Sari la conținut

Acident Grav Bacau


andrei cristea
 Share

Postări Recomandate

eu zic sa iti bagi pepenele sub saua mopedului si sa te cari acasa ca incep stirile de la ora 5...

 

Prin raspunsul dat mi-ai confirmat ca esti :bigstar: !

Oricum o sa-ti urmaresc la aceasta rubrica ,,cariera" care promiti sa o ai!

IAR PENTRU CEI CARE AU DE A FACE CU ACEST INDIVID LE DAU UN SINGUR SFAT:

FERITIVA DE ACEST VITEAZ AL SOSELELOR ,MAI ALES DACA VA LAUDA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima si recuperare rapida fara sechele!!! poate se grabea omul,cine stie, nu mai judecati voi pe toate lumea ma frate, lumea merge q motocicletele daia se intampla ce se intampla, cine nu merge nu greseste. in fata pc-ului nai cum sa cazi sa-ti rupi gatul...sau sa iti spargi capul. multi dintre voi sunt atati de precauti incat purtati casca si cand stati in ksa pe canapea....ca doar cine stie..sa nu va inunde ala de sus.

un om care imparte aceeasi pasiune q noi toti, si anum motociclismul, este in necaz, noi nu cautam decat sal judecam, il judecam dupaia..cand se face bine si vine si ne pov el ce sa intamplat...atunci putem sa tragem concluzii...iar umpleti 10000 de pagini cu tampenii si polemici. nici nu vreau sa ma gandesc prin ce chinuri trece baiatul, un autobuz e ca un zid..inchideti putini ochii si vedeti lucrurile si din alt punct de vedere. Daca e asa la ce mai exista acest forum? din cate stiam e pt a invata unii de la altii a ne sfatui si sa fim solidari avand in vedere ca suntem in minoritate in romania. noi nu facem altcva decat sa judecam pe 1 si pe altul. Cand e sa se intemple ceasul rau se intampla..oricat ati fi voi de precauti...(sa va aud acuma ca nam scris corect gramatical si prosti dastea fara sens) tre sa se gaseasca 1 sa se lege de aspectele astea. Sanatate maxima motoristului inca o data!!!! sa se faca bine !! sa le faca in ciuda la frustratii care merg doar q 5O DE KM PE H...SI IN LOC SA ZICA...O FI MARFA LA 2OO? EI ZIC...UITEL SI PE DEMENTUL ALA..CUM ALEARGA=))) ASFALT USCAT TUTUROR..SI ABIA ASTEPT SA-MI SARITI IN CAP=))

 

Mai taci req din gura ca numa prostii spui mai meseriasule... Prostii d-astea fara sens precum limba romana fac diferenta intre analfabeti care abia stiu sa lege doua cuvinte si oameni care au un pic de respect pt ei si pt cei din jurul lor. Si mai te si erijezi in formator de opinie... Stai jos :bigstar:

 

On topic: insanatosire fara sechele omului desi lista cu nenorociri e mare si inspaimantatoare.

 

Si mult mai multa prudenta.

Editat de marmota
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care mai apuca sa intre si inca nu au aflat:

spritzul jos si marsh la somn! maine la 8 la municipal ne adunam sa donam sange.

ne vedem acolo.

p.s. suntem asteptatati indiferent de grupa.

 

--- Mesaj completat în 29 Jul 2007 22:42 -------------

Prin raspunsul dat mi-ai confirmat ca esti :bigstar: !

Oricum o sa-ti urmaresc la aceasta rubrica ,,cariera" care promiti sa o ai!

IAR PENTRU CEI CARE AU DE A FACE CU ACEST INDIVID LE DAU UN SINGUR SFAT:

FERITIVA DE ACEST VITEAZ AL SOSELELOR ,MAI ALES DACA VA LAUDA!

 

:blink: esti la fel de incitant ca o reclama la un detergent :)

 

acum, pe bune, hai s-o lasam balta, din respect pt bietul om...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate exagerata si recuperare deplina si rapida, chiar daca din ce am citit exista destul de multe de "reparat" . Sper sa nu ramana cu nici o sechela, iar concluziile sa le traga el, nu tre sa le traga nimeni.

Tind sa cred ca va sti sa invete din propria greseala, mai mult decat tot ce am zice noi aici.

 

"IT'S SO GOOD TO LIVE TO TELL THE STORY!!!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va duce-ti dracului cu parerile voastre de (cuvant urat) judecati omul fara sa stiti despre ce e vrb ..dak sunteti motociclisti purtativa ca atare si ajutatii pe cei ce gresesc (donati sange) si pe incepatori cu echipament dak aveti si nu va folositi de el doar asa schimbam ceva in comunitatea asta ....vad multi care nu au motoare sau merg cu biciclete cu motor si scriu fara a avea habar...petrut va fi mutat la IASI rog pe cei din IASI sa dea o mana de ajutor unui camarad chiar dak a gresit sau nu ...DUMNEZEU sa fie cu noi si sa ne aiba pe toti in paza indiferent de mentalitate (PETRUT sa te faci bine si te asteptam printr-e noi k suntem putini in BACAU)DOAMNE ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns sa facem accidente ca in desenele animate :bigstar: . Si ne mai miram ca ne-motociclistii se uita la noi ca la niste descreierati. :) :blink: :blink:

Polemicile de pe forum nu isi au rostul. Oricum, ne impartim in doua categorii si fiecare isi sustine punctul de vedere. E inutil sa comentam calitatea argumentelor. Fiecare, mai devreme sau mai tarziu, suporta consecintele propriilor decizii.

 

Sa fim sanatosi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine ne adunam din nou la centrul de donare (pentru cei care, din diverse motive, nu au ajuns sau nu au putut dona azi).

azi au fost destul de putini... maine sunt asteptati si baietii de la onesti (sper sa isi poata face timp)

la bacau, ca peste tot in tara, in centrele de donare bate vantul.

maine cred ca va fi transferat la iasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima data cand scriu aici .... :bigstar: Petrut om bun .... ma dadeam cu el cu motorul . Ii urez multa sanatate si voi ceilalti comentatori de scutere si moralisti ce sunteti ...vedeti-va de 50 km/h in localitate si restul cum scrie in carte. Noi ceilalti huliti vom merge inainte : "RAIDERS ON THE STORM" .....se prea poate sa scrieti la mine RIP vreodata .....dar simt ca traiesc ...respect Petrut si insanatosire grabnica ..... cand iti va fi dor te voi lua in spate . Imi pare rau ca nu am auzit de accidet mai devreme (am fost plecat din bc) veneam si eu la donare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc are in continuare o sansa inseamna ca i-a fost acordata de foarte sus...restul va dati degeaba cu parerea.este un motociclist aflat la necaz,indiferent de ce a facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...