Sari la conținut

Honda Magna


daw_hanson
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 389
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

prima luna de nr. rosii...se poate inmatricula deoarece am actele ok...merge impecabil...an 88....referitor la pret..am cerut 2500 . am primit pana acum 2200 sau diverse schimburi .....34500 km reali, totul pe ea este original...alte detalii la telefon 0744 188 662

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

sa fie intr-un ceas bun!



Vrea cineva niste faruri cu tot cu suport de pe Magna mea?

le mai ai???.....as fi interesat de asa ceva



unde as gasi comenzi avansate pt magna?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

De maine mai aveti un coleg magnat :) in persoana mea proprie si personala. Maine imi ajunge platforma acas cu noua achizitie :) abia astept !

Teoretic is magnat de sambata pe hartie, dar mnoa, nu-s pus in posesie inca. Abia maine ajunge jucaria.

Revin maine cu niste poze.

Spor !


» Post actualizat in 24 Apr 2015 20:31

cam bate vantul pe topicul asta vad, pauza totala :)

Oricum, revin cu o poza dupa cum am zis.

Lipsesc din poza gentile laterale, tre sa ii sudez intr-un punct unul dintre suporti asa ca is date jos..

 

O prima impresie, dupa nici 50km facuti cred, mi se pare usor instabila, fata de motoru precedent (honda steed de 400cmc, e ca vt600-le, doar cc redusi). O fi chestie de obisnuire, nu stiu, sper. In principal cand sunt denivelari/valuri de-a lungul drumului, are tendinta sa se incline. Ati mai patit careva?

 

In rest, e suuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. e din '96, cu 40.000 km, am adus-o din Germania.

post-82484-0-83289200-1429906850_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

De maine mai aveti un coleg magnat :) in persoana mea proprie si personala. Maine imi ajunge platforma acas cu noua achizitie :) abia astept !

Teoretic is magnat de sambata pe hartie, dar mnoa, nu-s pus in posesie inca. Abia maine ajunge jucaria.

Revin maine cu niste poze.

Spor !

» Post actualizat in 24 Apr 2015 20:31

cam bate vantul pe topicul asta vad, pauza totala :)

Oricum, revin cu o poza dupa cum am zis.

Lipsesc din poza gentile laterale, tre sa ii sudez intr-un punct unul dintre suporti asa ca is date jos..

 

O prima impresie, dupa nici 50km facuti cred, mi se pare usor instabila, fata de motoru precedent (honda steed de 400cmc, e ca vt600-le, doar cc redusi). O fi chestie de obisnuire, nu stiu, sper. In principal cand sunt denivelari/valuri de-a lungul drumului, are tendinta sa se incline. Ati mai patit careva?

 

In rest, e suuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. e din '96, cu 40.000 km, am adus-o din Germania.

sa o stapanesti sanatos si km fara evenimente . vezi ca difera multicel de steed sau de shadow ..asta are "ceva" cai si fuge .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Salutare!

Am o intrebare catre posesorii de VF750c. Voi la ce interval schimbati uleiul? Stiu ca sunt o sumedenie de topicuri pe forum legat de ulei, dar as vrea sa stiu posesorii de magna exact la cati km schimba, pt ca am tot auzit/citit variante foarte diferite, de la manualul tehnic care zice ceva de genul 12.000 km care mi se pare cam absurd, la schimburi facute la 3000 miles (mai putin de 5000km).

Mersi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...