Sari la conținut

Accident Grozavesti


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu zic sa stam un pic cuminti zilelele astea, pentru ca este foarte obositor sa primesti vizite in spital, mai ales daca te dor toate alea. Avem destul timp sa mergem la el. Probabil ca o sa stea ceva timp imobilizat, din pacate.

Sa-i uram sanatate maxima si cat mai putine complicatii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa lui Zahei !

 

Cand se va reface facem gashca mare si-i aducem mandarine.

 

Daca are nevoie de ceva cineva din spital, sa ma sune la 0723.266.421 ca stau foarte aproape.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am zis, eu merg azi. Am trecut si eu prin asta si stiu cum e... Cea mai buna consolare e sa iti stii prietenii aproape. La 19.00 sunt la spital. Pentru cine vrea sa mearga cu mine: 0723.159.722 - Emil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asha cum spune Dobrescu, cred ca e bine sa-l lasam sa se dezmeticeasca o zi, doua, shi sa-shi revina psihic. In starea in care este, nu cred ca va fi in stare sa ne primeasca shi nici nu va avea voie. Shi eu ash vrea sa merg dar mai ashtept putzin. Ganditziva ca abia a fost operat shi peste cateva zile va mai urma o operatzie shi mai complicata.

Dar mai ales s-o lasam pe Alina sa-shi revina. Cred ca in acest moment urashte toate motocicletele shi pe totzi motociclishtii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate Zahei! Pacat, nu este asa simplu cum credeti. Fractura de bazin:(( este chiar foarte grav, si pe deasupra dubla fractura.....

Oricum sa dea dumnezeu sa-i reuseasca operatia si sa nu ramana cu probleme.

Bafta bah!

 

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu motorul dimineata, era pe trotuar la podul Ciurel... si era destul de distrus in spate. Pe linia lui 41 e mare aglomeratie toata ziua si am vazut mai multi care fac slalom pe acolo, dar asta e primul accident de care am auzit in zona.

 

insanatosire grabnica!!! si fiti atenti la portiunea aia (lujerului -> cringasi), ca-i aglomeratie si soferii sunt cam nevrozati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma insel, tot acolo a avut loc anul trecut accidentul cu Radu pop si inca un baiat, cu un BMW alb. Cred ca mergeau spre Dr. Taberei, deci in sensul opus. Oricum, daca despre curba aia este vorba, ei bine, se pare ca e destul de stransa, desi nu pare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Katy ... da-mi te rog adresa, sau o stie Japanu'?

 

ZAHEI ... te asteptam pe strasse!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine merge la el, la spital ar putea sa scoata la imprimanta mesajele de pe topicul asta si sa i le duca. Cred ca i-ar face mai bine decat mandarinele.

 

S-auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...