Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

numa de ciuda o sa`mi iau ceva mare :rolleyes: :cheers:

nu e nimeni ciudos ca vrei rr sau r1... iti vrem binele

incepe pe ceva mai mic... nu ai nimic de pierdut.Lasa stereotipurile la scoala...si asculta ce zic si altii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-ti hayabusa... dar sa ma treci si pe mine la testament :cheers:

 

Mee tooo ! auzi Cezar da sa i pui crash paduri sa mai ramana ceva din ea ! :rolleyes: Din statistici R1 ar fi motorul care detine suprematia la incepatori asa ca baga mare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms de incurajari ,,, sunteti niste preceni adevarati :rolleyes: ... voi chiar credeti k nu fac fatza la un motor ,,, ma subestimati mai baieti :) :)

 

Dn Chuck motorul nu iti face tie fata ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt sigur ca o sa ii faci fata cu brio.Pana in momentul cand o sa iesi in gasca, si o sa te incite unu/ altul sa tragi liniute etc.E vb de varsta... la varsta ta esti cam dispus sa fi aprins.Si eu eram la fel... defapt mult mai aprins

Pe mine m-a plimbat unu pe la 20 de ani cu un zx9 pe stefan cu 240

eu nu am avut echipament deloc.Eram imbracat ca vara.Slapi maiou si pantaloni scurti.Am fost naiv.Abia dupa ce m-am dat jos de pe motor mi-am dat seama ce idiot am fost pt 3 minute de placere extrema.Pe la ora 1 dupa miezu noptii am ajuns acasa si la ora 5 am reusit sa adorm dupa socu de adrenalina care l-am avut.

 

 

 

 

Dn Chuck motorul nu iti face tie fata ! :rolleyes:

 

haha tare replica :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am vazut pe unu pe Stefan cel Mare fara casca.

Cred k Tudor stie despre cine vb. Nu pot sa dau nume acuma, atata pot sa spun k a avut un zxr750, si acuma are RS125 :cheers: si ceva yamaha, si a cazut in apa cand s-a dat cu liana la Tinca :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am vazut pe unu pe Stefan cel Mare fara casca.

Cred k Tudor stie despre cine vb. Nu pot sa dau nume acuma, atata pot sa spun k a avut un zxr750, si acuma are RS125 :cheers: si ceva yamaha, si a cazut in apa cand s-a dat cu liana la Tinca :rolleyes:

Foarte la obiect! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am vazut pe unu pe Stefan cel Mare fara casca.

Cred k Tudor stie despre cine vb. Nu pot sa dau nume acuma, atata pot sa spun k a avut un zxr750, si acuma are RS125 :) si ceva yamaha, si a cazut in apa cand s-a dat cu liana la Tinca :rolleyes:

 

mai , eu i-am imprumutat casca la ala care a primit amenda de la Tarom ca a ateriat tot pe Stefan cel Mare cu xxx/ora ...io barem mergeam cu 49 si eram atent sa nu`mi intre muste in uochi , asa ca eu din bunatate nu purtam casca :P

Mircea , fara motor obiectu` muncii n te-ai mai simtit barbat sa scrii si acu` gata ? ai revenit :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dn Chuck motorul nu iti face tie fata ! :rolleyes:

asta asteptam sa zici .... for god safe

 

buei intelegi yo am glumit nu o luati in serios ceea ce o fo scris o scris chuck norris`u din mine :)...

 

yo ma rezum la 600 :cheers: RR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...