Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sincer si eu as proceda la fel. Cati dintre noi nu au umblat fara permis ? Cu masina am umblat vreo 3 ani fara permis,cei drept acum vreo 8 ani ,maotor mi-am luat (NINJA de 900 inca) si nu stiam schimba vitezele, permis de unde? l-am luat dupa vreo 3 luni.

 

sincer.....ash dori si eu un autograf cu dedicatie de la tine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah Luci faina tura am dat ieri, uite ce vreme ii si azi, nu mai bagam una tot in stilu vulgar de ieri :rock: :P

 

Bah nene, tu realizezi ca daca ne prindeau vecinii cu radaru' nu era vorba de amenzi and stuff, se chema direct plutonu' de executie pe marginea soselei pt noi :rock: . Poate ma bag si azi da' mai pe seara ca acu nu functionez, am baut ca o vita insetata pina la 4 si ceva dimineata, inca sint praf :P . Vorbim.

 

P.S.

Fain poa' sa traga waka ta :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah nene, tu realizezi ca daca ne prindeau vecinii cu radaru' nu era vorba de amenzi and stuff, se chema direct plutonu' de executie pe marginea soselei pt noi :D . Poate ma bag si azi da' mai pe seara ca acu nu functionez, am baut ca o vita insetata pina la 4 si ceva dimineata, inca sint praf . Vorbim.

 

P.S.

Fain poa' sa traga waka ta .

DACA ne prindeau :P atunci la wheelie`u ala trebuia sa`i dau a 5`a da mi`o fost frica, ca mai mult de a 4`a nu am fost niciodata, noah dai un tzaarrr cand ti`ai revenit pana atunci eu ma bag la un film.

 

PS: azi ii randu tau sa dai suzi la o tura :rock: :P ca ieri dupa ce te`ai dus numa orgasme ai avut :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Florica Sfeter
atunci la wheelie`u ala trebuia sa`i dau a 5`a da mi`o fost frica, ca mai mult de a 4`a nu am fost niciodata.

iara minti mah... vrei sa te dai mare aici :rock: :P :rock: ce om ce caracter :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un filmulet pe care-l recomand, nu mai retn daca l-am mai pus pe site, dar merita!

Intra la categoria "ASA DA!" :D

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai stie cineva ceva de our friend danutz? :P...

Cezar asta da surpriza din partea ta, esti singuru caruia ii pasa de mine :D, pentru asta trebe sa ma revansez :baubau:

 

sau o fi tot pe la ture

 

adevaru e ca in ultimu timp nu prea am stat pe acasa, am bagat 3 trasee inafara tarii si am mai fost prin tara umpic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci care-s diferentzele? :cheers:

 

Parasuta are forma ROTUNDA, si de dimesiuni mai mari sau ... femeie usoara(la figurat) :banana:

Parapanta are de obicei forma ovala si e de dimensiuni mai mici decat parasuta, parapanta e mai manevravila , parsuta ofera portanta mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Florica Sfeter
Cezar asta da surpriza din partea ta, esti singuru caruia ii pasa de mine :cheers:, pentru asta trebe sa ma revansez :banana:

vezi k te`am notat in caiet nu te uit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca nu ai mai prins cursul in care se specificau diferentele intre parasuta si parapanta :cheers:

 

 

Imi cer scuze pentru inducerea in eroare a publicului larg :banana:

Agentia Reuters si`a cerut de asemenea scuze pentru dezinformare si a revenit cu poza originala.

Deci, Atentie parapantisti 2! :lol:

P.S. Pentru orice observatii/comentarii, va rugam nu ezitati sa ne contactati.

post-46435-1245302524_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...