cineva in zona Colentina/Pantelimon/Tei vreo benzinarie care sa aiba si spalatorie din aceea cu jeton (cu furtun, ca sa poti spala o motocicleta, nu car-wash)? Stiam ca la OMV sunt spalatorii de genu' asta, dar inca nu am gasit nici una prin zona... Sau vreo spalatorie cu program prelungit?

poi....stiu o spalatorie cu program prelungit......pe sos. fundeni, cam vizavi de XXL ; nu cea din parcarea xxl ; dar cautam si ne mai auzim pe ym

 

Frate eu sunt din zona Fundeni si am mai umblat in calitate de pieton pe la rondul de la lia manoliu e aiurea rau sincer toata lumea se strange acolo ....sincer ma gandeam la XXL este locul cel mai indicat si nu suparam pe nimeni (cred) :cheers: :friends:

BUNA IDEE CU PARCAREA XXL ; O PUTEM IMPARTI CU CONSERVARII ;

 

Frate eu sunt din zona Fundeni si am mai umblat in calitate de pieton pe la rondul de la lia manoliu e aiurea rau sincer toata lumea se strange acolo ....sincer ma gandeam la XXL este locul cel mai indicat si nu suparam pe nimeni (cred) :cheers: :friends:

BUNA IDEE CU PARCAREA XXL ; O PUTEM IMPARTI CU CONSERVARII ; NU PREA AVEM PE CINE SA SUPARAM ; SI DACA E VORBA DE GARDA O REZOLV EU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...