Sari la conținut

Cagiva Mito 125


Postări Recomandate

ferodo ai 15 ani ma, si corectezi pe-aici. Habar n-ai ce-i aia motociclism,in loc sa bagi nasu sa inveti te tii de corecturi. In fond, este un forum de motociclisti.

 

poate iti gasesti si tu un loc aici:

 

www.pierdevara.ro, vezi-ti tu de bicicleta ta, si lasa-i pe altii care mai au si un motor intre cele 2 roti.

 

Nu prea ai treaba cu romana,sau ai scris de pe un Alcatel Easy DB One touch?

ba (cuvant urat) beata u akm un an sau cand aveai 15 ani aveai motor ma bitane? vezi-ti de femeile tale (daca ai vreuna) daca nu du-te pe centura si taci draq k dai pe afara de prostie ma. daca unul nua re motor vine un prost pe foerum si se cacao pe el k are nush ce troaca. vezi k esti prost? parca de u s-a luat cnva cand nu aveai. vezi-ti de topicul tau si taci draq de copil idiot.

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Aug 2007 13:24 -------------</small><br/>

ba (cuvant urat) beata u akm un an sau cand aveai 15 ani aveai motor ma bitane? vezi-ti de femeile tale (daca ai vreuna) daca nu du-te pe centura si taci draq k dai pe afara de prostie ma. daca unul nua re motor vine un prost pe foerum si se cacao pe el k are nush ce troaca. vezi k esti prost? parca de u s-a luat cnva cand nu aveai. vezi-ti de topicul tau si taci draq de copil idiot.

si ferodo sa-i zici lu tactu' inteles ma caca?

Editat de frodo92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba...va puteti f_ute in gura pe topicurile voastre...nu-mi stricati mie topicu...aveti PM sau alte topicuri...ce plm nu intelegeti?

oke bro, sry. imi cer mii de scuze. pls iarta-ma ! nu fi supy pe mn! da? nu mai fac nimic rau. :) :moto: :lol: CBR rullz... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba (cuvant urat) beata u akm un an sau cand aveai 15 ani aveai motor ma bitane? vezi-ti de femeile tale (daca ai vreuna) daca nu du-te pe centura si taci draq k dai pe afara de prostie ma. daca unul nua re motor vine un prost pe foerum si se cacao pe el k are nush ce troaca. vezi k esti prost? parca de u s-a luat cnva cand nu aveai. vezi-ti de topicul tau si taci draq de copil idiot.

 

 

@ Reverse: Stiu ca ma iubesti si nu te superi :lol:

 

1.Acum 6 ani aveam 15 ani( daca stii matematica ,acum am 21 ani)

2. DA. la 15 ani aveam un scuter.

2. Femei? fete mah ferodoule,pe la 25 ani le spui femei.

3. Am una doar, nu-s gigolo ca tine.

4. Nu am nimic cu incepatorii fara motor ,insa am cu retardatii.

5. Ti-e usor sa ma faci copil idiot, dar ce-ai zice daca ne-am cunoaste fata in fata?

6. Care topic mah? esti chior?

7. INVATA SA SCRII.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da fratioare,much love :)

 

:lol:

 

frodo,lasa-l mah pe cata ca te incinge,e pericol omu...si acuma sa revin...va f_uteti in gura pe PM si nu mai raspundeti aici...care mai raspunde aici in legatura cu cearta va avea ban clar..nu va puneti cu mine ca am pile la moderatori :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce ma distrez citind topicu asta :lol:

cred ca mai tre vreo 2-3 moderatori aici la 125...eventual 5 ca sa faca fata...

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e designed de acelasi om,tamburini ... au fost in acelasi concern la un moment dat , absolut totul e identic..si ceasurile de bord,manete etc...de acolo si designul...cica la anu apare un mito nou care o sa fie identic cu ducati 999

 

PS : nu va mai certati pe topicu meu ca va ia mama dracu

 

 

totul mai putin cadrul, mito il are ca la japoneze, asta nu a mai copiat.

