Sari la conținut

Am Aparut Si Eu


mishu_dark
 Share

Postări Recomandate

:| ce ai cu atitudinea lui?? a pus cam gresit la comuniste ca trebuia la motocicleta mea dar in fine...E luata de noua??ca mie asa imi pare...fara cazaturi fara nimic :rusinica:) asfalt uscat si sa o intretii bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:| ce ai cu atitudinea lui?? a pus cam gresit la comuniste ca trebuia la motocicleta mea dar in fine...E luata de noua??ca mie asa imi pare...fara cazaturi fara nimic :rusinica:) asfalt uscat si sa o intretii bine.

ce jawa nu are loc la comuniste? sau doar cea de 350!!

ce atitudine ar trebui sa aiba un incepator pasionat???????

sau doar cei cu batrani sunt bikeri?????

important e cum te simti,nu ce cred altii,asa k........

Frumos motoru

 

ingrijit,dak si merge cum arata e super.ai grija de el si el o sa aiba de tine!!!!

Asfalt uscat si multa TIMISOREANA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit :cheers: ai grija ca te papa "BIBANI" :cheers: :rusinica: vezi scrie ceva pe la profil ca de nu se iau de tine asa preteneste .... excelentata jawra pe care am vazuto asta numa a comunista nu arata doar numele o trage spre comunisti in schimb superba...da ceva detali de undei , cum arata asa de bine , plm faina :finger:

numa bine !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ma ... motocicleta i ceva ce te face sa fi barbat satzi placa adrenalina eu cand am fost primadata pe un motor bine ca era un puch de ala cu pedale ma si gandeam ca merg pe un harley si eu meream cu 30 la ora deci nujtiu dc uni is asa rautaciosi ... io miam dorit de mic copil o motorishca deja la un momendat imi doream mobra ..... cine stie .... dar nu vad undei problema ...dc atata rautate la romani astia deci pe bune cica am trebui fi unintzi dar neee romanu tat ciobat i si cioban moare ...

nopte buna !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citisem pe undeva ca o masina iti poarta trupul dar o motocicleta iti trezeste spiritul (sau cam asa ceva)

din cj suntem si merge brici (cred eu ca incepator)

Frumos!

Intradevar,motoarele noatre trezesc multe.......mai multe decat celelate gramezi de plastice!!!!

Si eu am o Jawa,cred k o stitipost-20716-1184786173_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun venit printre noi ... :cheers: :cheers: frumoasa motocicla

altii care fac comentarii de prost gust mai bine sa taca, cred ca au uitat cum erau cand au intrat si ei pt prima oara pe forum .... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am zis asa ... oricum eu cand am venit aici ... nu cu mult timp in urma nu aveam atata tupeu si astea incat sa zic ca BAH UITE CA AM APAUT SI EU, de parca as fi fost vreo vedeta ... am plecat capul la inceput si chiar ai akm il mai plec in fatza celar mai "batrani" ca mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[eu nu stiu ce te agiti frate era un salut .doar ziceam cas incepator

salut :cheers:

in primul rand vreau sa te felicit pt bijuterie!!!super!! :finger:

in al doilea rand eu zis sa nu te stresezi.....nu prea il inteleg pe tunderbyte...dar in fine!!!

am obs k esti din cj...eu sunt din ab :hug: poate nu vedem...simson_marius e id-ul meu de mess...dak vrei sa tine-m leg vb pe mes...am ceva piese de jawa..poate te ajuta...sau stinta in ale tehnicii :D

asfalt uscat si sa ai grija de ea!!!!

PS: nu te stresa....sfatul meu ignora ideea avansatiilor in grad :blink: vezi Doamne sunt vechi pe forum :D ...si eu sunt vechi ....si eu am avut comuniste si stiu cum a fost...si ce e pasiunea....si mecanica fina in mijlocul drumului fare chei si piese :ok: dar nu am uitat ce am fost...acum lucrez numai in japo, si scutericiu-ri...:D..in fine.... nu asta e esenta...ci bunul simt a altora :rusinica:

 

 

aici o coza cu iubitzica mea :cheers:

:hug:

post-7368-1184794239_thumb.jpg

post-7368-1184794263_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am zis asa ... oricum eu cand am venit aici ... nu cu mult timp in urma nu aveam atata tupeu si astea incat sa zic ca BAH UITE CA AM APAUT SI EU, de parca as fi fost vreo vedeta ... am plecat capul la inceput si chiar ai akm il mai plec in fatza celar mai "batrani" ca mine

