Sari la conținut

Accident 19.07 Piata Cotroceni


sorinma
 Share

Postări Recomandate

Eu nu inteleg nimic. Nici macar ce motocicleta si masina au fost implicate.

 

Masina era un Clio si au degajat repede , tanti care vb cu politistu era la volan, motoru apare in poza , nu a fost accident grav , baiatu era constient dar avea dureri la sold

 

Sper ca e bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, am vorbit azi cu motociclistul. este bine. l-au externat azi. in rest.... no coment...am fost ieri acolo, iar fata aia de la volan ... o sa-i aflu numaru de la masina sa o ocolim. astia's soferii aia care-s iau permis pe spaga.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar va place sa dati cu vorba...

nu s-a precizat daca i-a iesit in fata masina(cum am patit eu) sau daca motociclistul a depasit pe stg si ea a virat stg. in ultimul caz este culpa comuna...

asa ca hai sa nu ne c.acam in sus degeaba.

cine deschide un topic, sa faca dreacu treaba ca lumea si sa spuna ce s-a intamplat exact...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar va place sa dati cu vorba...

nu s-a precizat daca i-a iesit in fata masina(cum am patit eu) sau daca motociclistul a depasit pe stg si ea a virat stg. in ultimul caz este culpa comuna...

asa ca hai sa nu ne c.acam in sus degeaba.

cine deschide un topic, sa faca dreacu treaba ca lumea si sa spuna ce s-a intamplat exact...

 

Am zis la inceput ca a facut stanga( nu cred ca mai conteaza ca era pe linie continua si vroia sa intre pe strada cu interzis ),nu s-a asigurat si noroc ca nu avea baiatu viteza mare

Motociclistu nu a depasit nimic, mergea pe mijocul benzii , se vede si dupa urma de frana

Am promis cuiva ca pun pozele pe site, nu sunt buletin de stiri

Nu se caca nimeni in sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, venea din sens opus

 

Ieri am patit aceeasi faza undeva prin titan , a facut una cu ditamai jeepu stanga , noroc ca nu aveam viteza si ca a accelerat

De ce draq nu se asigura nush

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De chiori. Unii vin pe cedeaza cu viteza constanta si se asigura "din mers", fara sa reduca. In cazul asta, daca vine ceva...apuca sa vada cine/ce urmeaza sa intre-n ei, sau sa franeze violent, nimic mai mult :| Idioti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...