Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

terminati mah odata in plm,,, nu aveti altceva de facut? iesiti cu motoarele nu stati si futeti meciu aci

 

dak aveti ceva unu cu celalalt intalniti`va face to face si gata...

 

el o postat cum o postat, yo recunoscut pe aia si pe tine nu care`i problema? vrei sa fii asa de cunoscut ? fa si tu filme k si ghost rider si o sa fii

 

da nu tot va mancati aci pe forum.... bine o zis cine o zis : Motociclistii au ajuns sa se certe intre ei, sa existe o competitie prosteasca intre ei, apoi deschideti topicuri in care va mirati ca au trecut coloane de motoristi ce nu au oprit sa va ajute pe marginea drumului

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

terminati mah odata in plm,,, nu aveti altceva de facut? iesiti cu motoarele nu stati si futeti meciu aci

 

dak aveti ceva unu cu celalalt intalniti`va face to face si gata...

 

el o postat cum o postat, yo recunoscut pe aia si pe tine nu care`i problema? vrei sa fii asa de cunoscut ? fa si tu filme k si ghost rider si o sa fii

 

da nu tot va mancati aci pe forum.... bine o zis cine o zis : Motociclistii au ajuns sa se certe intre ei, sa existe o competitie prosteasca intre ei, apoi deschideti topicuri in care va mirati ca au trecut coloane de motoristi ce nu au oprit sa va ajute pe marginea drumului

Bah gata! Am zis ce aveam de zis. Nu te mai baga aiurea. Vezi-ti de treaba ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi astia veterani ai motoarelor ma ajutati cu filmele astea careva? :rolleyes:

 

West Coast Extremes Generation

Street Racers

Las Vegas Extremes 4- Vegas Knights

Hells Angels of Wheels

Easy Rider

Harley Davidson and the marlboro man

Lock`n load

Cold as steel

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit cateva filme pe torrent, cauta-le pe celelalte pe Isohunt.com sau ThePirateBay.org sau Mininova.org. Ma gandesc ca ai posibilitatea si cunostintele necesare pt a folosi un program torrent.

 

Iti mai atasez fileurile de torrent pe care le-am gasit eu, uitate la toate caci nu garantez pt fiecare seed bun.

Succes la download si la cautare de subtitrari (daca e cazul).

:rolleyes:

zipped_file.zip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand mai iesim la o plimbare? k david amu si`o vandut mobra

Sper ca in curand candva ... mai repede de duminica nu prea am timp liber pt plimbari numai pt drumuri cu destinatia fixa (work).

Miercuri (azi) ocupat full, Joi - un pic-nick cu prietena si parintii ei, Vinerea - sarbatorim implinirea de un an cu prietena mea, Sambata - in sat sau la chef toata ziua, mai ramane de vazut ... si daca mai oi trai si oi avea putere atunce Duminica ii free din punct de vedere cu timpu liber.

 

Daca o sa fie vreme buna si ai chef trimite un PM sau ceva and go go ride :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck ti-a venit ma Sradu' ala :rolleyes: ?!

Nush mane! Futu-i! Acu si un Pegaso daca-r fi...numa sa ma dau si io we asta pe 2 roti! :banana:

 

am auzit ca a ajuns aseara

poate are noroc si l inmatriculeaza sapt asta

si sa l vedem la ture

Si tu daca ai auzit ceva, de ce dreaq nu suni ma? :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din gas

din ambreaj inca mi tarsa

poza am pus o ca tot schimbam la avatar si mie imi arata ca nu s- a schimbat si am incercat sa o pun de pe site.

 

This post has been edited by alexanderraz: May 3 2008, 08:43 AM

 

si eu tot incerc sa invat un whellie acuma da nu prea pot s-o ridic,am incercat numai cu ambreiajul ca din acceleratie cred ca-i un pic cam slabut motorul meu,sau nu?Am ridicat-o de citeva ori dar putin si dupa aia n-am mai reusit,fac io ceva gresit sau ii de la motor,poate ma ajuta cineva cu mai multa experienta cu un sfat.

Ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din gas

din ambreaj inca mi tarsa

poza am pus o ca tot schimbam la avatar si mie imi arata ca nu s- a schimbat si am incercat sa o pun de pe site.

 

This post has been edited by alexanderraz: May 3 2008, 08:43 AM

 

si eu tot incerc sa invat un whellie acuma da nu prea pot s-o ridic,am incercat numai cu ambreiajul ca din acceleratie cred ca-i un pic cam slabut motorul meu,sau nu?Am ridicat-o de citeva ori dar putin si dupa aia n-am mai reusit,fac io ceva gresit sau ii de la motor,poate ma ajuta cineva cu mai multa experienta cu un sfat.

Ms anticipat

 

 

Daca vrei sa o ridici din gaz, tre sa incerci la turatii mari...si doar in treapta 1. (intreaba-l pe alexanderraz, el e expert)

Daca vrei sa incerci din ambreiaj...iti spun cum fac eu: Merg cu 30, 40 km/h, treapta 1 - apas ambreiajul, turez la 5-6.000 rpm si dau drumul la ambreiaj. Se ridica de fiecare data fata. :rolleyes:

Editat de Mircea_HoHo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa o ridici din gaz, tre sa incerci la turatii mari...si doar in treapta 1. (intreaba-l pe alexanderraz, el e expert)

Daca vrei sa incerci din ambreiaj...iti spun cum fac eu: Merg cu 30, 40 km/h, treapta 1 - apas ambreiajul, turez la 5-6.000 rpm si dau drumul la ambreiaj. Se ridica de fiecare data fata. :banana:

 

la inceput am facut asa cum zici si am ridicat-o,dupa aia am inceput sa ma uit la kilometraj si la turometru si n-am mai reusit,io mergeam cu 20 km/h si turam la 7000,da imi era un pic morcov sa las asa la plezneala de ambreiaj,probabil mergeam prea incet si aveam si impresia ca se rupe motoru in 3,a si mai si patinam pe loc in loc sa se ridice,oricum nu ma las pina n-o ridic,s-asa am timp luna asta sa exersez ca nu pot merge la plimbare numa local. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma enervezi, te susu pe Honda, dar cat nu ai avut motor, numai cu Honda te-ai plimbat! :banana: :kali:

Tru, tru... ;)

O tai prin oras, nu mai suport sa stau p-aci degeaba. Bucurestene, suna cand vine asta. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...