 

dar... cum cacao sa scoate cagiva care sa arate identic cu 999? o sa fie tot de 125? in mo.rt.ii mas.ii, face ducati de (cuvant urat), de ce se permite treaba asta ca nu inteleg. Mi se pare o frecangeala sa scoti copii dupa ceva mai jmeker. In prezent mai fac parte din acelasi concern?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totul mai putin cadrul, mito il are ca la japoneze, asta nu a mai copiat.

 

dar... cum cacao sa scoate cagiva care sa arate identic cu 999? o sa fie tot de 125? in mo.rt.ii mas.ii, face ducati de (cuvant urat), de ce se permite treaba asta ca nu inteleg. Mi se pare o frecangeala sa scoti copii dupa ceva mai jmeker. In prezent mai fac parte din acelasi concern?

mergi ma in treaba ta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

totul mai putin cadrul, mito il are ca la japoneze, asta nu a mai copiat.

 

dar... cum cacao sa scoate cagiva care sa arate identic cu 999? o sa fie tot de 125? in mo.rt.ii mas.ii, face ducati de (cuvant urat), de ce se permite treaba asta ca nu inteleg. Mi se pare o frecangeala sa scoti copii dupa ceva mai jmeker. In prezent mai fac parte din acelasi concern?

 

 

care e problema ta daca au scos un model identic nu cu 999, ci cu 748 sau 916..(mai citeste si tu)...designul inca prinde la multi oameni...si vba aia cui nu-i place sa nu-si ia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Nhu se copie mah nici unu dupa altul desingul e facut in acelasi timp si pentru cagiva si pentru ducati si nush sigur parca ducati aprtinea de cagiva !! am dreptatea ??? io acuma ma vazut niste poze cu o cagiva mito model dasta nou !

 

--- Mesaj completat în 05 Oct 2007 22:21 -------------
..

 

--- Mesaj completat în 05 Oct 2007 22:24 -------------
..

post-25702-1191612056_thumb.jpg

post-25702-1191612094_thumb.jpg

post-25702-1191612150_thumb.jpg

post-25702-1191612226_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nhu se copie mah nici unu dupa altul desingul e facut in acelasi timp si pentru cagiva si pentru ducati si nush sigur parca ducati aprtinea de cagiva !! am dreptatea ??? io acuma ma vazut niste poze cu o cagiva mito model dasta nou !

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Oct 2007 22:21 -------------</small><br/>..

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Oct 2007 22:24 -------------</small><br/>..

Din cate stiu eu asta e o cagiva mito sp 525 ,corectati-ma daca gresesc :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush sigur da io am poze cu cagiva mito sp

 

--- Mesaj completat în 05 Oct 2007 22:32 -------------
nush sigur da io am poze cu cagiva mito sp ! aia e ceva de ganul cagiva mito sc ... nush mai ce ca nhu se vede !

post-25702-1191612657_thumb.jpg

post-25702-1191612692_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm .. deci diferente intre RS si Mito din ce am cam citit pe aici nu prea sunt asa mari (in afara de aspect si cativa caluti, alte frane si alt producator) .. nu? Sau spun vreo prostie. Motoarele cat de asemanatoare sunt ? Mito are PV ? Nu de alta dar eu mai am cateva luni pana incep scoala (A) si urmeaza sa-mi iau ceva de 125. Pe un RS ma tot plimb, nu e al meu dar m-il imprumuta respectivul proprietar, si am simtit si eu treaba cu PV; naravasa rau.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bha...io am un Rs...da am mers vre-o 100 km cu cagiva mito. Cand m-am urcat din nou pe rs...am zis ca nu e adevarat. Recuosc (da nu laud rs-ul)...este mai rapida...si acelereaza mai repede...da nush...parca pe Cagiva mergi mai bine, nu stiu ce sa zic ca are in plus, da cred ca la anul chiar imi iau o Cagiva (daca scot vre-un model nou)...

 

P.S. _|_ lu ala care mai face scandal p-acici. Fiecare are dreptate...da oricum...Cgiva e mai buna

hai...Asfalt usacat :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...