 

amice esti de-a dreptul idiot! ce ai cu omu? ce cacaturi sunt astea cu plecatul capului in fata celor mai batrani de pe forum? Hai sa facem statui celor cu multe buline la avtara si sa salutam posturile lor cu sintagma "idole pisa-te pe noi"

Fosrte fain arata motoru! Sa-l stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit!

faina Jawa. pare proaspat vopsita si daca e asa, ce cauta lovitura aia pe rezervor? a fost facuta dupa vopsire? oricum nu e ceva ce ni poate fi rezolvat cu putin chit auto.

nu mai lua in seama unele raspunsuri. ai sa vezi in timp ca multi vorbesc uneori fara rost dar oricand ai avea nevoie de un ajutor (fie el si de informare) toti care pot te vor ajuta cu placere.

asfalt uscat si cat mai multe mii de km fara incidente.

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a fost Jawa mea (my first love :cheers: )...am reconditionat-o,apoi a mai reconditionat-o inca o data Mihai(presupun ca de la el ai cumparat-o).

 

Sper ca nu te mai apuci si tu sa o reconditionezi din nou :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amice esti de-a dreptul idiot! ce ai cu omu? ce cacaturi sunt astea cu plecatul capului in fata celor mai batrani de pe forum? Hai sa facem statui celor cu multe buline la avtara si sa salutam posturile lor cu sintagma "idole pisa-te pe noi"

Fosrte fain arata motoru! Sa-l stapanesti sanatos!

ai dreptate....thunderbyte merita o diploma de : cel mai bazat motociclist de pe coltul comunistelor, fiind un om cu multe posturi :cheers: vorba aia: hai sa-mi fac cat ma multe posturi :rusinica:

radem glumin...dar domnule thunderbyte cea mai buna idee ar fii sa iti ceri scuze pt comportamentul tau!!!sau simsonul tau te face sa simti avansarea in grad :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chit ca o sa imi iau ban sau warn nu vad ce plm e asa de rau, a murit cineva, s-a produs vreo catastrofa din cauza mea, va tot legati toti de mine pt ce am zis, si nu axi nu ma face simsonul sa simt nici o avansare, ce sa iti povestesc, nu ai gasit de ce sa te legi akm ca sa faci misto de mine si te-ai legat de asta, cine vorbea motociclistul de care s-au rugat o droaie de prieteni sa nu se lase de motoare si cred ca intr-un final ai dat si u cu banu si ai zis bah hai ca nu ma las ... mai devreme domnu axi spunea pe mess ca in genral motociclistii tre sa fie uniti si astea, dak in gazul unei greseli de genu sariti toti cu gura ca vultrii cu ciocul, atunci as prefera sa stau deoparte si sa va las sa va mancati intrevoi cat vreti, sau pana va saturati ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chit ca o sa imi iau ban sau warn nu vad ce plm e asa de rau, a murit cineva, s-a produs vreo catastrofa din cauza mea, va tot legati toti de mine pt ce am zis, si nu axi nu ma face simsonul sa simt nici o avansare, ce sa iti povestesc, nu ai gasit de ce sa te legi akm ca sa faci misto de mine si te-ai legat de asta, cine vorbea motociclistul de care s-au rugat o droaie de prieteni sa nu se lase de motoare si cred ca intr-un final ai dat si u cu banu si ai zis bah hai ca nu ma las ... mai devreme domnu axi spunea pe mess ca in genral motociclistii tre sa fie uniti si astea, dak in gazul unei greseli de genu sariti toti cu gura ca vultrii cu ciocul, atunci as prefera sa stau deoparte si sa va las sa va mancati intrevoi cat vreti, sau pana va saturati ...

pai auzi: 1 la mana normal k au sarit toti deoarece tu iti dai fite aici.... :rusinica: cine esti tu ...vezi Doamne... :hug:

2.. nu vreau sa fac misto...dar dak tu faci misto de altii.....fac si eu...

3...nu e treaba ta ce fac eu...daca ma las sau nu...pana una alta eu nu imi dau aere ca tine...

4..toti motociclistii trebuie sa fie uniti....dar tot ce ai scris tu nu face decat sa fii caracterizat ca un fraer... :cheers: .dc teai luat de baiat.....cum ai vrea sa zica: sarutma-na.... nenea thunderbite miam luat motor :D ....sau ce?

