Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Poliția, salvarea si pompierii au observat că persoanele accidentate poseda telefoane mobile. Dar salvatorii nu Âştiu pe cine să anunțe din lista telefonului. Recomandarea lor este să înregistrezi în telefonul mobil numărul Âşi numele persoanelor care trebuie anunțate în caz de nevoie. Pentru aceasta s-a înființat pseudonimul internațional ICE (In Case of Emergency). În cazul în care vrei să dai mai multe persoane, foloseÂşti pseudonimele ICE1, ICE2, etc... ! E util si in cazul turistilor in strainatate ! Această soluție este simplă Âşi foarte eficientă.

 

Faculty of Economic Sciences

Department of International Business

University of Oradea, Romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate pe broaste fripte ca mici din parti mai art

:laugh: :laugh:

Eh nu tovarase Pierroo.....daca ma stiu roman jet bejet atunci duc cu mine mici,bere,lemne de foc si facem o kermeze acolo langa pista ca naiba?Daca vine unu si zice ceva ii sbargem capul.......hahahahahhaha cu o bere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va mai aduceti aminte , voi , era unul aici pe forum care traia din posturi , le manca , le digera si ingurghita... stai cum ii zice , .......... aha repsol honda , ce mai face vipera aia...

 

 

 

Sta in banca lui ?

 

 

 

Nu cred , isi cauta cumva hayabusa ? sau invata cumva pentru teza unica pe tara la matematica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va mai aduceti aminte , voi , era unul aici pe forum care traia din posturi , le manca , le digera si ingurghita... stai cum ii zice , .......... aha repsol honda , ce mai face vipera aia...

 

 

 

Sta in banca lui ?

 

 

 

Nu cred , isi cauta cumva hayabusa ? sau invata cumva pentru teza unica pe tara la matematica ?

 

repsol sapa cu motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va mai aduceti aminte , voi , era unul aici pe forum care traia din posturi , le manca , le digera si ingurghita... stai cum ii zice , .......... aha repsol honda , ce mai face vipera aia...

Sta in banca lui ?

Nu cred , isi cauta cumva hayabusa ? sau invata cumva pentru teza unica pe tara la matematica ?

repsol va urmareste din umbra :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna treaba cu ICE (In Case of Emergency), asa dc ratezi o curba si nu te vede nimeni,....atunci cand iti vor gasi cadavru descompus pe juma,cu rugina pe motor de nu i se mai vede culoarea si mobilu incalcit miraculos in bornele bateriei cu mesaju ,,Fulll battery'' sa poata suna cineva sa anunte :laugh: , lasand gluma la o parte e o treaba buna care ar trebui promovata si la Tembelizor.

 

 

Da parca cineva a ineput o cearta groaznica.......care a esuat lamentabil :laugh: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai Tudor , acel om , doamne fereste si ne pazeste , , hristoase ce dumnezeu faci baiete ?

de obicei fetele sunt cu "vai tudor" :laugh:...

tu incerci sa pui paie pe foc mai nene ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna treaba cu ICE (In Case of Emergency), asa dc ratezi o curba si nu te vede nimeni,....atunci cand iti vor gasi cadavru descompus pe juma,cu rugina pe motor de nu i se mai vede culoarea si mobilu incalcit miraculos in bornele bateriei cu mesaju ,,Fulll battery'' sa poata suna cineva sa anunte :) , lasand gluma la o parte e o treaba buna care ar trebui promovata si la Tembelizor.

 

 

Da parca cineva a ineput o cearta groaznica.......care a esuat lamentabil :laugh: .

Si eu sunt curios ce mai e cu cearta aia?.......m-as baga si eu ..nu de alta :laugh:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma plictiseam si io la scarbici! Notice smth interesting? :laugh:

 

post-17074-1229090622_thumb.jpg

Ma plictiseam si io la scarbici! Notice smth interesting? :laugh:

 

The End of the World is coming!!!

Daca va uitati mai atent, supermembrii sunt dispusi in forma de cruce intoarsa....:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleck ma pui intr-o lumina mai proasta :laugh: ... chiar ca te plictisesti la lucru...

o sa porti usturoi cu tine cand ne intalnim ha?:laugh:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit undeva pe forum un link catre un site unde erau o gramada de manuale pt o gramada de motoare, dar nu mai stiu unde... :smoke: Care stiti ceva, PM please!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit undeva pe forum un link catre un site unde erau o gramada de manuale pt o gramada de motoare, dar nu mai stiu unde... :D Care stiti ceva, PM please!

 

http://www.tanga-moteurs.ro/service/ :smoke: ai si PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...