Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

@BMW RIDER: cu tot respectu'... nu ma cunosti. Propunerile mele faceau referire strict la gashca de sezonu' asta, se stiu ei care 'este'... :ok: Si nu din rautate, dar nici asta nu ai de unde sa stii... pt simplul fapt ca nu ma cunosti. Shit, ma repet... again. :eek:

 

Meey, cred ca te incluzi si pe tine in denumirile alea, cel putin cu drepturi egale cu aia care ziceai ca tre sa se simta... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meey, cred ca te incluzi si pe tine in denumirile alea, cel putin cu drepturi egale cu aia care ziceai ca tre sa se simta... :(

hehe aleck e sarcastic hai sa fiu si eu :D cum suna... no excuse bikers :ok: alek tu nu iti iei motor?

.... acum zau ca o sa ma gandesc la un nume pt club ..

bucu sa iti schimbi acolo la signature.. sa fie cbr60rr :eek:

ala e super bun pentru tine bucu ... ca tu esti mai mic de inaltime.. uite ce iti propun eu

sau asta asa de ''remember'' :(

ps:sunt facute pe fuga.. sorry de calitate :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe aleck e sarcastic hai sa fiu si eu :( cum suna... no excuse bikers :eek: alek tu nu iti iei motor?

.... acum zau ca o sa ma gandesc la un nume pt club ..

bucu sa iti schimbi acolo la signature.. sa fie cbr60rr :D

ala e super bun pentru tine bucu ... ca tu esti mai mic de inaltime.. uite ce iti propun eu

sau asta asa de ''remember'' :(

ps:sunt facute pe fuga.. sorry de calitate :|

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meey, cred ca te incluzi si pe tine in denumirile alea, cel putin cu drepturi egale cu aia care ziceai ca tre sa se simta... :clap:

Da mey! Normal ca m-am inclus si pe mine din start... vb lui gixxxer de mai jos: "what's my excuse?". :ok: :eek: :D

 

hehe aleck e sarcastic hai sa fiu si eu :clap: cum suna... no excuse bikers :( alek tu nu iti iei motor?

.... acum zau ca o sa ma gandesc la un nume pt club ..

bucu sa iti schimbi acolo la signature.. sa fie cbr60rr :bier:

ala e super bun pentru tine bucu ... ca tu esti mai mic de inaltime.. uite ce iti propun eu

sau asta asa de ''remember'' :clap:

ps:sunt facute pe fuga.. sorry de calitate :|

Sarcastic otzara... ate ete! :ok: Oricum stiti ce parere am avut eu de vara asta, toti cei cu care m-am :) . Asa ca parerea unora despre ce cred eu de mototciclism este putin neavenita... :)

Mai gixxxerut, cred ca ma mai bag la un credit... desi nu mi-ar strica mai intai sa scap de cele care le am deja. Ca poate iar o s-ajung in situatia in care am fost acum... dar microbu' nu m-a parasit, stai linistit. Mai ales cand am vazut ce afacere a facut bucu'... :( m-a terminat omu'! Mor de invidie :) :D :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigla este cu adevarat foarte faina. Dar am doua observatii:

 

1. Nu cred ca este salutar sa se copieze pur si simplu o sigla care deja apartine unui club, indiferent din ce tara [oricat de indepartata sau necunoscuta] este clubul respectiv. Sigla si numele ar trebui sa fie ceva cu care sa ne mandrim, despre care sa putem povesti de exemplu cum s-a ajuns la ele. Si nu daca intreaba cineva [poate, cine stie, un reporter peste cativa ani] sa spunem "Pai le-am copiat de pe net" sau alte chestii jenante.

 

2. "Biker's Friends" ar insemna "Prietenii Motociclistilor" - un nume mult mai indicat unui club care SUSTINE motociclistii decat unui club DE motociclisti.

 

Parerea mea este ca daca se doreste infiintarea unui club, se poate discuta si se poate ajunge la un nume si o sigla cat de cat reprezentative si numai ale noastre. Si nu este nevoie sa "luam" ceva ce de fapt apartine altora si sa schimbam doar culoarea. Putem mai mult de atat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigla este cu adevarat foarte faina. Dar am doua observatii:

 

1. Nu cred ca este salutar sa se copieze pur si simplu o sigla care deja apartine unui club, indiferent din ce tara [oricat de indepartata sau necunoscuta] este clubul respectiv. Sigla si numele ar trebui sa fie ceva cu care sa ne mandrim, despre care sa putem povesti de exemplu cum s-a ajuns la ele. Si nu daca intreaba cineva [poate, cine stie, un reporter peste cativa ani] sa spunem "Pai le-am copiat de pe net" sau alte chestii jenante.

 

2. "Biker's Friends" ar insemna "Prietenii Motociclistilor" - un nume mult mai indicat unui club care SUSTINE motociclistii decat unui club DE motociclisti.

 

Parerea mea este ca daca se doreste infiintarea unui club, se poate discuta si se poate ajunge la un nume si o sigla cat de cat reprezentative si numai ale noastre. Si nu este nevoie sa "luam" ceva ce de fapt apartine altora si sa schimbam doar culoarea. Putem mai mult de atat!

:ok: Intru totul de acord!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e misto si sigla o acum am modificat-o.. putin

ps:bucu asa sa iti faci si tu motoru .. nu ai sange daca nu :ok: o sa fie jale frate...

multam pt idei

numai cine crezi u ca mi-l poate vopsi asa in oradea???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vorbeste si despre creditul pentru orice?

 

Doar pt cei cu pitici... pe creier ;)

unde?

<small>--- Mesaj completat în 22 Oct 2007 17:27 -------------</small><br/>

give me a call

Will do! Daca nu ies cu una... :D Ca tu stiu ca tre sa meri acasa, sa faci mancare, sa mananci...

:blbl: :D :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era vorba de Alice care face si tattoo :eek:

:D All inclusive? ;) :D :blbl:

 

--- Mesaj completat în 22 Oct 2007 18:46 -------------
Care stie cate ceva de Triumph Daytona 675? Specificatiile tehnice le-am vazut pe net...dar de ex. racirea este pe aer. Cum se comporta in oras, la semafoare? Nu se supraincalzeste? Manevrabilitate, fiabilitate? Am auzit ca astea-s super ok... cine stie mai multe, sau a avut norocu' sa se dea pe asa o bucatica rog sa posteze... Danke!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harley Davidson opreste fabricarea motociletelor si inchide aproape toate fabricile!

Cauza: vanzarile au fost sub cele asteptate.

Nu se stie inca cand vor reincepe fabricarea motocicletelor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...