Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Tovarase gixxxxx ....eu nu am cum sa ajung......vineri se lucreaza pana tarziu si oricum nu o sa merg 40 de km sa ma enervez:))))))) dar stai relax ca sunt cai de comunicare daca se vrea se vine la tura daca nu se merge pana la sens si se mananca un babgulyas:))))

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mama mia ce comunitate unita :D

 

parca vad ca ne intalnim toti pe drum... si o sa mergem toti ok.

haideti vineri la intalnire... si vb toti.

e bine asa?

stam si la o bere fara alchool.... uite fac eu o bere pt art si cutit. :P

sa nu va aud ca lipsiti ca ne suparam...

si la altii nu fati cinste ?? la promoterul tau mai!! uite, daa nu vien art imi faci mi cinste in locu lui si daca nu vine nici cutit`cu`luneta m-am scos ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu se vine cu bere:D la mine se vine cu mancare stiu un loc tare unde se manaca vurstli la greu si eftin din pacate ii pe drumul dintre varfuri si deva.....acolo ne putem cinsti unl pe celalalt!!!

PAC PAC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la altii nu fati cinste ?? la promoterul tau mai!! uite, daa nu vien art imi faci mi cinste in locu lui si daca nu vine nici cutit`cu`luneta m-am scos ? :P

 

 

tudor tu ai o cola :D))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in seara aceasta e deschiderea clubului NO ID.E al unu prieten motociclist... intrare gratis. si cocktailuri gratuite la fete :unsure:

 

idvn.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Petre ai inceput campania aia de promovare a motociclisjtilor in care trebuia sa meri gol pe motor asa singur fara sa zici la nimeni ? Nu de alta dar se pare ca ai avut succes la vecina de jos ( 63 de ani are micutza ) ca m-a intrebat daa nu`l cunosc pe baiatu de pe motoru` galben care a trecut acuma in short , la bustul gol , cu ochelari de soare , tatuat pe spate cu "Fuck u Nelu , I love u fa` Marie" si asa ...mandru ?

 

p.s.: cum era cu cocalarii in shlapi , mulate , ochelari & shit , sau stai...acum te infiltrezi ca spion pritre ei ? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU.

Zicea cineva ca sunteti niste jegosi.Sunteti mai mult de atat.

 

 

P.S.-Si nu jegosi de uleiul de la motor,ca la aia poate un sfert va pricepeti. :P

Cred ca idealu` tau in viata e Gigi Becali. Deocamdata doar la "vorbe" va asemanati :cheers:

P.S. Vorbele tale ne`au miscat si ranit profund si prin urmare ne`am pus un mare semn de intrebare asupra eului nostru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU.

Zicea cineva ca sunteti niste jegosi.Sunteti mai mult de atat.

 

 

P.S.-Si nu jegosi de uleiul de la motor,ca la aia poate un sfert va pricepeti. :P

Bine ca ne dai tu un exemplu de buna crestere, si de conciliere. :) Iti multumim frumos si pt faptul ca de-acum incolo nu va mai fi nevoie sa ne jegosim si de ulei de motor, noi astia jegosii iti suntem chiar profund recunoscatori, ne-ai scapat de o povara in plus! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu incerc sa dau exemplu de buna crestere nimanui,pentru ca nu am avut una pe masura.

In acelasi timp,nu aveti meritu` nici unul in parte de a va considera etalon,atat in materie de motociclism,cat si in materie de conduita morala/spirituala/civica/cacanara,sau cum ati vrea sa fie.

In loc sa va uitati ce folos au topicurile voastre,aruncati niste replici fara sa le mestecati.

Nu toata lumea are timp sa va citeasca vesnicile aberatii,s-a vrut a fi altceva acest forum.

Mie, cel putin, mi-i sila de oameni ca voi.

 

 

Scuzele mele celor carora le-am rapit fara folos timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu incerc sa dau exemplu de buna crestere nimanui,pentru ca nu am avut una pe masura.

In acelasi timp,nu aveti meritu` nici unul in parte de a va considera etalon,atat in materie de motociclism,cat si in materie de conduita morala/spirituala/civica/cacanara,sau cum ati vrea sa fie.

In loc sa va uitati ce folos au topicurile voastre,aruncati niste replici fara sa le mestecati.

Nu toata lumea are timp sa va citeasca vesnicile aberatii,s-a vrut a fi altceva acest forum.

Mie, cel putin, mi-i sila de oameni ca voi.

 

 

Scuzele mele celor carora le-am rapit fara folos timpul.

Mda, si mie mi-i sila de mine, sincer. Asta e, nu pot aduce folos nimanui prin prezenta mea pe acest forum. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu incerc sa dau exemplu de buna crestere nimanui,pentru ca nu am avut una pe masura.

In acelasi timp,nu aveti meritu` nici unul in parte de a va considera etalon,atat in materie de motociclism,cat si in materie de conduita morala/spirituala/civica/cacanara,sau cum ati vrea sa fie.

In loc sa va uitati ce folos au topicurile voastre,aruncati niste replici fara sa le mestecati.

Nu toata lumea are timp sa va citeasca vesnicile aberatii,s-a vrut a fi altceva acest forum.

Mie, cel putin, mi-i sila de oameni ca voi.

 

 

Scuzele mele celor carora le-am rapit fara folos timpul.

eu mie insami imi acord meritul de a ma considera etalon in toate conduitele si tu n`ai ce`i face sau te baga :P

P.S. sila ta fata de noi ne doare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Same here :blink: !

Io unu mi-am ridicat si altar in casa, perfectiunea mea trebuie preamarita zilnic :cheers: !

:P nah asta e din aia, positive thinking! dak tu nu ai/insufli si mentii o parere buna despre tine, cine altcineva? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar incepeti..?????cu toate prostiile?Mai bine hai sa ne intalnim si sa ne batem.....cine pierde nu mai scrie nimic pe forum..Pfffffffffffff bikeri!

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar incepeti..?????cu toate prostiile?Mai bine hai sa ne intalnim si sa ne batem.....cine pierde nu mai scrie nimic pe forum..Pfffffffffffff bikeri!

pac pac

Eu zic sa jucam sotron, macar asa facem si miscare "pejosiana" , nu doar "tastaturiana" , ca din aia "motociclistica" habar nu avem :)

Editat de Ooops
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva dintre voi programul de lucru la magazinul de cauciucuri www.r17.hu din Debrecen?

Ma intereseaza zilele lucratoare dar si sambata, daca e deschis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva dintre voi programul de lucru la magazinul de cauciucuri www.r17.hu din Debrecen?

Ma intereseaza zilele lucratoare dar si sambata, daca e deschis.

 

domn prezident = vlad

el stie, el isi schimba akol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva dintre voi programul de lucru la magazinul de cauciucuri www.r17.hu din Debrecen?

Ma intereseaza zilele lucratoare dar si sambata, daca e deschis.

 

 

si sambata e deschis dar nu stiu pana la ce ora... poti sa mergi linistit si sambata

ideal e sa suni sa intrebi daca au gume pe stoc,si atunci sa intrebi si de program.schimbatul si echilibratul nu e inclus in pret.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domn prezident = vlad

el stie, el isi schimba akol

Thx

 

si sambata e deschis dar nu stiu pana la ce ora... poti sa mergi linistit si sambata

ideal e sa suni sa intrebi daca au gume pe stoc,si atunci sa intrebi si de program.schimbatul si echilibratul nu e inclus in pret.

Ms pt infouri, prin telefon nu ii pot ajunge nici cum :) deci ramane sa ma deplasez pana la ei intr-o sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...