4...manca-te tu pe tine k deja m-ai disperat......mor de nervi cand vad k teai luat de 'mishu dark'.... :finger:

PS: mishu-le dupa cum bine vad thunderbyte trebuie sa-si ceara scuza :cheers:

asfalt uscat :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"PS: mishu-le dupa cum bine vad thunderbyte trebuie sa-si ceara scuza"

 

Ca sa il multumesc pe axi, si nu numai, si sa fie treaba buna (sper) am trimis un PM cu scuzele mele fatza de Mishu black, el va poate confirma asta ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"PS: mishu-le dupa cum bine vad thunderbyte trebuie sa-si ceara scuza"

 

Ca sa il multumesc pe axi, si nu numai, si sa fie treaba buna (sper) am trimis un PM cu scuzele mele fatza de Mishu black, el va poate confirma asta ...

nu e nevoie sa ma multumesti pe mine....e chestie de bun simt :rusinica: acum vezi tu..... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[eu nu stiu ce te agiti frate era un salut .doar ziceam cas incepator

saltare frate!!!!!

frumos motoru,asa era jawa din fabrica rosie

lasa-i pe rautaciosi astia k asa au fost si ei k noi,dar se pare k au uitat!!!!

cat ai dat in ea cel mai mult(km/h)??

cu ce te supara? asa am vrut si eu sa o fac,naked,asa cum era,dar era mai mult de munk.in carena am tot ce trebuie pe fata,dak o dadeam jos,trebuia sa fac suporturi pt toate,oglinzi,far,semnalizatoare,indicatoare etc.....

oricum mie imi place cum a iesit!!!

si putin imi pasa de parerile rautacioase.vreau sa mai fac cate ceva la ea,un parbriz,sa inchid carena pe interior,e urata asa!!! da momentan probleme cu banii,asa k.......

Apropo vorba unuia dintre noi,ce dreq avem de ne tot certam atata?Toti nervii ar trebuii sa ii pastram pt toti dobitocii din trafic.

ar trebui sa ne avem k fratii,dar nu se poate.....ar trebui in loc sa ne dam unul la celalat,sa ne dam la cate o Timisoreana rece :rusinica: :cheers: :cheers: sow Asfalt uscat si multa timisoreana

V-am pupat pe rezervor Pa :finger: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: :cheers: :cheers: salutari ,la toti,cu farul!

....in primul rand ,iti urez Misule,bun venit printre noi,si muuuuuuuuuuulti km,si sa nu opresti la "gagosarica "aceea !!...o sa vezi de -a lungul peregrinarii tale cu noi,fie si pe net,ca o sa-ti aci o groaza de prieteni,iar din pacate o sa vrei sa fie unii atat de "teposi"ca Thunder....care ca si Axi ei fiind acu cei doi mari combatamti,cu varste ce difrea de un nr de nici 10 zile,poate cu aceasi varta ca a ta ,sunt amandoi doi copii de la care ar avea de invata si ai mai ....experimentati ,sa nu zic batrani,....ii salut cu toata stima ,si cunoscandu0i ,iti poat spune ca pe sfatul lor ca si pe prietenia lor dezinteresata,te poti oricand baza fara teama ...sa stii ca si eu am "luat-o" de la unu care vazand ca mi-am dat cu opinia,opinie care era a majoritatii,a ales sa ma faca idiot,eu nejignind pe nimeni.... a sarit el pur si simplu de...centrul gandirii sale in sus,divagand de la subiectu discutat,poate el neavand nici o opinie........a preferat el sa debiteze,din...preputul gandirii sale !.....stii,pana acu ,bunul simt ma facut sa nu raspun la astfel de provocari,dim mo0tive ce nu merita s le spun..........dar si cand..."oi baga mana in gaz !"....in alta ordine de idei,Axi te felicit ptr "mobra " !....pe asta cat o sa o tii? :D :blink: ...la cat de des le schimbi.....noroc ca ai tu camera buna de le scoate asa faine,...le poti vinde mai repede..... :D :hug: ....deasemenea pt noua achizitie felicitari si lui Thunder,ptr o "noua "simsponeta ,cu care vrea ne uimeasca pe toti...si sa va mai spun ceva de cadeti de pe tastaturi:are Thunder un atas cu...cu...cu AFET DE MITRALIERA !!!!! na ,acu noi comunistii sa murim de ciuda....ca si eu m0am tras pumni in partile moi,....si nu ma refer la ochi !misule,daca te pot ajuta cu ceva da un signal,id meu e :duicu_valentindacian

URA si ASFALT USCAT !!!! :finger:

 

P.S....pt "laudarosul" cu timisoreana......cand ma provoci la un "duel"? :hug: :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...