Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

hmm..cu o rezentare..bun.Cu totii cred ca va asteptati ca sunt o motociclista inraita si alte cele ...eh nu`i chiar asa inca nici permisul nu il am..sunt doar o fata pasionata de motoare...viitoare motociclista :P sper :P ..altceva ce as mai putea sa va zik?hm...

Mesaj completat

 

 

da mersi mult..oricum stiam ca asa va fi

Esti modesta oricum, de apreciat. Nimeni nu se asteapta la nimic, stai linistit(a), decat ca ai fi un barbat. Asta in cel mai rau caz, in afara de cel prezentat de tud0r of course. :P

 

 

ce glumet esti tu :ph34r:

Se stie! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Esti modesta oricum, de apreciat. Nimeni nu se asteapta la nimic, stai linistit(a), decat ca ai fi un barbat. Asta in cel mai rau caz, in afara de cel prezentat de tud0r of course. :P

 

 

 

Se stie! :ph34r:

 

 

deci daa...sunt Fata.in niciun caz barbat :lol: .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci daa...sunt Fata.in niciun caz barbat :ph34r: .....

Shemale/Female... ce mai conteaza in ziua de azi? :lol: Vezi ca ti-a lansat careva o invitate la intalnirile de vineri. Nu te bagi? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnirile astea de vineri..cum sunt?si unde? :lol:

Sunt numeroase si beroase. De obicei in Iosia, alternant mai nou cu Felix/Universitate. Mai multe... :ph34r: Gaseste-l pe cel cu invitatia si pbbil vei afla mai multe :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci acilea fenomenu motociclisti se pare ca incepe cu " blow job for a ride" :ph34r:

Bah, tot e mai bine decat sa stai sa vezi la mare tot felu' de cocalari, cu hartia A4 lipita de parbriz: 20 LEI/plimbarea". :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca fata a fost la mare si a vazut chestiile astea si s-a gandit ca poate aci gaseste oameni cu suflet care se simt singuri si tristi in sha si bineintzeles s-a ganditi si la shelele :ph34r:) , da oricum .... trist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnirile astea de vineri..cum sunt?si unde? :P

 

De obicei se anunta vinerea locatia...nehotarati sunt la greu :ph34r:

Faza cu baiat vs muiere e o treaba comuna pe acest frum....au mai fost cazuri...

 

Profilul nu l ai completat.....cati ani ai 15 sau 48...88 ? :lol: , ..bine zice art PASIUNEA CONTEAZA , alceva e pe locul 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi aia cu hartia A4 cu 20 de lei cocalari.....dar cred ca si eu m-as numara printre ei daca ar fi vorba de bani.....adica sotto e vorba de bani.....dar la mine e ca drogu.....prima data pa gratis dupa aia platesti ca nu te mai poti lasa:)..................................

deci vorbim de motoare nu?

pac pac!

 

 

 

picpalac hahaha asta ii buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stefan de ce intrebi varsta daca conteaza doar PASIUNEA ? vrei sa vezi daca intrii la corupere de minori sau te vei lupta cu ridurile , protezele si eventual perucile ? :ph34r:

 

Esti incorijibil .....cred ca o vrei la B U C I !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar exista asa ceva??? :ph34r:

exista da , si subiectul a fost dezbatut pe larg undeva pe forum , unii laudau ideea si admirau inventivitatea , altii blamau , pareri impartite si totusi ... a dat roade si continua sa dea furori printre doritorii de senzatii tari , lungi si groase.

Mesaj completat

Asa ceva?????????? a venit o gajica(buna sau nu) si v-a pus sangele in miscare......hai ca-mi place poate fata isi aduna prietenele si va scoate la o tura mai baietii mai;)

pac pac!

la o tura on the disco stick sau cum :lol:)

Mesaj completat

Esti incorijibil .....cred ca o vrei la B U C I !

 

cu credintza la biserica :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista da , si subiectul a fost dezbatut pe larg undeva pe forum , unii laudau ideea si admirau inventivitatea , altii blamau , pareri impartite si totusi ... a dat roade si continua sa dea furori printre doritorii de senzatii tari , lungi si groase.

Mesaj completat

 

Bag sama ca doritorii nu au nevoie de casca sau echipament de protectie :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...