Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vin frate, da un telefon sau pemeu cind mergi :D . Si daca vrei pot sa ma si plimb cu ea cind tu esti la servici, stiu, sint un altruist, nu tre' sa-mi multumesti .

Adevarat "gentle" man! :rolleyes: Te sun cand o tai de aici, vine si zurbau cred. Oprim acolo la o cafa. ;)

 

facusi rost de bani pt mobra?;))

Ce avalansha de posturi! :laugh: Nu ma!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat "gentle" man! Te sun cand o tai de aici, vine si zurbau cred. Oprim acolo la o cafa.

 

Vin si io mai deseara da sms :laugh:

 

 

OOOOoops nu conteaza cum arati important e sa nu ai barba ! ;) glumesc , important e ce si unde scrii, dc ai intrebari nu ezita sa intrebi ...vezi binevoitori is destui sa raspunda :rolleyes: . Unii chiar se plictisesc rau la servici si tre sa se faca ca lucreaza si ei ceva.

Din pacate cine posteaza cel mai mult aia IES CU MOTORU CEL MAI PUTIN ;) , stau si se se oftica in fata tastaturii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manu, ti-am demontat acum parerea aia? Cu ce am discutat noi ieri? Culmea...uite-i pe totzi online! post-17074-1239099776.jpg

 

...

Din pacate cine posteaza cel mai mult aia IES CU MOTORU CEL MAI PUTIN ;) , stau si se se oftica in fata tastaturii.

Pai si normal! Asa a fost tot timpul! :rolleyes: Si ai spus bine, "din pacate"... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOOoops nu conteaza cum arati important e sa nu ai barba ! glumesc , important e ce si unde scrii, dc ai intrebari nu ezita sa intrebi ...vezi binevoitori is destui sa raspunda . Unii chiar se plictisesc rau la servici si tre sa se faca ca lucreaza si ei ceva.

Din pacate cine posteaza cel mai mult aia IES CU MOTORU CEL MAI PUTIN , stau si se se oftica in fata tastaturii.

 

On scout`s honour k nu posed barba! sa fiu :laugh: dak nu e asa:D

Si respect regulile forumului :rolleyes: , asta e, trebuie, trebuie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah da-te-n fras! Plm, ma asteptam la ceva sclipire de intelijentza din partea-tzi! Da' nah... sa lasam omu sa creada ca io fac pe arbitru acilea! Ce offtopic? M-am referit io la asha ceva? Sincer ma doare-n banana de cine e/nu e OT. PeLeMeu Tudore... unde e fantezia aia debordanta?

Am avut momentu de sclipire mai de dimineatza...gata...s-a dus =)) Cat despre offtopic :rolleyes:)

p.s.: fantezia o lasam mai pentru deseara :">

 

te-ai ofticat ? =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

dak nu ma vedeti in oras sau nu pun poze cu IESIRI inseamna k nu ies cu motoru ?

...

inseamna ca esti un motociclist din fire, ti-ai vandut aparatul foto pt 2 plinuri si pt un abonament de net :rolleyes:

 

 

Manule azi ce film baga la stud? stii ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah gata ca deja intreci limita...nu-i bine poate tzi se pun tovarasii tai in cap sa vezi atuncea...mi-e imi place sa vad cum se cearta oamenii dar macar sa aiba un motiv mai ca lumea nu din aste acu of topic.pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi u cad noi ne am injectat o ras tot forumul si a particitat cu placere

 

azi de la injectie cu tenta de jignire nepusa bine uite la ce s a ajuns

lasa ca altii tot abereaza pe toate topicurile si nu li se zice nika ca s prieteni la catarama, merg la intalnire etc...

eu sincer deloc nu mi a picat bine

dar nu conteaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi u cad noi ne am injectat o ras tot forumul si a particitat cu placere

 

azi de la injectie cu tenta de jignire nepusa bine uite la ce s a ajuns

lasa ca altii tot abereaza pe toate topicurile si nu li se zice nika ca s prieteni la catarama, merg la intalnire etc...

eu sincer deloc nu mi a picat bine

dar nu conteaza

 

Noi sa fim sanatosi frate si sa ne dam cum/cind/unde si cit vrem noi :laugh:. Eu sincer ma amuz ;) .

Na gata ca am fost seriosi destul :rolleyes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi u cad noi ne am injectat o ras tot forumul si a particitat cu placere

 

azi de la injectie cu tenta de jignire nepusa bine uite la ce s a ajuns

lasa ca altii tot abereaza pe toate topicurile si nu li se zice nika ca s prieteni la catarama, merg la intalnire etc...

eu sincer deloc nu mi a picat bine

dar nu conteaza

Bah! Cine te-a atacat pa tine? Ca io nu-mi dau seama! Sau te simti...ca te-au facut ashtia fomeie??? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...