Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

cei care fac drumuri prin tzaa ...cum se prezinta calitatea drumului intre targu-jiu -- gura humorului -- valcea ?!

 

am zis sa postez aici ca sa nu ma ideschid aiurea topic ...tocmai am vazut pe pro tv o filmare cu 2 motociclisti surprinsi de radar cu X km/h ... dupa filmare sunt luati din fatza ...cica le-a luat permisu` bla bla bla... a patit cineva vreodata sa fie luat din fatza ... sa faca contestatie si sa castige ? si invers...sa fie luat din fatza si sa faca contestatie si sa piarda ? ... un raspuns va rog baieti

 

p.s. : uitati linku` http://www.protv.ro/stiri/eveniment/pana-u...-pana-la-d.html

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ma ajutati cu un vopsitor bun sa mi faca biku respsol?

si sa fie serios sa nu mi le tina prea mult

stikerele le rezolv eu inainte sa dea cu lac

 

e urgent ca ma arde de plimbare

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

am si eu o intrebare, pt ca oricum se discuta despre orice, sper sa ma ajutati :):D

cine stie cat dureaza pana iau cat.A1, adica toti pasii pe care trebuie sa-i fac, cam cat ma costa? cat timp dureaza tot? pls help pt ca nu mai am rabdare si prefer sa fiu informat din timp sa stiu cu cata rabdare sa ma inarmez :)

salutare!

Editat de bogdy_hd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu acum 2 ani cand l`am facut am platit 1 mil 50 de mii scoala si apoi analizele + psihologicu... trebe sa mergi la orele de condus si la orele de legislatie, dupa care tra sa dai iesirea din scoala, iti faci programare la politie, dai si acolo chestionar si condus si ai permisu:D dureaza in jur de 1 luna 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

am si eu o intrebare, pt ca oricum se discuta despre orice, sper sa ma ajutati :):D

cine stie cat dureaza pana iau cat.A1, adica toti pasii pe care trebuie sa-i fac, cam cat ma costa? cat timp dureaza tot? pls help pt ca nu mai am rabdare si prefer sa fiu informat din timp sa stiu cu cata rabdare sa ma inarmez :)

salutare!

 

 

Din cate stiu yo.....scoala tine tot atat ca si cum ai face A......de costat costa in jur la 1mil+analizele care mai is in jur de 80roni....tre sa faci 4 ore de legislatie....dai un fel de examen ca la iesirea din scoala.....si dupa aia incepi orele de condus...8-uri....dupa care iar dai iesire din scoala...si cu politia in final....si cam atat :Paaaaaa...sa nu uit... si bani de benzina care ii inca vreo 500

post-37739-1212228066_thumb.jpg

Editat de nichos_miki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca la Alice ala cu tatuajele, ca el mai facea si pe masini :)

ai nr lui ca in accident mi am spart telefonul si nu mai am numere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tare curios cum o sa iasa motorul lui bucu!!!

Aleck, o sa il rog eu pe bucu sa te lase sa iti faci o poza cu motorul lui...sa ti-o pui la avatar.

:)

 

:)

tare mare domn

 

alek te ajut dc vrei :laugh: :bigstar: :blink:

ce naiba, doar prietenul meu esti

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tare curios cum o sa iasa motorul lui bucu!!!

Aleck, o sa il rog eu pe bucu sa te lase sa iti faci o poza cu motorul lui...sa ti-o pui la avatar.

:)

 

 

mah, chiar la avatar nu o va pune, de gura noastra, dar sunt convins ca in portofel, langa poza cu nevasta si copiii are una si cu honda :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, chiar la avatar nu o va pune, de gura noastra, dar sunt convins ca in portofel, langa poza cu nevasta si copiii are una si cu honda :blink:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poza din semnatura e a motociclete cu care te-ai dat in seara asta?

de ce nu te lauzi cu asta?

:blink: :laugh:

 

da da scuze

asta seara m-am dat cu baietii cu un repsol TOP GUN. boboc biku' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum au inceput sa sar baietzi pe tine cum te-ai inmuiat....nu pot sa imi masor cuvintele eu prima data actzionez si dupa aia gandesc..asa sunt eu

 

Va rog sa mutai aici discutiil de pe topicul Poze di iesirile Oradenilor!!!

Va multumesc!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grr....dak ai curajul sa te mai legi de mine...scrie si tu aici pe topicul asta :)

Poate nu ai vazut ce scrie la mine sub poza de la avatar???

E aiurea, ca Manu a postat niste poze faine...si acuma nimeni nu o sa le vada ca noi am postat deja 2 pagini cu discutii amicale despre...habar nu am despre ce

 

Aleck...bucu...check my club :-p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BMW RIDER roger copy over

 

@mirceaMR Ei na .. pozele cine .. le vrea le gaseste..... iar tu ..... ESTI MEGA EXTRA SUPER HIPER GIGA TERA incepator... dah nu conteaza bike sa ai ca musca pitzipoancele.....

 

Club-erilor

 

Gixxxer vezi ca ii trecut de 10 tre sa fii in pat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BMW RIDER roger copy over

 

@mirceaMR Ei na .. pozele cine .. le vrea le gaseste..... iar tu ..... ESTI MEGA EXTRA SUPER HIPER GIGA TERA incepator... dah nu conteaza bike sa ai ca musca pitzipoancele.....

 

Club-erilor

 

Gixxxer vezi ca ii trecut de 10 tre sa fii in pat

 

:) micutu u esti?

ne-am turat ici de pomana

e micutzu care chef de sto

 

:blink: micutu u esti?

ne-am turat ici de pomana

e micutzu care chef de sto

sau cosmin???

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...