Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care`i dobitocu` cu un renault clio model de prin 2002 cu sticker cu atentie la motociclisti care nu stie semnificatia semnului cedeaza trecerea in sens giratoriu si era sa dea tocmai peste mine azi prin episcopia ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care`i dobitocu` cu un renault clio model de prin 2002 cu sticker cu atentie la motociclisti care nu stie semnificatia semnului cedeaza trecerea in sens giratoriu si era sa dea tocmai peste mine azi prin episcopia ?

 

 

take care...te vaneaza astia:)))

tre sa-ti pui si u un sticker cu atentie la MOTOCICLISTI :crack:)

RUPE-L :)

Mesaj completat

care`i dobitocu` cu un renault clio model de prin 2002 cu sticker cu atentie la motociclisti care nu stie semnificatia semnului cedeaza trecerea in sens giratoriu si era sa dea tocmai peste mine azi prin episcopia ?

 

 

EU ZIC SA-I DAI O PALMA OBRAZNICA PESTE FUNDUL LUI DE MOTOCICLIST SUB ACOPERIRE SI O CARTE DE LEGISLATIE.

CE ZICI? STIE CITI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care`i dobitocu` cu un renault clio model de prin 2002 cu sticker cu atentie la motociclisti care nu stie semnificatia semnului cedeaza trecerea in sens giratoriu si era sa dea tocmai peste mine azi prin episcopia ?

 

Poate nu ai vazut tu bine ce scria pe sticker. Poate el avea cu : Atentie motociclisti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care`i dobitocu` cu un renault clio model de prin 2002 cu sticker cu atentie la motociclisti care nu stie semnificatia semnului cedeaza trecerea in sens giratoriu si era sa dea tocmai peste mine azi prin episcopia ?

 

Poate a n-avea nimic altceva cu ce sa acopere rujina de pe clio....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai au facut-o chiar frumos.za lend of ciois :D

 

au subliniat ce era mai important si evident

 

 

hahaha o baut palinca si o dormit in masinii sport....................ce senzatie :D ))

 

 

oricum,cred ca e cel mai tare reportaj care l-am vaz,din toate punctele de vedere.nota 10,se vede ca-s profi

 

Emisiunea e mai lunga , o gasiti pe net(torente) in format HD. Prima data arata niste tigani...apoi ajung in Mamaia si observa ca parcarea e plina de masini ca a lor :alcy: , apoi pleaca pe autostrada pana in Bucuresti unde se dau cu masinile in tunelurile de sub Palatul Parlamentului(tunelurile facute de Ceausescu), apoi pleaca spre Transfagarasan....se ratacesc intr un sat de tigani. Unul primesste cadou si testeaza o Dacia Sandero...de care zice ca e incantat !!!...desi dupa ce te dai cu un Lamborghini si treci in Sandero :bow: , apoi io buseste unul cu un Tir etc. E un show si cauta senzationalul dar in final au facut reclama drumului si Daciei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Thank you Romania for having us ! ......can we stay ? ......forever?" - aici m-or dat lacrimile de mare patriot ce is

Oricum jos palaria! Ne-au facut o reclama mai mare decat toti ministrii turismului de la revolutie incoace.Diferenta e ca ministrii nostrii au f*tut milioane de dolari din buget,pentru niste campanii de tot rahatu.

"rumenia zee cauntri of chois"..my ass

Editat de Pauliee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie ceva numere de telefon sau adresa de la ceva firme de curierat rapid?

In afara de Fan-curier si Cargus.

As vrea sa trimit ceva la Bucuresti, si sa vad cu ce curier ies mai ieftin

Ms

 

Eu lucrez mult cu Sprint Curier.

Sunt ceva mai ieftini decat Cargus, si mai seriosi decat tipul de la Fan, pe care degeaba-l mai suni dupa ora 3, ca nu raspunde la telefon.

 

http://www.sprintcurier.ro/modules/Curiera...onId=5#curierat

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu lucrez mult cu Sprint Curier.

Sunt ceva mai ieftini decat Cargus, si mai seriosi decat tipul de la Fan, pe care degeaba-l mai suni dupa ora 3, ca nu raspunde la telefon.

 

http://www.sprintcurier.ro/modules/Curiera...onId=5#curierat

 

Parerea mea.

 

Ms, am sa sun azi si aici sa vad ce rezolv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fan-ul e cel mai rapid pe ruta Bucale.Acu'pt.2 lei diferenta nu e cazul sa mergi la altii,mai ales ca ceilalti zilnic au "accidente"sau probleme cu zapada(chiar si vara!) din cauza carora nu iti pot livra coletele.Mergi personal pana pe Vladeasa si iti preiau coletul in 2 minute.

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la Stana de Vale excursie :finger:

 

Ti am vazut masina dar pe tine nu ... erai sus pe munte :) . In poza apar Zurbau,Layos,Cristi din Salonta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

eu vineri ies cu motorul daca e vreme buna...

stiu ca poate suna aiurea... dar ma duc la real si imi cumpar costum de mosh.si apoi merg sa fac o donatie unei familii sau cuiva.daca mai vrea cineva sa mi se alature e bine venit.

Mesaj completat

si scuteristii sunt bine veniti :D

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...