Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

saru`mana dom`profesor...asa sa faci sa nu mai patam imaginea motociclismului si sa pierdem membrii consacrati , grei ai pasiunii , legende vii , sosii din motogp si alte VIP`uri de genu =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tudorel :ph34r: ma faci sa zambesc.daca stau sa ma gandesc e evidenta frustrarea ta neavand motocicleta.Lasa ca vine vremea cand o sa treci si tu la motor mai mare

Asa ca te las sa iti faci posturi ca pt tine conteaza.

 

Biciul e al vostru! am vb deja cu stefan. si cred k va leaga de aceeasi pereche de catuse :lol:

:P

 

p.s. that would be fun :P

Editat de Ooops
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana degreseaza lantzu` , pana gaseste cheiule de la lacat e cale lunga sa nu spun pana nu gaseste si un bici adecvat :lol:

Se rezolva in felul urmator ...stiu ca ti ar place .... :ph34r:

post-16179-1251896503_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei se anunta vinerea locatia...nehotarati sunt la greu :ph34r:

Faza cu baiat vs muiere e o treaba comuna pe acest frum....au mai fost cazuri...

 

Profilul nu l ai completat.....cati ani ai 15 sau 48...88 ? :P , ..bine zice art PASIUNEA CONTEAZA , alceva e pe locul 2

 

deci care e faza cu baiat vs muiere???....17 ani am :P ...

Mesaj completat

cred ca fata a fost la mare si a vazut chestiile astea si s-a gandit ca poate aci gaseste oameni cu suflet care se simt singuri si tristi in sha si bineintzeles s-a ganditi si la shelele :P) , da oricum .... trist

 

 

ce vrei sa zici tu cu asta?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci care e faza cu baiat vs muiere???....17 ani am :lol: ...

Mesaj completat

 

 

 

ce vrei sa zici tu cu asta?? :ph34r:

 

Adica au mai fost baieti de pe forum care si au facut conturi ...de gen feminin ca sa incinga spiritele

 

ignora posturile lui Tudor, nu mai are motor si e traumatizat saracu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica au mai fost baieti de pe forum care si au facut conturi ...de gen feminin ca sa incinga spiritele

 

ignora posturile lui Tudor, nu mai are motor si e traumatizat saracu...

 

 

nuah cum sa va conving akuma ca snt fata? :lol: ...app si tudor poate fi traumatizat da sa nu se descarce pe mine :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nijte observatii pertinente din parte strajerilor forumului , Padre Stefan si Mama gixxer care dupa indelungi ore de masturbare progresiva la imaginile publicate mai sus au reusit sa-si dea seama de nivelul traumelor mele la nivel spiritual ... alte lucruri demne de laut in serios ? eventual niste maxime care sa ne ajute sa trecem de acest greu moment ? ceva care sa ne duca la izbavirea traumelor preamaritilor ? :ph34r:

 

 

Mesaj completat

era sa uit , ceva lucruri inteligente ,sensibile si mature din partea lideliro spirituali care sa indrume biata fata , defapt toate prospaturile de pe forum care sar putea speria de fenomenul motociclsim din cauza ca au fost luati la mijto pe forum ? de parca daca voua v-ar palcea un lucru si cienva ar face mijto ar conta .... lame.

Mesaj completat

nuah cum sa va conving akuma ca snt fata? :P ...app si tudor poate fi traumatizat da sa nu se descarce pe mine :lol:

 

uite vezi ? playboii zonali prin firea lor blanda si ocrotitoare te-au adus intr`un impas si singura te-aufacut sa-ti pui intrebarea : cum sa le demonstrezi ca esti fata ? si dupa mine exista o singura posibilitate..... :P

Mesaj completat

p.s.: e si normal avand in vedere segmentele captate de pe genul de filem vizionate de ei sa vrea sa vada si altceva.....va sustin baieti :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foaie verde si-un motor

io va ieu in colimator....

si pana chat-u e in floare...

nici in pwula nu ma doareeeeee

si incalecai pe-un xr si va spusei ... Gooood night Oradeaaaaa

:ph34r:

 

nijte observatii pertinente din parte strajerilor forumului , Padre Stefan si Mama gixxer care dupa indelungi ore de masturbare progresiva la imaginile publicate mai sus au reusit sa-si dea seama de nivelul traumelor mele la nivel spiritual ... alte lucruri demne de laut in serios ? eventual niste maxime care sa ne ajute sa trecem de acest greu moment ? ceva care sa ne duca la izbavirea traumelor preamaritilor ? :lol:

 

 

Mesaj completat

era sa uit , ceva lucruri inteligente ,sensibile si mature din partea lideliro spirituali care sa indrume biata fata , defapt toate prospaturile de pe forum care sar putea speria de fenomenul motociclsim din cauza ca au fost luati la mijto pe forum ? de parca daca voua v-ar palcea un lucru si cienva ar face mijto ar conta .... lame.

