Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Foooooooooo aasa pictisitor e forumu asta deja.Nici o actiune ,nici o cearta.Nu poate omu sa mai modereze nimic aici.Incerc pe alte judete

Editat de george_zurbau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foooooooooo aasa pictisitor e forumu asta deja.Nici o actiune ,nici o cearta.Nu poate omu sa mai modereze nimic aici.Incerc pe alte judete

 

Intra pe topicul Offtopic racers Bucu,Aleck &Repsol si da i bataie acolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foooooooooo aasa pictisitor e forumu asta deja.Nici o actiune ,nici o cearta.Nu poate omu sa mai modereze nimic aici.Incerc pe alte judete

 

Am lipsit si io citeva zile si s-a dus dracului, arata iar ca forumu' azilului de batrini :) , cum de altfel era si inainte :P :laugh: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu acuma am ajuns de la plimbare :P am fost pana in negreni si am dat 3 ture si pe piatra mi`am slefuit sliderele

De la role? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe am ajuns si eu inapoi la Oradea ,,, super drumu, loc si de forja si de alte prostioare :D

 

Uelcam back nenea Bora :D ....belea waka :P ...incercam in weekend chestia aia de care am vb :) ?

:lol:

 

iara faci pe desteptu

 

apropo cam scurta linia aia dreapta de la tine din sat

 

P.S.

Am descoperit io niste linii drepte numa bune sa dam afara pistoanele prin toba, problema e ca zona e pe la vreo 250 de km distanta d'aci.

Pina una alta bun si Borsului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S.

Am descoperit io niste linii drepte numa bune sa dam afara pistoanele prin toba, problema e ca zona e pe la vreo 250 de km distanta d'aci.

Pina una alta bun si Borsului.

 

Exista muult mai aproape(70km) Varsand-Ineu, drum nou lini de 5-10 km cu vizibilitate f buna pe margine :D , dc mergeti prin Gyula i drumul si mai bun si bagati o cafa sau un hamburger acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde o vazusi ?:D

 

nah si ce daca ii la 250 km, mere pana acolo si la retur Meses neaparat sau varianta lui Stefan oriunde mie mii indiferent...

mi dor mie de un circuit, zici ca eram in TT pfuuu la mijlocu verii poate o sa ma duc sa`l mai fac de cateva ori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde o vazusi ? :D

 

nah si ce daca ii la 250 km, mere pana acolo si la retur Meses neaparat sau varianta lui Stefan oriunde mie mii indiferent...

mi dor mie de un circuit, zici ca eram in TT pfuuu la mijlocu verii poate o sa ma duc sa`l mai fac de cateva ori

 

Varianta cea mai faina(un traseu complet) din zona zic io c e Salonta-Gyula-Ineu-Varfuri-Deva-Arad , lini drepte ,curbe tot ce vrei asfalt nou(exceptie Varfuri-Deva)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varianta cea mai faina(un traseu complet) din zona zic io c e Salonta-Gyula-Ineu-Varfuri-Deva-Arad , lini drepte ,curbe tot ce vrei asfalt nou(exceptie Varfuri-Deva)

nah OK facem asta atunci.... te bagi si tu Stefan? sau te`ai saturat deja de drumu asta ca am vazut ca l`ai mai facut de cateva ori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varianta cea mai faina(un traseu complet) din zona zic io c e Salonta-Gyula-Ineu-Varfuri-Deva-Arad , lini drepte ,curbe tot ce vrei asfalt nou(exceptie Varfuri-Deva)

 

 

Ma bag si eu , ( din nou ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu , ( din nou ).

Contabile vi daca promiti ca i dai a 3 a ! :D , si iti polizezi sliderele

 

 

 

 

 

 

glumesc vorbim pe sambata,duminica mergem, o sa fie apriximativ 5-600km dc venim prin Deva, dc ne intoarcem inapoi din Varfuri atunci din Oradea is ~450km

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa jignesc pe nimeni da eu va zic de pe acuma ca eu nu o sa am chef din 10 in 10 km sa stau sa astept pe unu sau pe altu, sau sa merg tot traseuu 100-130 viteza de croaziera, asa mai bine stau acasa si ma dau prin oras, daca drumu ii asa cum a zis Stefan eu bag mana in gaz

Editat de Cutit cu Luneta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa jignesc pe nimeni da eu va zic de pe acuma ca eu nu o sa am chef din 10 in 10 km sa stau sa astept pe unu sau pe altu, sau sa merg tot traseuu 100-130 viteza de croaziera, asa mai bine stau acasa si ma dau prin oras, daca drumu ii asa cum a zis Stefan eu bag mana in gaz

Habar nu ai cine cum merge si deja ai bagat dume.....Imi fac asa o imagine despre tine sau mai bine stai acasa sa nu te prind.

Pac pac!

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contabile vi daca promiti ca i dai a 3 a ! :) , si iti polizezi sliderele

ia uite unde erau ascunsi castigatorii cupei micul rossi :D

 

contabile daca nu te iau baetzii mari cu ei lasa ca poti veni cu mine , ca asa sigur vei fi in ritmul tau...eu voi fi cu bicicleta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite unde erau ascunsi castigatorii cupei micul rossi :D

 

contabile daca nu te iau baetzii mari cu ei lasa ca poti veni cu mine , ca asa sigur vei fi in ritmul tau...eu voi fi cu bicicleta :P

 

Promiti ca imi lasi avans , si nici nu ma depasesti , mergem asa mai ciopareste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...