Sari la conținut

Petrecere In Scop Umanitar


Placebo
 Share

Postări Recomandate

Este momentul sa ne aratam inca o data solidaritatea comunitatii moto.

 

In topicul ACESTA ...! veti gasi mai multe amanunte cu privire la suferintele micutzei, fata lui HBiker.

 

Intrucat sunt destui doritori de a dona pentru fetitza lui HBiker dar nu vor sa se incurce cu transferurile bancare DM va invita SAMBATA ASTA 4 AUGUST INCEPAND CU ORELE 19:00 LA Ursu.

 

Petrecere la care va exista o urna in care toti cei care vor sa doneze pot sa o faca si in acelas timp sa bea si o bere (profitul de la un butoi de bere se va directiona tot catre micutza ... citat Ursu').

 

Intr-o lume sufocata de indiferenta trebuie sa aratam ca ne pasa de suferintza membrilor acestei comunitati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu reusesc sa trec personal, o sa las banii la unul din bercenari.. noi oricum voiam sa facem o cheta..

 

Multa sanatate micutei, si felicitari Dacilor pentru initiativa!! :bigstar:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai de data asta sa fie mai bine pazita urna .....prietenii "stie" :bigstar:

 

Nu voi fi in Bucuresti dar voi folosi cu incredere contul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai de data asta sa fie mai bine pazita urna .....prietenii "stie" :bigstar:

 

Nu voi fi in Bucuresti dar voi folosi cu incredere contul :)

 

Urna va fi supravegheata de membrii DM.

Deja am vorbit cu media si vor fi prezentzi, vor aparea si articole in presa cu privire la acest caz. Multumim tuturor care sustin aceasta activitate.

 

Alte amanunte AICI ... ! ! ! ! ! ! !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(profitul de la un butoi de bere se va directiona tot catre micutza ... citat Ursu').

 

de data asta ma sacrific si trec pe draft, desi o prefer pe cea la sticla :)

Sper sa veniti in numar cat mai mare, ca sa ajutam fetita lui HellBiker. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de data asta ma sacrific si trec pe draft, desi o prefer pe cea la sticla :blink:

Sper sa veniti in numar cat mai mare, ca sa ajutam fetita lui HellBiker. :)

S-ar putea totusi sa trec si eu.. am vorbit cu Bercenarii, si ei fac drum pe Transfagarasan uichendu' asta.. Hotarasem sa mearga cativa joi sa-i lase "plicul".. ideea cu livrarea la petrecere ramane inca in picioare, ca optiune secundara, de catre membrii grupului care vor ramane in Bucuresti..

 

Hai, prieteni, ca nu va cere nimeni sute de euro!! Dati o fuga maine pana la Arc, sau sambata pana la petrecere, si dati cat va lasa inima si buzunarul!!

:bigstar:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineintzeles ca salutam cu respect initziativa si vom fi prezentzi o parte aici o parte la Iasi!

 

Multumesc cluburilor Dac Motors si Silver Pistons pt implicarea in aceasta actiune umanitara.

 

Samuraiders au cotizat deja.

 

Remember: nu conteaza suma, conteaza gestul pe care il faceti.

 

:bigstar: :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca din cauza ca este topic lipicios nu il vede multa lume.

 

A, da ? Nu stiam ca taman asta e cauza , dar daca va legati de asta, ok, il dam jos.

 

Facerea de bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, da ? Nu stiam ca taman asta e cauza , dar daca va legati de asta, ok, il dam jos.

 

Facerea de bine...

 

Ideea este ca lumea ignora instinctual topicurile lipicioase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu pot fi fizic alaturi de voi, dar sufleteste sunt alaturi de micuta Meda

Pe langa modesta mea contributie voi incerca sa sensibilizez cat mai multi colegi de aici, din Arad

Sa te faci bine, Meda! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu voi putea veni sambata deoarece sunt la Iasi, dar....duminca seara...ii voi duce personal lui George din partea mea si a tatalui meu ceva banuti pt scumpetea lui mica! :blink:

Tu cu tata, eu cu mama. :bigstar:

Am donat si eu oleaca, de-ndata ce mi-a intrat salaru'n cont. Din pacate nu prea mult, pentru ca nu ma lasa buzunarul. :wave:

Dar mai am de adus oleaca si de la mutter, ca i-am povestit despre prichindea si am sensibilizat-o. :blink: Asa ca sambata seara la Ursu.

 

 

Inca o data insanatosire grabnica micutei! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de data asta ma sacrific si trec pe draft, desi o prefer pe cea la sticla :hurt:

Sper sa veniti in numar cat mai mare, ca sa ajutam fetita lui HellBiker. :burnout:

Helo!

As vrea sa vin si eu sambata sa donez ceva banuti pentru bebe:)

Imi puteti spune cum pot ajunge la Ursu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

str Matei Voievod 67

cum mergi pe Mihai Bravu pe directia Obor->Dristor, faci dreapta in dreptul str. Vatra Luminoasa (prima intersectie semaforizata dupa intersectia cu Iancului) si mai mergi cam 150 m cred (te uiti pe dreapta ca este la una din case, cu loc de parcare in curte)

post-19213-1186205684_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...