Mesaj completat

 

 

uite vezi ? playboii zonali prin firea lor blanda si ocrotitoare te-au adus intr`un impas si singura te-aufacut sa-ti pui intrebarea : cum sa le demonstrezi ca esti fata ? si dupa mine exista o singura posibilitate..... :P

Mesaj completat

p.s.: e si normal avand in vedere segmentele captate de pe genul de filem vizionate de ei sa vrea sa vada si altceva.....va sustin baieti :P

 

Jalnic..patetic......te a dat Opris afara si acu nu mai ai nici de lucru si stai zi lumina pe forum si strici lumea ? hai zi ca iti imprumut vfr'u sa iti mai treaca, nu mai da ,,OAIA'' lapte sau ce ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nuah cum sa va conving akuma ca snt fata? :lol: ...app si tudor poate fi traumatizat da sa nu se descarce pe mine :ph34r:

 

Cum zice si Tudor, in singurul lui post bun de pe tot forumu asta varza: ai o singura posibilitate sa ii convingi pe necredinciosi ca esti fata. Sunt convins ca te prinzi si tu...chiar daca ai doar 17 ani... ca acuma suntem in secolul cunoasterii, informatiei, comunicarii bla bla bla.

Daca totusi nu te prinzi...dai un search pe goagal si afli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In concluzie fata merge vineri sau nu......sa stiu cum imi fac programul!

Pac pac!

Mesaj completat

Lasa-i tu pe oamenii astia rai si urati....te plimb eu cat vrei tu numa sa bagi benzina si sa-mi iei si de mancare ca sunt fomist de felul meu(asta e pt dodliciiios)

:ph34r:))))

pac pac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica

mama ce de discutii pe aici.... se pare ca mi`am iesit din mana k or ajuns altii personaje principale :ph34r:

Editat de Repsolica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In concluzie fata merge vineri sau nu......sa stiu cum imi fac programul!

Pac pac!

Mesaj completat

Lasa-i tu pe oamenii astia rai si urati....te plimb eu cat vrei tu numa sa bagi benzina si sa-mi iei si de mancare ca sunt fomist de felul meu(asta e pt dodliciiios)

:ph34r:))))

pac pac!

 

Mancare, bautura, tzigari...altceva nu vrei?

 

BANC

 

Merge badea Ioane cu trenul, si in compartiment cu el o duduie blonda, tanara si frumusica.

Cand i se face foame la badea...scoate slana si ceapa...si o intreaba si pe duduie:

Badea Ioane: Duduie...nu servesti niste slana?

Duduia: Nu ..multumesc frumos...nu mi-e foame...stiti...silueta...

Badea Ioane: Noah...bine dara.

Scoate badea Ioane si tzuica

Badea Ioane: Duduie...nu servesti niste tzuica.

Duduia: Nu ..multumesc frumos...stiti, beau doar apa plata

Scoate apoi badea si pachetu cu tzigarete

Badea Ioane: Duduie...nu fumezi o mahoarca?

Duduia: Nu multumesc frumos, nu fumez.

Termina badea tzigara, se uita lung la duduie si zice:

Apoi dara...de mancat nu ai mancat, de baut nu ai baut, tzigara nu ai vrut...banuiesc ca de un fuutai nici nu are rost sa te mai intreb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jalnic..patetic......te a dat Opris afara si acu nu mai ai nici de lucru si stai zi lumina pe forum si strici lumea ? hai zi ca iti imprumut vfr'u sa iti mai treaca, nu mai da ,,OAIA'' lapte sau ce ? :P

Nush care`s mai jalnici/patetici , cei care se iau de mine ca nu mai am motor , e ca si cum i-ai propune unui om fara picioare sa alergati 50 m viteza , io zic ca se incadreaza mult mai bine :P .Si stai sa vezi partea minunata, stau pe forum si CULMEA , constat ca lumea era stricata deja , a trebuit doar un puseu si iata :ph34r: cat despre lapte si oi si altii , te invit sa-ti dau io lapte de la mine si stam si cu Opris la poveste sa vezi ce si sa vorbiti in cunojtinta de cauza , nu din povesti :P

 

p.s.: poate ca ma voi folosi totusi de invitatia de a`mi imprumuta VFR`u , nu de alta dar trebuie sa testez motoarele la drumuri lungi inainte sa cumpar unu nu?

Mesaj completat

Cum zice si Tudor, in singurul lui post bun de pe tot forumu asta varza: ai o singura posibilitate sa ii convingi pe necredinciosi ca esti fata. Sunt convins ca te prinzi si tu...chiar daca ai doar 17 ani... ca acuma suntem in secolul cunoasterii, informatiei, comunicarii bla bla bla.

Daca totusi nu te prinzi...dai un search pe goagal si afli.

 

uite , tind sa cred ca aleck are dreptate si incet incet LTP`istii s`arata si-si dau arama pe fatza ...nu e curios ca Mircea a considerat ca ALA sa fie cel mai bun post al meu ? de ce Watson ? ciudat ..... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite , tind sa cred ca aleck are dreptate si incet incet LTP`istii s`arata si-si dau arama pe fatza ...nu e curios ca Mircea a considerat ca ALA sa fie cel mai bun post al meu ? de ce Watson ? ciudat ..... :ph34r:

 

Nah uite...eu recunosc. De aia te tot provoc sa faci posturi aici...ca sa ma uit cat mai mult la tzatzele lui gagica aia de la tine din semnatura. E drept ca mi se moaie cand vad ca scrie Yamahahaha ...dar tot mai bine decat chiar chiar LTP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...