Sari la conținut

Accident Grozavesti


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

da-l dracu pe indiferentul din poza. nenea care m-a pozat s-a ocupat de toate. a sunat la salvare, m-a intrebat ce am, n-a lasat pe nimeni sa se apropie de mine, unii voiau chiar sa-mi dea casca jos, n-a lasat masinile sa opreasca, s-ar fi uitat romanii ca la urs... cand a venit politia a stat, a declarat etc. cand a venit prima data la mine si m-a intrebat cum ma simt si ce ma doare eu i-am raspuns "taie contactul la motor". cum puii mei sa nu ne considere nebuni civilii astia? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba fratzica prin ce-ai trecut... hai ca avem treaba de-acum... cre'ca te-asteapta florian cu bratele deschise :cheers:))

 

noroc cu ruxandra ca mai aflu si io de tine...

 

de-aici din militari, ai grija de tine si sa te vad iar cu casca pe birou...

 

Salut

Ovidiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand a venit prima data la mine si m-a intrebat cum ma simt si ce ma doare eu i-am raspuns "taie contactul la motor". cum puii mei sa nu ne considere nebuni civilii astia? :cheers:

Asta este cea mai tare faza care am auzit-o de mult timp. :cheers:

Frate, eshti maniac. :cheers:

 

Bine ca nu ai zis sa o ridice pe cric shi sa-i verifice nivelul de ulei. :cheers:

 

Insanatoshire grabnica. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand a venit prima data la mine si m-a intrebat cum ma simt si ce ma doare eu i-am raspuns "taie contactul la motor". cum puii mei sa nu ne considere nebuni civilii astia? :cheers:

:cheers: Demential, nu am mai ras asa de mult timp!! :cheers: esti tare Zaheiule! dar de acu sa bei mai mult lapte sa-ti intaraseti si oasele... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la locul accidentului a 3 zi si am vazut gardul rupt . Mi-am spus ca motocicleta a izbit in el de l-a facut asa . Bine ca n-ai trecut prin el ! Am gasit si relicve din vestitul tramvai pe care le-am adunat : un ciob de semnal si citeva fragmente de carena .

In curba aia este si un capac de kanal destul de lucios . Daca ai alunecat pe el ?

Bafta si multa sanatate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

urat accident....(AM AFLAT CAM TARZIU... DAR ce deranjeaza cel mai mult e cretinu' ala cu plasa in mana! :cheers: CUM dreaqu stai ca p........la si te uiti la bietu' om de parca ar fi caine???????? trebuie pocit , macar ''putin'' javra dreaqu :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ! incep sa cred ca nu mai exista ''oameni'' pe lumea asta! INSANATOSIRE GRABNICA ZAHEI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urat accident....(AM AFLAT CAM TARZIU...  DAR ce deranjeaza cel mai mult e cretinu' ala cu plasa in mana! :cheers:          CUM  dreaqu  stai ca p........la    si  te uiti la bietu' om de parca  ar fi caine???????? trebuie pocit , macar ''putin'' javra

Asa e !

Cand am vazut poza primul lucru mi-am dorit sa-l fi lovit motorul inainte sa izbeasca gardul! Specimenele astea trebuie eutanasiate! Jigodia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca poza e facuta la cateva secunde dupa eveniment si dupa pozitia in poza a omului cu sacosa, fac presupunerea ca omul cu sacosa era deja ud de frica si ca a avut mare noroc ca nu l-a lovit motocicleta.

oricum asta nu-l dezvinovateste ca nu a sarit sa acorde primul ajutor dar in situatii critice unii oameni se pierd si sunt depasiti de evenimente.

 

toate felicitarile celui care a avut sange rece si prezenta de spirit si a procedat asa cum a trebuit in acordarea primului ajutor... poate mai putin pentru faza cu fotografia cu care a pierdut timp

 

la ce trafic se vede ca era, intr-adevar Zahei ai avut mare noroc

 

Sanatate maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa Zahei.

 

Ce mi se pare infiorator in poza aia nu e atit accidentul in sine, cit promenada aluia de pe trotuoar. Stiu ca "pozele minte" uneori, dar n-am dedus ca ala s-ar fi oprit macar sa vada care e treaba.

Daca poza ar fi fost mai buna tehnic, ar fi meritat pusa intr-o expozitie pentru ca e cutremuratoare. Spune multe si profunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zahei, am urmarit postul asta de la inceput dar am ezitat sa scriu pentru ca nu ne cunoastem. Poza am vazut-o abia acum si m-a electrocutat. Este groaznic prin ce ai trecut, bine ca aveai echipament complet pe tine, ca altfel putea fi mult, mult mai rau. Sa stii ca imi (ne) lipsesc posturile tale pline de umor; pe mine m-ai facut sa rad de multe ori cu gura pana la urechi. Iti doresc sa te faci cat mai bine cat mai repede si cat mai fara urmari. Te asteptam inapoi pe sosea si pe forum :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca poza e facuta la cateva secunde dupa eveniment si dupa pozitia in poza a omului cu sacosa, fac presupunerea ca omul cu sacosa era deja ud de frica si ca a avut mare noroc ca nu l-a lovit motocicleta.

oricum asta nu-l dezvinovateste ca nu a sarit sa acorde primul ajutor dar in situatii critice unii oameni se pierd si sunt depasiti de evenimente.

 

toate felicitarile celui care a avut sange rece si prezenta de spirit si a procedat asa cum a trebuit in acordarea primului ajutor... poate mai putin pentru faza cu fotografia cu care a pierdut timp

 

la ce trafic se vede ca era, intr-adevar Zahei ai avut mare noroc

 

Sanatate maxima!

oricat de speriat si marcat esti cand vezi cum zboara pe langa tine un motor in deriva si pilotul pe jos nu stai ca lemnu cu mana in buzunar trecand indiferent.......incerci sa ajuti....sa suni la politie, salvare, nu treci mai departe

 

 

Sanatate Zahei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 chestii imi par absurde.....................primul lucru sa faci poza la un accident inainte sa ajuti, si primul lucrul care iti vine in minte este sa te asiguri ca motorul este oprit...................... trebuie sa fii foarte stapan pe sine sa faci asta.................cat despre cel de pe trotuar........sa-l fuck in gura :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama frate cat de urat, pot spune ca ai avut si noroc si ghinion. Daca la viteza asta ai avut atat de suferit cu toate ca putea sa fie mult mai rau din cate ai povestit, pai atunci baiatu ala care s-a infipt in masina nu avea nici o sansa.

E mare pacat sa vad astfel de lucruri, adica sa vad realitatea. Eu traiam intr-un vis pana sa ma apuc de categoria A si pana sa intru aici, credeam din cate vedeam la televizor si din cate auzeam ca o data pe an se intampla un accident in care sunt implicati motociclisti, dar am inceput sa citesc la accidente m-am cutremurat, realitatea e mult mai dura, chiar foarte dura pt. noi motociclistii ca si eu acum fac parte din voi cu toate ca nu am motor dar am luat si eu A, dar sincer sa va spun parca mi-a pierit tot chefu de motor dupa cate am vazut aici. Problema e ca nu stiu daca as putea trai fara motor dar nici cat de mult o sa traiesc pe motor.

Sper doar sa nu apar si eu pe aici, la accidente.

Zahei insanatosire grabnica si sper sa nu iti ramana probleme la picior cu toate ca pare destul de grav, si acum inteleg si eu lace te refereai cand ai zis s-o iau usurel.

Noroc. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...